Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o koszt zawieszenia


vartman3

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanko odnosnie zawieszenia jaki jest koszt czesc samych pytam bo tak sie nie znam mam audi z 95roku 302tys ma przejechane i nie wieze w nic co poprzedni wlasciciel niby wymienial zrobilem juz dojsc ostatnio wladowalem 1500zl wiec nie warto mi go sprzedawac podkresle ze to 1.9tdi jak ktos zna koszt czesc i np wymiany tego prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód komplet wahaczy i łączników od 600zl wzwyż warto jednak dołożyć trochę i kupić firmowe o wiele więcej wytrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód komplet wahaczy i łączników od 600zl wzwyż warto jednak dołożyć trochę i kupić firmowe o wiele więcej wytrzymują.

Ja kupiłem firmy "Kraft" za 650zł w Norauto za komplet i zrobiłem już ok. 20k km, głównie po Poznaniu i jak nic nie stukało, tak nic nie stuka :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenai czy diesel czy benz, chyba tylko S4/RS4 miało inne niektore wahacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do zamknięcia bo jest trochę o tym.

czorny_07 nie wprowadzaj ludzi w błąd te ala wzmocnione zawieszenie nie różnią sie niczym od tanich podróbek to china i tamto a to wzmocnienie to naklejka lub cos w tym rodzaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę tez masz napis geramny :polew:http://allegro.pl/wahacz-gorny-tylny-lewy-audi-a4-a6-passat-b5-i2006679981.html

Człowieku chinol napisze Ci co tylko chcesz, a jesli nie wierzysz to poszukaj na necie wiadomości z przed 5 lat jak jedna z firm wprowadziła paski gates z chin i sie rwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tych meyle hd i rewelacji nie ma. Ja bym wolał dołożyć kilka stówek do lemków.

Generalnie ja u siebie już nic innego nie wsadzę niż lemfordery po tym jak febi górne po 8 tys km powiedziały papa, z drugiej strony zakładane w tym samym czasie lemki działają dalej jak nówki.

Co do samego tematu - ja wychodzę z założenia że nie ma sensu pakować od razu kompletu nowych wahaczy - ja u siebie wymieniłem tylko górne bo były wywalone, dolne mam jeszcze wszystkie fabryczne i działają u mnie już od około 20 tyś km jak złoto, wczoraj przeszły przegląd bez problemu, a jako że znajomy mi robił poprosiłem żeby naprawdę dokładnie przetrzepał - nie tylko na trzepakach, bo na nich dolne nie muszą wyjść, - wylewarował mi przód auta i łomem podważał wszystkie po kolei i szukał luzu, szarpał za koło i nic nie wyszło :).

Dlatego jak masz np dół ok, a do tego jakieś firmowe wahacze to bym zostawił w spokoju aż nie padną. No chyba że wszystkie to jakies noname made in china to wtedy jest sens wymieniać komplet, ale moim zdaniem jak tanio to master sport, jak dobrze to lemforder, cała reszta nie warta uwagi. Meyle HD przy cenie niewiele niższej od lemków nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic sztuki za grosze ale powiem ci ze firma TRW sie cenia ale so mega dobre sam mam takie wyciagniete z B5 i leza w reklamowce:):P

Koszt TRW na jedna stronke to trzeba liczyc okola 1200pln :gwizdanie: nie kupuj FEBI na nasze drogi sa za słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt TRW na jedna stronke to trzeba liczyc okola 1200pln

To chyba ze złota masz tą zawiechę. Za ta cene to juz LEMA wyrwiesz, a nie jakies ciulowate TRW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt TRW na jedna stronke to trzeba liczyc okola 1200pln

To chyba ze złota masz tą zawiechę. Za ta cene to juz LEMA wyrwiesz, a nie jakies ciulowate TRW.

Kolego nie przesadzaj ze TRW to sa złe wahacze gosciu pojechales po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to jeden uj trw-febi-lem, co roku któregos z nich zmieniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt TRW na jedna stronke to trzeba liczyc okola 1200pln

To chyba ze złota masz tą zawiechę. Za ta cene to juz LEMA wyrwiesz, a nie jakies ciulowate TRW.

Kolego nie przesadzaj ze TRW to sa złe wahacze gosciu pojechales po temacie.

Jesli TRW porownujesz do oryginalnego LEMA, a nie jakiegos "okazyjnego" zestawu LEMA z Alledrogo, to chyba nigdy nie jezdziles na jednych ani na drugich. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...