Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia


wicior123

Rekomendowane odpowiedzi

Taktuś dziwie sie że wogóle udało ci sie takie łączniki kupić.
Czytałem, że tego typu już wycofują, ale cóż, załatwiał mi Febiego na całą lewą stronę koleżka, który to załatwił od swojego koleżki, który to prowadzi jakiś sklepik z częściami. Po rabatach za całość wyszło 880PLN.

Może wygrzebał coś z magazynu, co długi czas zalegało.

A ja w lipcu byłem jeszcze zielony w temacie zawiechy w :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie slyszalem o firmie MEYLE!!!! Na allegro mozna znalesc lepsze zestawy w dobrej cenie chyba ze ktos zna ta firme,,MEYLE'' i poleci ale watpie!!!!Ja kupilem to i jest git

http://allegro.pl/item169181320_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_kpl_febi_promocja_.html Polecam ten zestaw stosunek ceny do jakosci jest ok :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam firme Febi z innych czesci i musze powiedziec ze nie zbyt zadowolony jestem,nie wiem jak to sie ma do zawieszenia A4,ale napewno lepsze to niz jakies MEYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze lepsze FEBI ale lepsze jest jeszcze TRW!!! Ale i cena jest wyzsza zalezy ile kolega ma do wydania!!!!! :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie slyszalem o firmie MEYLE!!!! Na allegro mozna znalesc lepsze zestawy w dobrej cenie chyba ze ktos zna ta firme,,MEYLE'' i poleci ale watpie!!!!Ja kupilem to i jest git

http://allegro.pl/item169181320_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_kpl_febi_promocja_.html Polecam ten zestaw stosunek ceny do jakosci jest ok :a4fan::audi:

Skoro nie słyszałeś, to skąd wiesz że można znaleźć coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to ze mozna znalesc cos firmowego i porzadnego!!!! Slyszales kiedys o firmie MEYLE??? :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniałem klocki z przodu to miałem właśnie firmy MELE pewnie jeszcze je niemiec założył. Założyłem klocki aATE i w porównaniu do "tej" firmy MELE wypadaja bardzo słabo wiec niekoniecznie to jest jakaś szajsowa firma. :a4fan::a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to ze mozna znalesc cos firmowego i porzadnego!!!! Slyszales kiedys o firmie MEYLE??? :audi:

Nie, wlasnie dlatego zadalem pytanie na forum. Jednak argumentacja typu nie znam, wiec pewnie jest do d... na pewno nikomu tutaj nie pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie napisalem ze jest do d... tylko ze nie znam takiej firmy i polecilem cos innego!!!!!!! :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,przeczytalem temat od poczatku i tak naprwde jeszcze wiekszy mam problem z wybraniem wahaczy glownie chodzi mi o 2 górne wahacze prawej strony (patrząc od strony kierowcy)najchętniej kupiłbym orginalne ,ale czytam na allegro ze taka lub inna firma robi dla audi wiec juz sam niewiem co znaczy orginalne podam dwa przyklady http://www.allegro.pl/item170982066_wahacz_oryginal_vw_audi_oryginal_a4_a6_gorny.html

http://www.allegro.pl/item167202389_wahacz_jedyny_oryginal_vw_audi_passat_a4_a6_a8_b5.html

a jeszcze dziwi mnie roznica cen bo przeciez kartoniki sa takie same :) ostatnio kupilem lacznik stabilizatora jakies 3 tyg temu dzis bylem u mechanika i mowil ze wlasnie on znow polecial był "no name" wiec juz mam dosc podróbek !! prosze o pomoc gdzie i najtaniej mozna kupic orginalne wahacze ??? ten pierwszy przedstawiony link wydaje sie miec korzystna oferta ale czy to jest orginal ??? jak klikniecie na inne oferty sprzedajacego ma wahacze podrobki a kartoniki sa identyczne jak te przedstawione przy orginalnych tylko niemaja żadnych napisów pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent: TRWECO prawie jak TRW :wink:

Ta aukcja

to sa dolne wahacze, a piszesz, ze potrzebujesz glownie gorne, ktore sa tansze. Wydaje mi sie, ze smialo mozesz kupowac: Lemfordery, TRW, Febi innych chyba nie warto.

Polecam kupic od tego uzytkownika Allegro, bezproblemowa transakcja, na zyczenie faktura:

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=5572858

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie chodzi mi o 2 górne wahacze prawej strony (patrząc od strony kierowcy)najchętniej kupiłbym orginalne ,ale czytam na allegro ze taka lub inna firma robi dla audi wiec juz sam niewiem co znaczy orginalne podam dwa przyklady http://www.allegro.pl/ite...4_a6_gorny.html

http://www.allegro.pl/ite...4_a6_a8_b5.html

Ja na twoim miejscu kupiłbym z tej aukcji (gdybym nie kupił tydzień temu sam bym skorzystał). Różnica cenowa jest podyktowana konstrukcją górnych i dolnych wahaczy. Na zdjęciach wygladają na oryginał (zreszta dużo nie ryzykujesz 100 zł to nie majatek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Dzisiaj wybuchł mi jak wulkan problem.Jadąc na prostej bez dziur!!! nagle trach i siedzi,laweta,do góry no i pęknięty wachacz na piaście.Proszę powiedzcie czy to się zdarza i jaki może być to koszt,jaki produkt wybrać,czy wymieniać wszystkie.Najbardziej przeraża mnie fakt,że to zdarzenie miało miejsce przy 40km/h przy dojeździe do przejazdu kolejowego,a co by było no trasie przy.......?-dla wyobraźni.Przepraszam z tego wszystkiego zapomniałem dodać,że to audiola 98" 2.5tdi V6 avant.,dolny lewy wachacz.

[ Dodano: 07-03-2007, 23:37 ]

POMOCY.PROSZę O SZYBKĄ POMOC,DŻANGA POTRZEBUJę DO PRACY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Dzisiaj wybuchł mi jak wulkan problem.Jadąc na prostej bez dziur!!! nagle trach i siedzi,laweta,do góry no i pęknięty wachacz na piaście.Proszę powiedzcie czy to się zdarza i jaki może być to koszt,jaki produkt wybrać,czy wymieniać wszystkie.Najbardziej przeraża mnie fakt,że to zdarzenie miało miejsce przy 40km/h przy dojeździe do przejazdu kolejowego,a co by było no trasie przy.......?-dla wyobraźni.Przepraszam z tego wszystkiego zapomniałem dodać,że to audiola 98" 2.5tdi V6 avant.,dolny prawy wachacz.

[ Dodano: 07-03-2007, 23:37 ]

POMOCY.PROSZę O SZYBKĄ POMOC,DŻANGA POTRZEBUJę DO PRACY.

Albo ktoś podnosił auto na tym wahaczu albo uderzał młotkiem albo pochodzi z firmy "krzak" - normalnie to nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagle trach i siedzi
opisz dokladneij co sie dzialo z samochodem jak pekl, pocignelo Cie, czy kolo uderzylo w nadkole, jak bardzo samochod siadlo, jakie byly by skutki gdybys lecial szybciej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu... bylem dzisiaj u mechanika i musze wymienic cala zawieche z przodu :( chyba sie pochlastam.... wahacze gorne, dolne, laczniki stabilizatora, amory i sprezyny... :(

i jak tu nie pic....?

dowiedzialem sie wstepnie o ceny czesci - 2200 za wszystko + robocizna :(

wejdz sobie na allegro:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5572858

i wyslij do goscia zapytanie, bardzo szybko odpowiada i ma duzo.... + fakturki i te sprawy....

zestaw cen do mojego wyglada nastepujaco:

Amortyzator przód - Bilstein - 177,00 zł

Sprężyna - Suplex - 150,00 zł

Górne wahacze 1 - FEBI - 105,00 zł

Górne wahacze 2 - FEBI - 110,00 zł

Dolne wahacze 1 - FEBI - 139,00 zł

Dolne wahacze 2 - FEBI - 183,00 zł

Końcówka drążka - FEBI - 65,00 zł

Łącznik stabilizatora - TRW - 59,00 zł

Tuleja tylnej belki - Meyle - 47,00 zł

Guma stabilizatora - 8,00 zł

Osłona amortyzatora tył - 35,00 zł

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...