Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

progi kiedyś bedą s4 :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale to prawe tylne nadkole masz skopane :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Chyba, że to światło się tak załamuje :decayed:

Opublikowano

Jak to spasujesz to będzie kosa :slina:

Opublikowano
Ale to prawe tylne nadkole masz skopane :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Chyba, że to światło się tak załamuje :decayed:

no prosze Cie :grin:
Opublikowano
  • Autor

tak wiem, lampy i progi dojebane :decayed:

11111_zpse13189bd.jpg

Opublikowano

Jest dobrze, lampy USA tu widzę (czyt. folia :decayed:).

Opublikowano
Ale to prawe tylne nadkole masz skopane :facepalm:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Chyba, że to światło się tak załamuje :decayed:

no prosze Cie :grin:

Czyli dobrze widzę :facepalm: Co jak co, ale tu to się nie popisałeś... Ale reszta jak najbardziej na plus, tylko jeszcze progi :naughty:

Opublikowano

widze ze cisnienie bylo od wczoraj na skladanie fury:decayed: tylny zderzak nie za wysoko pod lampami jest?

Opublikowano
  • Autor

Max nadkola są wyrolowane, są wyklepane na równo, światło tak pada, nie chciałem szpachlowac tego :D, Sławek nie wiem jak to i Ciebie wyglada, ale u mnie wydaje się spoko

Wysłane japkiem kaja

Opublikowano

teraz w srodku polifta tylko zostalo zrobic i do krisa na szyby :decayed:

Opublikowano

Jest fajnie :decayed: ale progi ja bym polakierowal te ori na srebrno :wink:

Malunek progów nie jest dobrym rozwiązaniem wydaje mi się te progi sa wykonane z tworzywa ala baranek lakiernik mówił ze lakier bedzie odchodził bo to nie jest czysty plastik tylko zlep plastiku i gumy... CHYBA ZE c**jowy LAKIERNIK :grin:

Opublikowano

Jest fajnie :decayed: ale progi ja bym polakierowal te ori na srebrno :wink:

Malunek progów nie jest dobrym rozwiązaniem wydaje mi się te progi sa wykonane z tworzywa ala baranek lakiernik mówił ze lakier bedzie odchodził bo to nie jest czysty plastik tylko zlep plastiku i gumy... CHYBA ZE c**jowy LAKIERNIK :grin:

wybitnie :facepalm: u siebie w srebrnej pomalowalem progi szprejem w kolor i nic nie odlazilo nie kruszylo sie itd ten prog nie pracuje wiec nie ma mozliwosci by cos odstalo
Opublikowano

:hi:

Moje listwy po 2 latach od malowania miały pare ubytków, ale głównie przez otwieranie drzwi zwłaszcza w zime:whistling:

Opublikowano
:hi:

Moje listwy po 2 latach od malowania miały pare ubytków, ale głównie przez otwieranie drzwi zwłaszcza w zime:whistling:

Kowi, i było drzwi nie otwierac :banan: hehee

Opublikowano

Najlepiej to wpiżdziet usunać na stałe, próg w kolor zrobić i tez nie bdzie źle, spód wygładzić:wink:

Opublikowano

Do battalionu go :polew::polew::polew::polew::polew::polew: będzie obczajona w ten weekend :kox::banan:

Opublikowano

Jest fajnie :decayed: ale progi ja bym polakierowal te ori na srebrno :wink:

Malunek progów nie jest dobrym rozwiązaniem wydaje mi się te progi sa wykonane z tworzywa ala baranek lakiernik mówił ze lakier bedzie odchodził bo to nie jest czysty plastik tylko zlep plastiku i gumy... CHYBA ZE c**jowy LAKIERNIK :grin:

u mnie nic sie nie dzialo, nic nie pekalo odpadalo itp....

Opublikowano

Uskorobać te pińcet złotych, nie dziadować i eskowe progi założyć.

A i żadnych usa lamp.

Opublikowano
Uskorobać te pińcet złotych, nie dziadować i eskowe progi założyć.

A i żadnych usa lamp.

Medik dawaj na pw jak masz kompletne progi za 500 :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.