Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C7 3.0TFSI


kuredu

Rekomendowane odpowiedzi

Nice :kox: niedługo u mnie wlecą pewnie takie :wink:

hehe :)

powiem szczerze ze wnerwi amnie torche to ze audi przez ostatnie lata bylo torche z tyly z gadgetami i dopiero teraz dogonilo konkurencje.

Nightvision, hud, acc stop&go czy chociazby te ledy w klamkach - to wszystko juz bylo np w BMW dawno temu :-/

czy ja wiem niektore to takie gadzety wrecz troche obciachowe bez ktorych mozna zyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... 266 km/h i 5 tyś nieźle:slina:

Kuredu wrzuć fotki porównania led vs. biksenon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... 266 km/h i 5 tyś nieźle:slina:

Kuredu wrzuć fotki porównania led vs. biksenon :wink4:

niestety trzeba chwilę poczekać bo facet żonę skasował 5 dnia od odebrania tak że wyszła szkoda całkowita i czekam właśnie na kolejne scirocco, tym razem z dsg bo żona po jeździe moim autem nie chce już manuala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki był:

e6940a07489d28a6med.jpg

żona powiedziała że nie chce teraz innego koloru jak niebieski i obdzwoniłem w sobotę 46 salonów vw i znalazłem jednego niebieskiego, który będzie za 2-3 tygodnie u nich, wszystko to samo w wyposażeniu tyle, że dodatkowo dsg i felga 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie auta są pechowe :wallbash: :wallbash:

moja miała 4 stuczki niebieskim póżniej jej siostra też w niebieskim :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowy dyferencjal , ceramika , to sa fajne gadzety :decayed:

dyfer ok, ale ceramika na codzien i do miasta do sredni pomysl - ciezko dogrzac i na zimnej hamulcow praktycznie brak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem wstępnie umówiony na program, czekam tylko na brata bo będzie miał wydech S6 i zobaczymy czy będzie różnica na hamowni między jednym a drugim, chłopaki twierdzą że jest szansa na 4xxKM także banana mam na samą myśl. jak będzie wydech blokował auto to zapodam coś innego a jak wystarczy od S6 to też zamawiam od razu.

a wszystko z zachowaniem gwarancji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem wstępnie umówiony na program, czekam tylko na brata bo będzie miał wydech S6 i zobaczymy czy będzie różnica na hamowni między jednym a drugim, chłopaki twierdzą że jest szansa na 4xxKM także banana mam na samą myśl. jak będzie wydech blokował auto to zapodam coś innego a jak wystarczy od S6 to też zamawiam od razu.

a wszystko z zachowaniem gwarancji:)

to robisz to w ASO czy w jakiejś firmie co mają umowę z ASO czy jak to wygląda że gwarancji nie tracisz? 1.8 też możny by trochę poratować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jestem wstępnie umówiony na program, czekam tylko na brata bo będzie miał wydech S6 i zobaczymy czy będzie różnica na hamowni między jednym a drugim, chłopaki twierdzą że jest szansa na 4xxKM także banana mam na samą myśl. jak będzie wydech blokował auto to zapodam coś innego a jak wystarczy od S6 to też zamawiam od razu.

a wszystko z zachowaniem gwarancji:)

to robisz to w ASO czy w jakiejś firmie co mają umowę z ASO czy jak to wygląda że gwarancji nie tracisz? 1.8 też możny by trochę poratować :decayed:

w firmie która ma umowę z ASO ale na takiej zasadzie że mają też hamownie swoją w serwisie jak i w sowim zakładzie

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

no to jestem wstępnie umówiony na program, czekam tylko na brata bo będzie miał wydech S6 i zobaczymy czy będzie różnica na hamowni między jednym a drugim, chłopaki twierdzą że jest szansa na 4xxKM także banana mam na samą myśl. jak będzie wydech blokował auto to zapodam coś innego a jak wystarczy od S6 to też zamawiam od razu.

a wszystko z zachowaniem gwarancji:)

to robisz to w ASO czy w jakiejś firmie co mają umowę z ASO czy jak to wygląda że gwarancji nie tracisz? 1.8 też możny by trochę poratować :decayed:

w firmie która ma umowę z ASO ale na takiej zasadzie że mają też hamownie swoją w serwisie jak i w sowim zakładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra umowa z ASO konkretnym ? bo co na to inne ASO - bo to chyba musi być umowa z importerem audi ? że w innym ASO ci nie powiedzą "A co to takie?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz program czy boxa ? Jeśli program, to znaczyłoby, że coś się w końcu ruszyło w tym temacie bo jak do tej pory to trzeba było ecu od 3.0tfsi wysyłać do APR USA.

Gdzie i za ile ta przyjemność ?

BTW APR zaleca wymianę koła paska kompresora w S4 B8, nie wiem jak to się by miało do A6 C7:

http://www.goapr.com/products/pulley_30tfsi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie ruszylo. Tylko APR modyfikuje soft, a kazda inna firma tuningowa sprzedaje boxy - wiec slabo.

Compsport podobno pracuje nad tym tematem, ale na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie to, że kuredu napisał "program" dlatego pytam, bo może któreś aso ma jakieś dobre stosunki z audi i ma możliwość to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...