Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] by czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zestaw mialem z b5, więc wszystko p&p.. :wink:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 159,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czad :) teraz możesz się przykulać i pokazać dzieło ... nawet postaram Ci się jakieś RS'a w tle postawić :grin:

Opublikowano

Swietna sprawa ten air, ale czy do normalnego uzytkowania sie nadaje? Czy jest to delikatny system czy raczej trwaly, a w zime mozna na tym jezdzic czy nie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wszystko sie da ludzie latają tym na codzień i chwala,wiadomo jak złe założysz lub masz pecha to poducha strzeli,wężyki sie wypna,zawory zamarzna itp. W pierwszych cayennach to było normalne zawieszenie tylko poduchy były obudowane bardziej i nic sie z tym nie działo:)

Opublikowano

Ja przelatalem cala zime. Tylko raz mi zamarznal zawor osuszajacy pozatym zero problemow...

Opublikowano

Pucuj sie co tam jest i kazdy robi powietrze u siebie :decayed:

I jakie koszty mniej wiecej?

Opublikowano
  • Autor

Sie odkutasza, dzisiaj zrobiłem kolejne 200 km, jest sztos, a dodatkowo cos takiego dzisiaj wyszło, zastanawiam sie czy po środku nie zrobic jeszcze butli :whistling:

tyre4ede.jpg

Opublikowano

Ale że co wyszło? :what:

by Note 2

Opublikowano

te guziory to lipa straszna:whistling: i wpakuj trzeci wskaźnik na środek, skąd dorwałeś ten zawias?:kox:, dobry farciarz jesteś:decayed:

Opublikowano
  • Autor
te guziory to lipa straszna:whistling: i wpakuj trzeci wskaźnik na środek, skąd dorwałeś ten zawias?:kox:, dobry farciarz jesteś:decayed:
\

guziory z mapetowego pilota, bo mam pod nie cala wiazke:wink:

Opublikowano
te guziory to lipa straszna:whistling: i wpakuj trzeci wskaźnik na środek, skąd dorwałeś ten zawias?:kox:, dobry farciarz jesteś:decayed:
\

guziory z mapetowego pilota, bo mam pod nie cala wiazke:wink:

pasowałoby cos elegantszego dorezac, bo te to jak z lampki nocnej:grin:

Opublikowano
Sie odkutasza, dzisiaj zrobiłem kolejne 200 km, jest sztos, a dodatkowo cos takiego dzisiaj wyszło, zastanawiam sie czy po środku nie zrobic jeszcze butli :whistling:

http://img.tapatalk.com/d/14/06/25/tyre4ede.jpg

masz miejsce to pakuj zegar od butli tez

---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ----------

te guziory to lipa straszna:whistling: i wpakuj trzeci wskaźnik na środek, skąd dorwałeś ten zawias?:kox:, dobry farciarz jesteś:decayed:
\

guziory z mapetowego pilota, bo mam pod nie cala wiazke:wink:

pasowałoby cos elegantszego dorezac, bo te to jak z lampki nocnej:grin:

jak by ktos potrzebowal to tez mi sie takie guziory walaja.... nawet caly "panel" chowany do popiolki przedliftowej :decayed:

Opublikowano

Czorny wstyd by Ci było to pokazywać, postaraj się bardziej i popraw to :wink:

Opublikowano

Na rejsizmie będzie trzeba pomacać oczami :D Szacun za czas montażu, to musi być jakiś rekord :hi:

Opublikowano
  • Autor
Czorny wstyd by Ci było to pokazywać, postaraj się bardziej i popraw to :wink:

Nie wiem co Ci sie nie podoba, pooglądam sobie na evencie, to moze mnie natchnie na cos innego

Opublikowano
Czorny wstyd by Ci było to pokazywać, postaraj się bardziej i popraw to :wink:

Nie wiem co Ci sie nie podoba, pooglądam sobie na evencie, to moze mnie natchnie na cos innego

pewnie o te guziory z jelcza :wink:

Opublikowano

Czorny mogłeś to nie wpychać do środka tylko zrównać z konsolą a teraz powstał taki schodek, co do guzików można było w tunelu obok zapalniczki wkomponować, tak jak masz teraz to ani wygląda ani wygodne pewnie nie jest:wink: Ale rozumiem że to etap przejściowy:whistling::wink: Na evencie jak Cie znajde pogadamy i zademonstrujesz co i jak :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czorny mogłeś to nie wpychać do środka tylko zrównać z konsolą a teraz powstał taki schodek, co do guzików można było w tunelu obok zapalniczki wkomponować, tak jak masz teraz to ani wygląda ani wygodne pewnie nie jest:wink: Ale rozumiem że to etap przejściowy:whistling::wink: Na evencie jak Cie znajde pogadamy i zademonstrujesz co i jak :decayed:

Niestety chciałem to zrównać, ale raz, ze manometry dość mocno odstawały, a dwa zaginął sie przewód wiec nie było innej opcji, a co do guzików to póki co sa takie :wink:

Opublikowano

Oo jest i moja ulubiona a4 ,piękny projekt widziany na Nysie dobrze szurał wtedy :grin: Powodzenia w dalszym modzeniu :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.