Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Masz interfejs Iphone dla Alpine?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Nie. To zwykły "domowy" dock połączony kablem AI NET ---> JACK.

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Coś takiego.

3 5mm 1 8'' Audio Headphone Jack to Alpine AI Net Plug | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pytałem bo miałem interfejs z pełnym sterowaniem i wtedy dzwięk był OK

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku też jest ok. Zdecydowanie lepszy niż bezpośrednio przez JACK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to po raz pierwszy, a jak wyjdzie w aucie to cyknę fotkę.

Nie chciałem, żeby Iphone stał przed climatroniciem, jak np. tu

http://incarhandsfree.co.uk/ebay/images/products/misc/AUDIB7V21-2.jpg

Wyciąłem szufladkę z tyłu, żeby przeszedł kabel od ładowania oraz JACK, wyszlifowałem środek szufladki z tego zamszu/flocku, bo dock jest minimalnie za szeroki i za wysoki, podszlifowałem troszkę dock, żeby był ciut niższy i w obecnej pozycji szufladka jest zablokowana (dock wciśnięty), dlatego się nie wysuwa dalej.

Troszkę może wszystko w środku wygląda hardcore'owo ale w efekcie nie powinno być nic widać ;)

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Tadaaaaam :decayed:

http://imageshack.us/a/img713/1307/p1070857a.jpg

http://imageshack.us/a/img856/7285/p1070856p.jpg

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, jeśli chodzi o dźwięk. Po jack'u było gorzej...

Podsumowując - RE WEL KA! Zero kabli, uchwytów...

Za-ye-biś-cie!!!

Kurde, tylko z piątką tego tak juz nie ogarnę.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem Piątkę. szkoda, że Pani z T-Mobile nie powiedziała, o innych kartach SIM :facepalm: ojciec przy okazji wziął sobie S4 (oprócz piątki) i powiem Wam, że ogromne to to w porównaniu do Jabłuszka :thumbdown: wydawało się też odrobinę cięższe. niemniej jednak ma karty micro sim i to można chociaż uruchomić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem tel z kartą w salonie ;) i przejściówki też ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak traktują klientów korporacyjnych :thumbdown: jutro będę zamawiał karty (bo jest ich więcej niż tylko moja) wraz z adapterami. bez tego niech mi się nie pokazuje na oczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami lepiej być szarą myszką;) po ile wyrwaliście 5teczki?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że w umowie korporacyjnej jest zupełnie inaczej niż, jak mieliśmy do tej pory, każdy telefon na inną umowę. dostaliśmy pewną pulę na telefony i zupełnie inny cennik (niestety wyższy). z tego co pamiętam to 1500 netto.. :facepalm: pamięć 32GB. Samsungi S4 były tańsze, 1000 zł netto. teraz ja mam kontrolę nad kontaktami z T-Mobile więc będę na bieżąco :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, właśnie mi dali fakturę z T-Mobile (mega szybko). rabat na iphone i kwota 1,23 :decayed: dziś dostałem nano sima także jak wrócę do domu to zaczynam zabawę z piątką :banan:

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 14:42 ----------

zauważyłem pierwszą wadę piątki.. dzwonek telefonu jest normalny, za to dźwięki smsów, facebooka, maili są za ciche.. a mam ustawioną max głośność. w czwórce głośność była większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatce jest cos jakby ochrona słuchu. Taka blokada. Może ona jest za to odpowiedzialna?

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Jest to w Ustawienia > muzyka > (4 pozycja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam limitu, po za tym dotyczy to poziomu głośności podczas słuchania na słuchawkach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem który user się odważy, czekam...

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Może Gorniet??? Kupileś już jedynego, słusznego sieczkobrzęka, czy dalej ta kupa Blackbery ??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem który user się odważy, czekam...

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Może Gorniet??? Kupileś już jedynego, słusznego sieczkobrzęka, czy dalej ta kupa Blackbery ??? :decayed:

Ja srajfona nie kupię bo miałem przez tydzień ... i wyobraź sobie nie pokochaliśmy się... ja muszę mieć fizyczną qwerty do pisania maili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...