Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zapach


Klima

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecacie zapach do audi? Jak kupiłem to wewnątrz był fajny zapach ale nie wiem co to było. Może jakiś plak? ale utrzymywał sie długo jakieś 3 tygodnie. Teraz jak kupie jakąś choinke to albo śmierdzi mydłem albo proszkiem do prania :polew: Może jest jakiś zapach fabryki audi :kox::naughty::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie cos

http://allegro.pl/item324896354_ambi_pur_zapach_do_samochodu_aqua_wklad.html

Bardzo ladnie sobie pachnie.. Wprawdzie to nie zapach fabryki, ale tez przyjemny.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmbiPur dla niego to jest wypas :th: niestety nie ma samych wkładów :thumbdown: ale jest fajny :) albo czarna choinka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŁODY-AUDI oczywiscie, ze tez sa same wklady.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŁODY-AUDI oczywiscie, ze tez sa same wklady.. :th:

Są wkłady sam kupywałem kiedys :th:

no to macie z Jerzem dobre dojscie ja parcuje na stacji paliw i chciałem sobie zamówic sam wkład i podobno nie ma :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MŁODY-AUDI oczywiscie, ze tez sa same wklady.. :th:

Są wkłady sam kupywałem kiedys :th:

no to macie z Jerzem dobre dojscie ja parcuje na stacji paliw i chciałem sobie zamówic sam wkład i podobno nie ma :kwasny:

Masz u siebie taki sklep ,,Kaufland'' ? To tam kupowałem :kox:[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 20:54 _________________________________________________Bo my to z Jerzem chodzimy po sklepach i kradniemy same wkłady :polew: :laghing2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audia4s4 :polew:

Fakt.. :th:

MŁODY-AUDI przejdz sie do byle jakiego sklepu z chemia (kosmetykami, plynami proszkami itd..) dzis nawet widzialem w sklepie.. Takze sa.. Ale z tego co wiem to ta seria juz powoli sie konczy i maja wprowadzac cos nowego.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My u siebie mamy coś podobnego do tego : http://allegro.pl/item324178856_ambi_pur_zapach_do_samochodu_voyage_wklad.html z tej pseudo limitowanej serii F1 Williams <niebieski, nie wiem jaki to zapach, ale ładnie pachnie> i jeszcze jeden przy nadmuchach na nogi. Gdy skończy się płyn zapachowy w tym wkładzie to kupie coś takiego : http://allegro.pl/item326693030_concept_zapach_zielonego_jablka_koncentrat_5l.html i spróbuję uzupełnić strzykawką z igłą.

Jeżeli uda się to uzupełnić <a myślę, że się uda> to jest to bardzo dobre rozwiązanie i tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trzeba coś co sie nie wkłada w kratki nawiewu bo to mnie wkurza :decayed: .. dydna i dydnda i psuje mnie widoki .. :rolleyes: Czyli Ambipuy odpadają :thumbdown:

A co do wkładów ..można kupić sobie sam płyn zapachowy o dowolnym zapachu ...strzykawka i działamy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman to masz chyba strasznie "rozjechane" kratki nawiewu.. :polew::wink4:

U mnie wszystko pieknie sie trzyma.. :th: Szczerze polecam.

Ten sam zapach przez pare lat i powoli tapierka juz nim przesiaka.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman to masz chyba strasznie "rozjechane" kratki nawiewu.. :polew::wink4:

U mnie wszystko pieknie sie trzyma.. :th: Szczerze polecam.

Ten sam zapach przez pare lat i powoli tapierka juz nim przesiaka.. :naughty:

Ee tam rozjechane :decayed: Mi też sie trzyma ...ale nie podoba mi sie to :evil:

Chyba kupie zapach taki w kostce jak do kibla i poustawiam pod fotele ..i ze dwa w bagażniku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zapach NewCar. Pachnie jak nowy samochód. Samochód kupiłem wraz z tym zapachem i tak już pewnie zostanie. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Ambi Pur "Aqua" i jest wporządku. Dyskretny zapach, a na wszelkie zapachy typu choinka itp jestem dość ostro wyczulony. "Aqua" jest tak subtelna, że aż prawie niewyczuwalna... No ale nie niewidoczna.

Myślicie że jest jakiś patent aby np taki baniak zapachowy zostawić w okolicach filtra przeciwpyłkowego?

A co do wkładów, owszem, są dostępne same wkłady, lecz różnica cenowa niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem taką próbę ,rozkręciłem ten plastik od filtra założyłem choinkę nówkę ,dmuchawa na obrociki ,a efekt tylko na początku trochę było fajnie czuć ,a póżniej to już lipa ,także odradzam chyba żeby coś tam zapachowego polać ,ale to chyba bezsensu żeby to ciągle rozkręcać,polecam coś fajnego jednak do środka audicy,a swoją drogą to u niektórych nieżle wali w autach i mają to gdzieś ...... ale to już ich sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trzeba coś co sie nie wkłada w kratki nawiewu bo to mnie wkurza :decayed: .. dydna i dydnda i psuje mnie widoki .. :rolleyes: Czyli Ambipuy odpadają :thumbdown:

Ja też jestem tego samego zdania i dlatego ambipura zakładam na wylot na nogi pasażera :naughty: Nic nie widać a zapach czuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...