Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika


grabcio

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie urwałem zamkniecie kalapki podłokietnika na urwanej części jest nr 1017603[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 13:16_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1071153929_nowy_przycisk_podlokietnika_a4_passat_golf_bora.html

coś takiego znalazłem na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tam dzwonilem - sprzedawca powiedzial ze do B6 nie pasuje ten przycisk i ze wogole nie sprzedaje sie nigdzie samych przyciskow podlokietnika do B6 - tylko cala klapka - cos kolo 250zł

Zastanawiam sie czy nie daloby sie go jakos dopasowac. 33zł to nie majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem taki sam problem

poradziłem sobie z tym klejem locttite 401 lub 406 trzyma do dziś dnia

podałem te dwa kleje bo używam obydwóch i nie pamiętam którym kleiłem ale oba są dobre Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pewnie przeczytaliscie (o ile czytacie watek od poczatku) to jest problem w B6 (jeden z wielu jesli chodzi o plastiki)...i jesli chodzi o zatrzask podlokietnika to raczej zostaje zakup nowej klapki bo inne sposoby wymiekaja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Ja z podobnym problemem poradziłem sobie w prosty sposób. Kupiłem odpowiedni zawiasik i na wkręty go. Może to prymitywny sposób, ale z zewnątrz zawiasu nie widać, a można bez problemu używać podłokietnika, no i mocno trzyma. Nie ma bata, żeby przypadkowo wyrwać. Serwus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem to samo i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony.Koszt zawiaska 1,50 czas 10min

Mozecie dać zdjecie jak to wyglada?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zatrzask juz calkiem odpadl - kleje sa za slabe

jakby ktos mial jakis w miare estetyczny pomysl to prosze niech umiesci fotke (np ten zawiasek :wink4:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa zatrzask meblowy rolkowy i mozna go kupic na allegro . Wydaje sie byc solidnym zamknieciem ale prosilbym rowniez o zdjecia jak to zamontowac zeby estetycznie wygladalo ( http://allegro.pl/item1138752235_nie_zamyka_sie_szafka_kup_zatrzask_meblowy.html lub http://allegro.pl/item1166727023_zatrzask_rolkowy_ciemny_braz.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zatrzask juz calkiem odpadl - kleje sa za slabe

jakby ktos mial jakis w miare estetyczny pomysl to prosze niech umiesci fotke (np ten zawiasek :wink4:) :)

Ja to wczoraj zrobiłem takim zatrzaskiem jak na zdjeciu (cena 1,28zł w sklepie) do tego 4 małe wkręty jak na zdjeciu i trzyma lepiej jak ori :wink4:

08082010040.jpg

08082010041.jpg

08082010042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mnie sie to :)

tez sobie tak zrobie bo nie widzi mi sie wydawac kupe kasy na nowa pokrywe

dobry pomysl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje sie ze wydawanie kasy na nowy podlokietnik lub klape faktycznie traci sens , skora sa tak kiepskiej jakosci i po pol roku znów popękają (chyba ze poprawili jakosc plastkow) takze rozwiazanie z zatrzaskiem to chyba najlepszy pomysl jak do tej pory :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...