Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe czy na zywo tez jest taki oczojebny?

Jak ten kolor sie nazywa? Cherry cos tam

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://bmxproductguide.com/wp-content/uploads/2008/11/vinnie-sprockey-balboa.jpg

myślę o tym czerwonym kolorze na moje bbsy CH, tylko teraz jak sprecyzować kolor, co myslicie?

te elementy nie są malowane proszkowo tylko anodowane, stąd właśnie taki fajny metaliczny efekt:wink:

farbami raczej nie do osiągnięcia...

Opublikowano
Ciekawe czy na zywo tez jest taki oczojebny?

Jak ten kolor sie nazywa? Cherry cos tam

candy red dokładnie z tego golfa

Opublikowano

Lakiery Kandy House Of Kolor - Candy HOK

tutaj znajdziesz taki kolor, kwestia obgadac z nimi jakie podkłady stosowac by uzyskac odpowiednia głębie:wink:

Opublikowano
  • Autor

oglądam, czytam, to żeby uzyskać taki odcien to lada wyzwanie...

a tymczasem:

ivfa5.jpg

Opublikowano

Może głupie pytanie, ale o co chodzi z tym przetłoczeniem bo nie ogarniam?

Opublikowano

US :wink:

Opublikowano
  • Autor

niee, przetloczenie zostaje, po prostu wyżej wkleiłem zdjęcie zderzaka gładkiego us, bo takie miałem pod reką:wink:

Opublikowano
Może głupie pytanie, ale o co chodzi z tym przetłoczeniem bo nie ogarniam?

przetłoczenie jest w poliftach :P

czorny - sam się z tym bawisz?

Opublikowano
  • Autor
Może głupie pytanie, ale o co chodzi z tym przetłoczeniem bo nie ogarniam?

przetłoczenie jest w poliftach :P

czorny - sam się z tym bawisz?

dokładnie, tak:wink:

Opublikowano

a dokładkę będziesz w kolor robił?

Opublikowano
  • Autor
a dokładkę będziesz w kolor robił?

przednia i tylną :wink:

a gdy schnie żywica, biorę się za czyszczenie gwintu:decayed:

Gx698.jpg

Opublikowano

oj, już by mogła być wiosna :P

jak malujesz dokładkę to ja bym tam wrzucił jeszcze tą dokładkę z cupry :P przy srebrnym ładniej ją widać :P

Opublikowano
  • Autor
oj, już by mogła być wiosna :P

jak malujesz dokładkę to ja bym tam wrzucił jeszcze tą dokładkę z cupry :P przy srebrnym ładniej ją widać :P

ale nie przy liftowym zderzaku :P

Opublikowano

przy ziemi w poliftowym wydaje mi się, że też by dobrze wyglądał ;)

Opublikowano
oj, już by mogła być wiosna :P

jak malujesz dokładkę to ja bym tam wrzucił jeszcze tą dokładkę z cupry :P przy srebrnym ładniej ją widać :P

ale nie przy liftowym zderzaku :P

szarpnij sie jeszcze o spwaniecie dokładek z zderzakiem, bedzie znacznie lepiej:wink:

Opublikowano
  • Autor
oj, już by mogła być wiosna :P

jak malujesz dokładkę to ja bym tam wrzucił jeszcze tą dokładkę z cupry :P przy srebrnym ładniej ją widać :P

ale nie przy liftowym zderzaku :P

szarpnij sie jeszcze o spwaniecie dokładek z zderzakiem, bedzie znacznie lepiej:wink:

Myślalem o tym, ale wystarczy, że gdzieś zatre czy przywane i szpacjel się czasem pęknie i będzie d*pa, chyba, że konkretnie na włokno :wink: coś radzisz?

Opublikowano

Nie rób tego. Przy glebie czasem lepiej zgubić dokładke niz zderzak. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie rób tego. Przy glebie czasem lepiej zgubić dokładke niz zderzak. :wink:

no więc własnie o tym mówie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

jeszcze troche pogłaskamy i będzie dobrze, na dziś starczy:ad: :decayed:

948n9.jpg

Opublikowano
Nie rób tego. Przy glebie czasem lepiej zgubić dokładke niz zderzak. :wink:

jak sie nie patrzy na drogę to sie gubi dokładki:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.