Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze problem z kontaktami... Czytalem o tym wczesniej w temacie ale nic konkretnego nie zostalo powiedziane...

Skopiowalem ksiazke i jak ktos do mnie dzwoni to wyskakuje mi (nieznany). Probowalem rozne telefony (obecy xperia V). Na starej noki niektore kontakty pokazywalo, ale tylko nie ktore. Ktos mial moze taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mialem to samo u siebie

Zadko kiedy wyswietlal kontakty tak jak piszesz stara nokia działa super, nie mam pojęcia co moze byc napisz na peb.pl tan jest kilka postów o f9...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ani na n8 ani na s3 nie wyswietla kontaktow leca tylko numery

A ja mam prosbe do uzytkownikow f700/9xx jak poradziliscie sobie z formatem video tak by byl wyswietlany na pelnym ekranie bez uciec. Mogl by ktos napisac parametry takiego dzialajacego video? Bo sporo ludzi do mnie pisze z tym problemem, a ja mam serie avh i tam juz rozgryzlem rozdzielczosci, z tym ze akurat te parametry nie wchodza na serie avic czyli plik mp4

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ani na n8 ani na s3 nie wyswietla kontaktow leca tylko numery

A ja mam prosbe do uzytkownikow f700/9xx jak poradziliscie sobie z formatem video tak by byl wyswietlany na pelnym ekranie bez uciec. Mogl by ktos napisac parametry takiego dzialajacego video? Bo sporo ludzi do mnie pisze z tym problemem, a ja mam serie avh i tam juz rozgryzlem rozdzielczosci, z tym ze akurat te parametry nie wchodza na serie avic czyli plik mp4

wysłane snickersem

Mialem ten sam problem ale nigdy nie pamietalem sprawdzic formatu i za kazdyn razem jak byl obraz sciety to mowilem sobie ze to sprawdze

Z tego co pamietam na monitorach tylnych byl pelny ekran :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automape wgrywasz na karte pamieci, wkladasz do radia i dodajesz nowy program. Spojrz sobie jak podane sa sciezki w innych zainstalowanych programach i podaj w podobny sposob w nowym programie

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoo widzisz:) juz troche blizej sukcesu. Rozkminiam to forum avic411, troche ciezkawo po angielsku ale jakos idzie. Tylko ze tam jest mowa glownie o Primo. Ja bym jednak wolal auto mape lub sygica.

Czyli rozumiem ze auto mapa lub inna nawigacja bedzie dzialac tylko z karty tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc wrzucenia na urzadzenie ale ja sie w to nie bawilem.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany szykuje sie do zakupu jednostki 2-din z konsola sobie ladnie poradzilem wiec czas na dvd,mam kilka typow od 1500-5000zl bo tj moj max ale niewiem czy warto przeplacac i kupowac tak drogie jednostki...na dvd sie zbytnio nieznam ale od zawsze mialem pionki/alpiny i te tylko wchodza w gre oraz .....car audio bedzie budowane na zasadzie przod jakas 16" lub 2x16" w boczku na zwrotnicach pod wzmachol,tyl pod radio,plus 2 wieksze glosniki w bagazniku pod osobny wzmacniacz.....ma to ladnie i czysto grac...

moje typy

Pioneer AVH-X8500BT za 8400BT Radio CD, USB, BT (3276314072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NOWOŚĆ Pioneer GPS 2DIN AVIC-F950BT DVD BT EUROPA (3257179471) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Alpine IVE-W530BT Nowa Stacja multimedialna Wwa ! (3241934572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i 2ost.rodzynki kture kusza mnie 8" ekranem

Alpine INE-W928R...... ŁÓDŹ ......GRATISY...... (3271022283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ALPINE INE-W920R NAWIGACJA GWARANCJA PL SKLEP W-WA (3258036264) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wiekszosc posiada funkcje zblizone lub takie same i niewiem czy warto tyle dac za alpiny choc nie ukrywam ze ta marka jest u mnie na 1 miejscu ...ma to ladnie grac,b.dobra jakosc filmow,dokladny gps i najlepiej zeby wiekszosc funkcji jak gps i inne takie byly wbudowane bez dodatkowych gratow.....macie jakies swoje typy z tych 2 marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinka dzwiękowa bedzie lepsza, video i funkcje raczej są na tym samym poziomie, ale czy warto przepłacac? Musiałbys podjechać do jakiegoś marketu/sklepu i sobie sam zobaczyc ktra stacja lepiej Ci pasuje wizualnie i pod wzgledem ergonomii menu, weź pod uwage przyciski dotykowe jakiej wielkosci są bo przełaczanie podczas jazdy na dotyke jest takie sobie, ja akurat preferuje jednak przycisk fizyczny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinka dzwiękowa bedzie lepsza, video i funkcje raczej są na tym samym poziomie, ale czy warto przepłacac? Musiałbys podjechać do jakiegoś marketu/sklepu i sobie sam zobaczyc ktra stacja lepiej Ci pasuje wizualnie i pod wzgledem ergonomii menu, weź pod uwage przyciski dotykowe jakiej wielkosci są bo przełaczanie podczas jazdy na dotyke jest takie sobie, ja akurat preferuje jednak przycisk fizyczny:wink:

no wlasnie czy warto przeplacac bo za 2-3k moge tez alpinke wyrwac lub pionka z nowszej budzie a reszta na car audio zostanie,ale bede w pl to oblukam te modele jak beda mieli w sklepie,tyle co na youtubie widzialem to apinki robia robote ale jest tyle modeli tego sprzetu rozniacych sie tylko koncowa literka lub 2 a wygladajacych tak samo wiec bedzie ciezko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o alpince to Ci nie powiem w sumie nic czym sie to rózni miedzy sobą, jeśli chodzi o pionki to masz podział na stacje multimedialne AVH, nie są na windowsie, nie maja navigacji, ale mają opcje poprzez moduł, nawigacje z serii D(model D3, niewiem czy to dalej robią) omijaj, noi seria AVIC, ta bym chyba najbardziej polecał, no chyba że nie zalezy Ci na navi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o alpince to Ci nie powiem w sumie nic czym sie to rózni miedzy sobą, jeśli chodzi o pionki to masz podział na stacje multimedialne AVH, nie są na windowsie, nie maja navigacji, ale mają opcje poprzez moduł, nawigacje z serii D(model D3, niewiem czy to dalej robią) omijaj, noi seria AVIC, ta bym chyba najbardziej polecał, no chyba że nie zalezy Ci na navi:wink:

nie no navi musi byc bo mecza mnie juz stojaki ktore niepotrzebnie zajmuja miejsce na szybie itd...myslalem tez o czyms fabrycznym jak zadyjko wyzej,do widzialem jego testy na gadzet.pl ale info na fisie niejest mi potrzebne a radyjo pod pozniejsza zabudowe napewno nie bedzie tak mozcne jak pionek na mosfecie lub alpinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Tobie na moc mosfety? Jezeli wstawisz wzacniacz/e to one beda napedzac glosniki. Ja wstawiam audio BOSE i glosniki beda napedzane przez wzmacniacz wiec mosfety itp z radia nie sa mi tu potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Tobie na moc mosfety? Jezeli wstawisz wzacniacz/e to one beda napedzac glosniki. Ja wstawiam audio BOSE i glosniki beda napedzane przez wzmacniacz wiec mosfety itp z radia nie sa mi tu potrzebne :)

pamietaj o pociagnieciu nowych dobrych kabli pod te głosniki bose, jeśli ma to być lepszy wzmacniacz nizto co oferuje bose:wink: bo fabryczna instalacja to nieporozumienie i na jej bazie(kable) nic nie stworzysz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy mozesz jasniej z tymi kablami? Dokladnie jakie masz na mysli? Sygnalowe czy glosnikowe? Ja tylne glosniki podepne pod stara wiazke natomiast do przednich glosnikow nowe kable + kabel zasilajacy wzmak i masa. Nie mam ori wiazki Bose i bede kladl nowa wiazke. Jezeli wiesz jakie kable dac bo przekroj kabli z ori wiazki BOSE jest slaby i ich jakosc cienka to napisz tu co proponujesz na sygnalowe a co na glosnikowe i jaki na zasilanie mase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable głosnikowe:wink: bo innych kabli i tak nie wykorzystasz ze starej wiązki, bedziesz musiał rozpracować schemat kostek, bo głośniki sa podłaczone poprzez kostki, no chyba ze poucinasz te od głosników

Co do kabli ja polecam zestaw firmy hollywood energetics, tam sa kable o przekroju 2,5mm, puscisz sobie od nowego wzmaka do głosników:wink: no wszystko też zalezy jaki ten wzmak chcesz wstawic zamiast tego bose i co z subem...

Z bose mam rozumieć zostana Ci tylko głosniki w drzwiach, które dostana zasialnie z zewnetrznego wzmaka i nowy sub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...