Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarnobyl 1986-2006


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

To kiedy jakiś zlot w Czarnobylu? :decayed:, a tak na poważnie ktoś z Was by jechał w lipcu lub w sierpniu do Czarnobyla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na Trawel laska z programu podróżowała po Ukrainie,za 150euro zawiozą busem z Kijowa i oprowadzą po okolicy,aż pod sam reaktor/sarkofag

Co najdziwniejsze całkiem niedaleko samej elektrowni mieszkają ludzie,a niektóre rośliny rozwijają się szybciej i rosną większe będąc pod wpływem promieniowania...

Prypeć,to był kiedyś niezły wypas...

http://www.opuszczone.com/galerie/uk_prypec/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób było zainteresowanych wyjazdem, więc wrzucam tu info http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/wyjazd-czarnobyla-weekend-majowy-258205/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłby ktoś zainteresowany to są wycieczki z Krakowa do czarnobyla na "weekend" cena mniejsza niż u HUGO ze względu na czas :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym się zapoznać bo od paru lat chcę się wybrać, ale jakoś nie mam kiedy. Wiem że to trwa 3-4 dni i koszt koło 500zł rozmawiałem z biurem podróży nawet. Postaram się dowiedzieć wiecej :wink:

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

A właśnie ktoś pytał o film Alone in the Zone. Posiadam go na płytce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obyscie nie skonczyli jak na tym filmie REAKTOR STRACHU :decayed:

Biorę ze sobą miotacz ognia, granatnik i wiele innych gadżetów a jak nie pomoże to arszenik na sznurku :grin::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

[/color]A właśnie ktoś pytał o film Alone in the Zone. Posiadam go na płytce :decayed:

Niedługo będzie druga część .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę

zapowiada się ciekawy film :naughty:

ale bym z chęcią tam pojechał

Daje do myślenia...

Chętnie bym tam pojechał , tyle ze nie mam teraz możliwości.... :(

A tak nawiasem:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/wyjazd-czarnobyla-weekend-majowy-258205/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaww wycieczka, też rozważe wyjazd. jeśli tylko z pracą pogodzę. Już kilka lat temu mocno się tym interesowałem i szukałem wielu informacji, ale takich rzetelnych, a nie z "Faktów". Powstało już wiele raportów najróżniejszej narodowości udowadniających niepotrzebne wysiedlenie Prypeci. Media rozdmuc**ją co jakiś czas ten Czarnobyl, a tak na prawdę niewiele osób ucierpiało. Są tereny w Polsce, gdzie na polu jest większe promieniowanie niż było kilka dni po wybuchu w okolicach Prypeci :). Polecam ten raport, ma bogatą bibliografię, którą można sprawdzić w bibliotekach itp...

Czarnobyl - skutki zdrowotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem są miejsca w Polsce gdzie promieniowanie jest porównywalne co do prypeci. Chyba nawet w Warszawie. Oglądałem kiedyś film w którym gościu porównywał promieniowanie w Polsce i to z Prypeci, co ciekawe w paru "miastach" promieniowanie było dużo większe niż w Prypeci. Ale wiadomo, psychika człowieka jest silniejsza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan od filmu alone in the zone wypuścił jakiś czas temu drugą część. Zastanawiacie się pewnie dlaczego wujek google milczy :naughty: Otóż pan który film nakręcił zrobił sobie mega zabezpieczenie tylko dla niego widoczne. Imię, Nazwisko oraz adres kupującego. Także pooglądane. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...