Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mine i kolorek i diody :kox:

no i za wlozona prace :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prezentuje sie :kox: , tylko te diodki jakby troche odstawały, chyba ze to tylko na fotkach tak wyszlo..., ale ogolnie wyglad 10/10 :th:, oby jak najwiecej takich :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny projekt.

Mam nadzieje, ze zderzak przedni jeszcze wykonczony (mam na mysli okolice ledów). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podobają te diody w zderzaku :th:

kiedyś przemknęło mi przez oczy jak pisałeś że aplikacja zderzaków z rs4 do zwykłego nadwozia jest prosta i kiedyś opiszesz jak sie to robi :mysli: chodziło ten projekt ?? bo nie wiem czy tam nie było zwykłych błotników :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pare pytan co do samej przerobki na rs4 a dokladniej o koszty,

zderzaki i progi mozna dostac bez problemu na allegro i ebay, podobnie jest z tylnimi drzwiami, wiec o koszty nie pytam

ale za nic nie moge nigdzie znalezc przednich blotnikow, mozesz mi powiedziec jaki to koszt? w przyblizeniu przynajmniej

i mam pytanie co do tylnich blotnikow, jak je poszerzyles? blacha ? czy tylko szpachla (jak tylko szpachla to moim zdaniem wczesniej czy pozniej popeka)? Moim zdaniem tylne blotniki to najwiekszy problem przy tym projekcie jesli chodzi o karoserie. Wiadomo im mniej szpachli na aucie tym lepiej, reszta to poprostu czesci ori z rs4.

Co do koloru to bardzo ladny i pewnie na zywo wyglada jeszcze lepiej, jednym slowem gratuluje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do modow dorzucil jeszcze wymiane kierownicy na 3-ramienna z RS4 B5/B6... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl poprotstu czarny pigment najczarniejszy z czarnych :) Kody mam ewentualnie w lakierni wiec moge sie zapytac

Byłbym naprawdę wdzięczny :hi::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...