Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C7 3.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oba śliczne... tylko koła za małe :decayed:

Opublikowano

te swiatla kapitalne :slina:

Opublikowano

faken szit- obie piękne- ale biała niszczy :good: :good:

ledy oczojebne :shocked:

Opublikowano

Co komu się podoba :wink4:

Mi nie :tongue4:

Opublikowano

pikne sa... ale felgi wybralbym chyba inne :)

Opublikowano

nie chciales jakiegos innego koloru ?

Opublikowano

nie chciales jakiegos innego koloru ?

chyba jakby chciał inny to by wziął inny :decayed: :decayed:

Opublikowano

pewnie tak , pytam bo szczerze bardzo traci to auto w tym kolorze ale najwazniejsze ze wlascicielowi sie podoba , no i sasiedzi nie zauwaza roznicy :wink4:

Opublikowano

no i sasiedzi nie zauwaza roznicy

Turdzi, ale poprzedni nie było białe :mysli:

Gratulacje :good:

Środek masz piękny, mój klimat, ale kolor auta bardziej przypadł mi do gustu brata :wink4:

Silnik poemat :kox:

mnie się jednak bardziej audi w wersji skoda design podoba lub f10 ale to już kwestia upodobań :wink4:

Cholernie drogie te samochody w tej klasie :shocked:

Opublikowano

no i sasiedzi nie zauwaza roznicy

Turdzi, ale poprzedni nie było białe :mysli:

Gratulacje :good:

Środek masz piękny, mój klimat, ale kolor auta bardziej przypadł mi do gustu brata :wink4:

Silnik poemat :kox:

mnie się jednak bardziej audi w wersji skoda design podoba lub f10 ale to już kwestia upodobań :wink4:

Cholernie drogie te samochody w tej klasie :shocked:

myslalem ze to ten z piewszych zdjec..............ale dobrze biale zdecydowanie lepsze.

Opublikowano

Rewelka auto :good:

Ledy robia swoje tyl i przod ale jesli kogos dziwi ze nie kazdy zamawia full ledy z przodu to moze dlatego ze coraz czesciej slyszy sie ze nie oswietlaja drogi tak dobrze jak xenony w tym samym aucie.Pomijam juz zawansowane systemy typu doswietlanie skrzyzowan i zakretow led sterowane przez GPS

Bylo o tym glosno w nowym A8.Nie wiem jak w A6.

Opublikowano
  • Autor

z nowości w A6 co się dziś dowiedziałem to niedługo będzie akcja serwisowa z aktualizacją dwóch rzeczy:

- system nawigacji będzie sterował skrzynią biegów tak, że np jak auto będzie przed zakrętem wg gps to przed i w zakręcie nie zmieni biegu na wyższy tylko będzie trzymało obecny lub redukowało dla zapewnienia max mocy i kontroli

- orange i play będzię lokalizowało smartphony w autach i na tej bazie będzie tworzona mapa korków na nawigacji

Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

Opublikowano

(...)

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

Będzie to ograniczone do nowszych modeli aut? Na jakim obszarze? Cały kraj?

Opublikowano
  • Autor

(...)

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

Będzie to ograniczone do nowszych modeli aut? Na jakim obszarze? Cały kraj?

szczerze nie wiem ale powiedzieli że za max 2-3 m-ce będzie akcja serwisowa by aktywować TCM

Opublikowano

z nowości w A6 co się dziś dowiedziałem to niedługo będzie akcja serwisowa z aktualizacją dwóch rzeczy:

- system nawigacji będzie sterował skrzynią biegów tak, że np jak auto będzie przed zakrętem wg gps to przed i w zakręcie nie zmieni biegu na wyższy tylko będzie trzymało obecny lub redukowało dla zapewnienia max mocy i kontroli

- orange i play będzię lokalizowało smartphony w autach i na tej bazie będzie tworzona mapa korków na nawigacji

Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

No i niedługo rusza TCM w nawigacji czego do tej pory nie było.

w innych krajach juz wczesniej bylo dostepne sterowanie skrzynia biegow na podstawie sygnalu GPS -dziwne ze teraz w polsce to aktualizuja.

Z ledami rzeczywscie inaczej nie mozna bo choc potrafia poparzyc palce to jednak lodu i sniegu na kloszu nie roztopia.Gdyby jakos tego nie rozwiazali to bylaby niezla wpadka.

Czasami w zime mozna zauwazyc zalegajacy snieg na kloszach sygnalizacji swietlnej - na 99% siedza tam diody led.Konstruktor chyba nie pomyslal albo mial okrojony budzet.Efekt taki ze czesto nie widac czy jest zielona czy czerwone :wallbash:

Opublikowano
:thumbup:
Opublikowano
Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

Żeby odmrozić klosz ? Wiem że żeby uzyskać dobre ( nie koniecznie mocne ) światło z leda trzeba go dobrze schłodzić , co przy np lampach operacyjnych i tak sie nie udaje ( xenon w testach wypada lepiej ) może chodzi o to , a nie o odmrażanie klosza ? Kto wysnuł taką teorie ?

Bryki piękne , opisz koniecznie różnice w prowadzeniu itd :):good:

TMC jest chyba jakimś standardem i będzie działał we wszystkich brykach .

Opublikowano
Co do świateł led to tez śmieszne że są nawiewy w środku lampy bo światło ledowe nie wytwarza tyle ciepła by rozpuścić lód czy śnieg na lampie jak zwykłe światło dlatego środku ukryli nawiewy by odmrażało od środka

Żeby odmrozić klosz ? Wiem że żeby uzyskać dobre ( nie koniecznie mocne ) światło z leda trzeba go dobrze schłodzić , co przy np lampach operacyjnych i tak sie nie udaje ( xenon w testach wypada lepiej ) może chodzi o to , a nie o odmrażanie klosza ? Kto wysnuł taką teorie ?

Bryki piękne , opisz koniecznie różnice w prowadzeniu itd :):good:

TMC jest chyba jakimś standardem i będzie działał we wszystkich brykach .

Napewno jest chlodzenie w postaci radiatorow ale mysle ze masz racje.

Bardziej moze chodzic o chlodzenie podzespolow w reflektorze.

Moze byc i chlodzenie i grzanie.Technicznie problemu nie ma zadnego.

TMC jest i w RNS-e wiec chodzic bedzie zapewne.

Opublikowano

zajebiaszcza furmana ...nie ma co namawiać do zmian niech się chłopak nacieszy zapachem nowości :good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.