Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ile procent masz przyciemnione szybki na tym zdj w pierwszym poście? zastanawiam się nad takim zabiegiem i nie wiem ile przyciemnić żeby fajnie wyglądało.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie wiem ile %, na foli było napisane po prostu black:decayed:

Opublikowano

kurde co tu malować jak takie poduszki czasem na allegro walają się w śmiesznych pieniadzach...

Opublikowano
  • Autor
kurde co tu malować jak takie poduszki czasem na allegro walają się w śmiesznych pieniadzach...

powiedz mi, czy jak wykręce tiptrona to wsadzę zwyklą poduszkę od s4 p&p?

Opublikowano

Wielki szacun za wykonane mody :afro:

Fajne autko :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

coś się dzieje, w garażu cieplutko, to modzimy zderzak liftowy na gładko!:jerk:

BwFPS.jpg

cel:

460205_277252179023561_693559625_o.jpg

Opublikowano

Chcesz pół auta na polifta wymienić? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Max wymienił, to czemu ja nie mam wymienic :decayed: mój zderzak(ten co mam na aucie) jest do wywalenia, slizgi mam na blachy i jest cały poszpachlowany, stąd ta decyzja:wink:

Opublikowano

i bałdzo dobrze:decayed:

Opublikowano

No tak wymienił :) Widziałem :decayed: To działaj i dawaj foto :wink:

Opublikowano

z tym przetłoczeniem będzie trochę zabawy

Opublikowano
  • Autor
z tym przetłoczeniem będzie trochę zabawy

damy radę, nie chce szpachlować będę się bawił żywicą :wink:

Opublikowano

to chyba oczywiste.... szpachli to bys chyba cala gruche musial zamowic...

Opublikowano

fajne autko, dobre mody, muszę obserwować :P

Opublikowano

Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy :wink:

Opublikowano
Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy :wink:

Dziś robiłem generalne porządki wnętrza i kanapa wyleciała a pod nią dwie 5 zł po byłym właścicielu troche smieci jakiś kolczyk i inne pierdoły. Przy okazji przyjrzałem się tym boczką i próbowałem właśnie tak zrobić jak piszesz bo widać te zaczepy tylko nie wiedziałem jakiej siły moge użyć, a jak jest później z zakładaniem? zakładamy od góry i też ze sporą siła w dół żeby zaskoczyło?

Opublikowano
  • Autor
Widze że rozbierałeś środek auta to powiedz mi jak ściągnąć te boczki tylnej kanapy? one są na jakimś zaczepie ale nie wiem czy mam na maxa w dół je pchać żeby wyskoczyły czy inaczej się je ściąga? musze je sciągnąć żeby kabel puścić bokiem od cb :kwasny:

wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy :wink:

Dziś robiłem generalne porządki wnętrza i kanapa wyleciała a pod nią dwie 5 zł po byłym właścicielu troche smieci jakiś kolczyk i inne pierdoły. Przy okazji przyjrzałem się tym boczką i próbowałem właśnie tak zrobić jak piszesz bo widać te zaczepy tylko nie wiedziałem jakiej siły moge użyć, a jak jest później z zakładaniem? zakładamy od góry i też ze sporą siła w dół żeby zaskoczyło?

zakladanie od góry, zahaczasz u góry przykładasz do "sciany" i ku dołowi wsuwasz:decayed:

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 21:16 ----------

vinnie-sprockey-balboa.jpg

myślę o tym czerwonym kolorze na moje bbsy CH, tylko teraz jak sprecyzować kolor, co myslicie?

Opublikowano

pojedz tam gdzie malują proszkowo to Ci kolor odbiorą identyko jak ten. Mnie osobiście rajcuje fiolet i nie wiem czy nie doyebie na sezon takich alu :decayed:

Opublikowano

e2dd8e28d79369a6med.jpg

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

ad9688a62021daa2med.jpg

7a8c9350f09efe25med.jpg

5bcce3b9bfc802fcmed.jpg

Chyba o taki kolorek Ci chodzi :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.