Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

co to znaczy skrzynia wyregulowana jak tam nie ma zadnych mozliwosci regulacji, zapytaj o nowy soft bo ciolki sami nie wiedza ze juz jest cos nowszego niz w samochodzie. ale przynajmniej masz temt z glowy najakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to powiedział mistrz serwisu - "Soft został sprawdzony i zostały ustawione nastawy początkowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że masz teraz spokój, czyli skrzynia już nie szarpie przy zmianie biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co nie ale na mieście nie ma gdzie bardzo sprawdzić, tak naprawdę jak trasę zrobię to będę wiedział na 100% czy jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to gadałem z bratem i chyba faktycznie po 2latach trzeba będzie sprzedać auta, bo kuźwa jakby się tak zaczęło sypać to kto na to wyrobi. sam s-tronic 29tys pln plus wymiana, na gwarancji mi to wisi ale gdyby nie było to masakra

a co stoi na przeszkodzie zeby wykupic gwarancje rozszerzona nawet na 5lat/150k km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to gadałem z bratem i chyba faktycznie po 2latach trzeba będzie sprzedać auta, bo kuźwa jakby się tak zaczęło sypać to kto na to wyrobi. sam s-tronic 29tys pln plus wymiana, na gwarancji mi to wisi ale gdyby nie było to masakra

a co stoi na przeszkodzie zeby wykupic gwarancje rozszerzona nawet na 5lat/150k km?

taka przeszkoda że gwarancję producenta żeby kupić dłuższą to trzeba to zrobić przy konfiguracji bo teraz już za późno - zostaje tylko gwarancja w sensie ubezpieczenie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to gadałem z bratem i chyba faktycznie po 2latach trzeba będzie sprzedać auta, bo kuźwa jakby się tak zaczęło sypać to kto na to wyrobi. sam s-tronic 29tys pln plus wymiana, na gwarancji mi to wisi ale gdyby nie było to masakra

a co stoi na przeszkodzie zeby wykupic gwarancje rozszerzona nawet na 5lat/150k km?

taka przeszkoda że gwarancję producenta żeby kupić dłuższą to trzeba to zrobić przy konfiguracji bo teraz już za późno - zostaje tylko gwarancja w sensie ubezpieczenie :whistling:

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stało na przeszkodzie żeby ja wtedy kupić ;-)

To stowka na racie więcej wiec koszt żaden, a na pewno ułatwi wcześniejszą sprzedaż auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stało na przeszkodzie żeby ja wtedy kupić ;-)

To stowka na racie więcej wiec koszt żaden, a na pewno ułatwi wcześniejszą sprzedaż auta.

nic nie stało na przeszkodzie ale moje B8 ma już prawie 4 lata i absolutnie nic mu się nie dzieje i jeździ bez usterek cały czas, idąc tym torem uważałem za bezsens wydawanie 7tys za przedłużenie gwarancji co w BMW jest za free. Niestety się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej puka stuka czy przestalo?

Swoja droga ciekawe czy takie pukanie stukanie jest tez w A7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stało na przeszkodzie żeby ja wtedy kupić ;-)

To stowka na racie więcej wiec koszt żaden, a na pewno ułatwi wcześniejszą sprzedaż auta.

nic nie stało na przeszkodzie ale moje B8 ma już prawie 4 lata i absolutnie nic mu się nie dzieje i jeździ bez usterek cały czas, idąc tym torem uważałem za bezsens wydawanie 7tys za przedłużenie gwarancji co w BMW jest za free. Niestety się pomyliłem.

W becie jedynie przeglady masz za free w zaleznosci od opcji. W standardzie jest ta najkrotsza i najuboższa.

Tematy gwarancyjne sa free jak sie pakiet wykupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu: az przykro czytac o Twoich przejsciach. Coraz bardziej negatywnie nastawiam sie do nowych aut.. Nie znam za bardzo polskiej kwestii gwaracji ale jak wiadomo Polska to nie elegancja francja. Tutaj nie ma tak latwo z naprawami gwarancyjnymi jak np w Norwegii. Dobrze ze ja wszystko co sie psulo w bialasie robilem na bierzaco w ASO na gwaracji bo jakby to wszystko wyszlo po gwaracji to nie wiem jakbym do tego podszedl..

Jeszcze do wakacji myslalem o fabrycznie nowym Audi w leasingu/kredycie ale jakos bardziej przewawiaja do mnie starsze auta. :facepalm:

Jezdzilem kilka razy A6 C6 i C7 240 jaki ponad 300konnymi ale to wszystko bylo w automacie i jakos nie moge sie sie przekonac..

Moze jeszcze nie ten wiek.. :wink:

Wole normalne heblowanie biegami bo wiem ze przynajmniej ja rzadze tym autem.

Za to RS6 C6 w automacie daje tak czy siak super frajde z jazdy ale nadal wedlug mnie najwiekszym minusem tego auta to automatyczna skrzynia.

Jakis chyba staroswiecki sie stalem ostatnio :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj minalem sie z bialym sedanem w S-line'ie na rotorach.

Wygladal super, ale jakos caly czas nie moge sie przekonac do d*py tego samochodu.

Choc w jasnym kolorze wyglada zdecydowanie lepiej niz w ciemnym to i tak nawet ze zderzakiem S-line'owym tyl prze linie swiatel jakos mi nie lezy :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat ma zderzak s-line z tyłu i powiem szczerze że poza dokładką spojlera nie wiele się różni, ja tam praktycznie nie widzę różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu masz moze jakas sesje obu waszych a6 ?

gdzie widac je przy sobie

( pomijam te zdjecia ktore kiedys wrzucales )

ps. jak wychodzi spalanie po miescie po takim okresie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to jeszcze nie robiliśmy wspólnej sesji, ale trzeba będzie zrobić,

co do spalania to nic się nie zmienia od 12L przy małym natężeniu ruchu nawet do 17-18L przy pałowaniu i dużym ruchu

na trasie przy normalnej jeździe poniżej 10L nie udało mi się zejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu s4/5 złamane - program na około 430KM się zrobiło - niestety jeżeli a6 ma ten sam sterownik co a7 to dalej lipa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...