Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Tak dla przypomnienia fotka, co możesz łatwo osiągnąć nabywając u mnie za***isty rarytas, jakim jest klapa uesej :decayed:

dsc0167use.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ah te lampy :D klapę chętnie bym przygarnął ale malowanie :\ w kolorze brać i nie zastanawiać się i tak do wymiany :D a przy okazji rarytas wpadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tak dla przypomnienia fotka, co możesz łatwo osiągnąć nabywając u mnie za***isty rarytas, jakim jest klapa uesej :decayed:

http://img407.imageshack.us/img407/831/dsc0167use.jpg

medik, dzisaj był rzecoznawca, orzekł wymianę, zobacze na jaką kwote, cały czas myślę o klapie i o Tobie pamiętam w szczególności, że podejdzie LY7M:decayed:

tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa?:naughty:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

ah te lampy :D klapę chętnie bym przygarnął ale malowanie :\ w kolorze brać i nie zastanawiać się i tak do wymiany :D a przy okazji rarytas wpadnie :D

tu sie nie zastanawia, tu sie czeka na pieniążki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dostane 50zl.mandatu odebranie dowodu jakies 50zl. i przeglad 99 (nie jestem pewny tak mi mowili) jak przyjdzie dzien to trudno sie powie a tak jezdze i dobrze mi z tym :naughty:

Taki przegląd to 20zł, odebranie dowodu nic nie kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dostane 50zl.mandatu odebranie dowodu jakies 50zl. i przeglad 99 (nie jestem pewny tak mi mowili) jak przyjdzie dzien to trudno sie powie a tak jezdze i dobrze mi z tym :naughty:

Taki przegląd to 20zł, odebranie dowodu nic nie kosztuje :)

Fiu Fiu jeszcze lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa?:naughty:

tak:decayed:

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa?:naughty:

tak:decayed:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/5.jpg

:jerk::jerk::jerk:

trochę podobne auta nam się zrobią:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, a zjeździłem kawałek Polski.

I zawsze w bagażniku miałem ori tablicę, jak coś to był USA oderwał i ori przykleił i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, a zjeździłem kawałek Polski.

I zawsze w bagażniku miałem ori tablicę, jak coś to był USA oderwał i ori przykleił i po problemie.

będę pamietał, trzymaj dla mnie te klapę medik:decayed:

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

ile cie kosztował zestaw HID i jaki to jest? (link)

ja akurat kupiłem za groszę, u mnie w rejonie, ale na allegro kupisz za 150~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś zarzucić linkiem do identycznego zestawu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego jest pełno na alledrogo, tutaj masz jakiś przykładowy ZESTAW HID XENON H7 H1 H3 H4 KSENON KSENONY 35W (2467060687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

mały spocik w zg, z duffym:decayed:

scaled.php?server=528&filename=dsc0022vu.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imag0428w.jpg

:jerk:

---------- Post dopisany 23-07-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 21:23 ----------

miałem ciśnienie na zdjęcie spawarką w plenerze:decayed:

imag0002vh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizej ziemi go:kox:

tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać:wink::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizej ziemi go:kox:

tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać:wink::jerk:

no 19 już potrzebuje solidnej gleby:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizej ziemi go:kox:

tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać:wink::jerk:

no 19 już potrzebuje solidnej gleby:wink:

dokładnie, przy -40 jest niezła koza, że aż wstyd:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...