Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

tak :wink:

Tylny u mnie 100zł :naughty: Przemyśl :grin:

jesteś najdroższy na rynku :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Tylko zderzak przedni będzie z polifta?:wink:

tak :wink:

Git, nie będę sam, a co z blachą?:wink:

coś się wymysli, jak założe zderzak, bede wiedzial, gdzie najlepiej siedzi rejka :wink:

---------- Post dopisany 02-01-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 00:00 ----------

jutro ląduje na aucie :jerk:

sMHBZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustra w kolorze, dokładka tył w kolorze, w planie żółte halo i jakiś męski grill np rs4:jerk:

GBmfU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorny jestes pierwszy:hi: tyle co Bepiuntek światowych przejrzałem tak nie było jeszcze gładkiego poliftowego zderzaka:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

no jest kozak :slina: tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić :decayed: sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka :wink:

troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

no jest kozak :slina: tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić :decayed: sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka :wink:

troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi :wink:

jaki dzwon, na glebie przy tempie patrolowym? :decayed: z drugiej strony masz rację, trochę ryzyko. Nie mówiąc już nic o kontrolach, chociaż ostatnio udaje mi się ich unikać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan :decayed:

I zakładasz/zdejmujesz cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejka na magnesach neodymowych które można schować w środku zderzaka:wink: Przynajmniej u mnie będzie taki plan :decayed:

one są dojśc mocne, mogą zakłucać pracę czujników, albo xenonu np :kwasny:

zaraz ide do garażu, przyjedzie jawor i coś się wymysli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskow rezac nie bedziesz?

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskow rezac nie bedziesz?

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

będę, ale narazie brak floty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale rejka będzie jebała efekt :facepalm:

no jest kozak :slina: tak jak piszesz, do tego grill RS4 i baja. a co do rejestracji to za szybą trzeba wozić :decayed: sam też gładzę S4 zderzak więc też mnie to czeka :wink:

troche strach, że w przypadku dzwona to ta blacha utnie głowe, albo kierowcy albo pasażerowi :wink:

jaki dzwon, na glebie przy tempie patrolowym? :decayed: z drugiej strony masz rację, trochę ryzyko. Nie mówiąc już nic o kontrolach, chociaż ostatnio udaje mi się ich unikać :decayed:

ja woże za szybą, wciśnietą w dechę, trzeba sie dobrze namęczyć żeby ja wyciągnąć:decayed:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

Spryskow rezac nie bedziesz?

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

będę, ale narazie brak floty..

szoda ze nie brałeś zderzaka pod spryski, bo te wystające teraz popsują efekt wg mnie, bo teraz jest kot:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...