Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

czorny, autko widzę wypieszczone i śliczne ale poważnie sie zastanów nad zmianą silnika.. Żere to jak smok, a zero frajdy z jazdy. Ja męczyłem się dwa lata z 1.6 AHL i teraz po przesiadce na 1.9 Tdi AJM nieprędko do benzyny wsiąde :decayed: a ekonomia i przyspieszenie bez porównania:wink:

aaa i co Ci powiem to mały vmax masz strasznie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to teraz dodatkowe Kg to z 22s do paczki:wink:

jak na ten rok i silnik grauluje walki i rezania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne to Twoje sreberko :thumbup1: jeszcze jak 1.8T wjedzie pod maske i jakiegos wirusa mu zapodasz to już bedzie całkowicie po Bożemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz z tematem ładnie :D kubełek w skórze <3 zmieniaj kiere i będzie już fajnie :)

na kiere też przyjdzie czas jutro rezam fisa, przejściówka jest, manetka jest, licznik jest, trzeba jeszcze podłączyć lampki w boczkach i podpiąć kubły w prąd:wink:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

to teraz dodatkowe Kg to z 22s do paczki:wink:

jak na ten rok i silnik grauluje walki i rezania:wink:

nie pocieszasz mnie, ale dziękuje za uznanie:decayed:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Oddaj skórę :smutas:

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

fajne to Twoje sreberko :thumbup1: jeszcze jak 1.8T wjedzie pod maske i jakiegos wirusa mu zapodasz to już bedzie całkowicie po Bożemu :decayed:

naprawdę jest cięzko przy załączonej klimie:grin: dlatego zacieram rączki:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest roboty żeby podłączyć elektryczną skórę, skoro się wcześniej nie miało elek? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest roboty żeby podłączyć elektryczną skórę, skoro się wcześniej nie miało elek? :wink:

tylko 12+, masa, jeszcze nie wiem gdzie podpiąć, bo nie chce wystrzelić sobie poduch:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że co ja sobie nie wymyślę, żeby zamontować u siebie, to wchodzę do Ciebie w temat i Ty to właśnie montujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że co ja sobie nie wymyślę, żeby zamontować u siebie, to wchodzę do Ciebie w temat i Ty to właśnie montujesz :decayed:

Za pół roku wrzuci Recaro... Idzie w moje ślady, bo też najpierw miałem takie skóry przed recaro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że co ja sobie nie wymyślę, żeby zamontować u siebie, to wchodzę do Ciebie w temat i Ty to właśnie montujesz :decayed:

Za pół roku wrzuci Recaro... Idzie w moje ślady, bo też najpierw miałem takie skóry przed recaro :decayed:

naprawdę musze przyznać, że są wygodne, muszę do Ciebie podskoczyć i posiedzieć w recaro to pewnie zachoruje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poka Panie Recaro :decayed:

Moje są ponizej, a czorny będzie miał całe w skórze lub z szarą alkantarą ;p

dsc4747c.jpg

dsc4701p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poka Panie Recaro :decayed:

Moje są ponizej, a czorny będzie miał całe w skórze lub z szarą alkantarą ;p

http://img215.imageshack.us/img215/9639/dsc4747c.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/7499/dsc4701p.jpg

biorę twoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś dostał i tak byś przygarnął, nie pier**l:decayed:

Ja wszystko przygarnę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...