Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego dobry patent na tablice przy tym zdwerzaku to zrobić ją na magnes a mina Pana policianta bezcenna :P wiem bo kolega w lanosie tak ma

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 160,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
42mm od nakretki do konca gwintu w dol?:naughty: Jaki model gwintu wgl? :wink:

od nakretki kontrującej, grubość obu nakrętek 8mm gwint FK AUTOMOTIVE :kox:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

kolego dobry patent na tablice przy tym zdwerzaku to zrobić ją na magnes a mina Pana policianta bezcenna :P wiem bo kolega w lanosie tak ma

wszystko wziąłem pod uwage, ale nie magnes :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: trzeba by tylko skitrać jakiś mocny:decayed:

Opublikowano
42mm od nakretki do konca gwintu w dol?:naughty: Jaki model gwintu wgl? :wink:

od nakretki kontrującej, grubość obu nakrętek 8mm gwint FK AUTOMOTIVE :kox:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

kolego dobry patent na tablice przy tym zdwerzaku to zrobić ją na magnes a mina Pana policianta bezcenna :P wiem bo kolega w lanosie tak ma

wszystko wziąłem pod uwage, ale nie magnes :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: trzeba by tylko skitrać jakiś mocny:decayed:

Neodymy bracie, neodymy:naughty:

Opublikowano
  • Autor

mają cene te neodymy, jeśli tak mocno trzymają to warto zaryzykować, ale najpierw musze pomylec jak to wszystko zmontować do kupy:grin:

Opublikowano

201304071029.jpg

Pozwoliłem temu wieśniakowi stanąć swoich gruchotem koło mojego :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Fajna koza Jawor :grin:

Opublikowano
Fajna koza Jawor :grin:

Du ju łana fajt? :decayed:

BTW. Mam najniższe możliwe, oryginalne zawieszenie do Quattro :wink:

Czorny, pochwal się ile wykręciłeś spalanie podczas powrotu? :naughty: Ja 8,2 średnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajna koza Jawor :grin:

Du ju łana fajt? :decayed:

BTW. Mam najniższe możliwe, oryginalne zawieszenie do Quattro :wink:

Czorny, pochwal się ile wykręciłeś spalanie podczas powrotu? :naughty: Ja 8,2 średnie :decayed:

ja miałem 9,8 :grin:

Opublikowano

to widze bieda przycisła ze tak lekko gazem operujecie :decayed: Ja wczoraj na 28 litrach ledwo ponad 200km zrobiłem:facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
to widze bieda przycisła ze tak lekko gazem operujecie :decayed: Ja wczoraj na 28 litrach ledwo ponad 200km zrobiłem:facepalm::facepalm:

tutaj trasa zero miasta:decayed:

Opublikowano
to widze bieda przycisła ze tak lekko gazem operujecie :decayed: Ja wczoraj na 28 litrach ledwo ponad 200km zrobiłem:facepalm::facepalm:

Szpoko loko, mi tak na co dzień 12,5-13 litrów :hi:

Opublikowano
to widze bieda przycisła ze tak lekko gazem operujecie :decayed: Ja wczoraj na 28 litrach ledwo ponad 200km zrobiłem:facepalm::facepalm:

Szpoko loko, mi tak na co dzień 12,5-13 litrów :hi:

Mi tez trasa i aż byłem w szoku ze tyle spalił , liczyłem na jakies 9-10l a tu ledwo starczyło :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

kiedy oni zrobili takiego shoota, znalezione w necie :decayed:

DSC_3249.JPG

Opublikowano
  • Autor
foprTTI.jpg
Opublikowano
śmieszny jesteś zato co w pakowałeś miałbyś o 6 lat młotrzego. ale można robic z taczki http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/polew.gif

:facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.