Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377


sagon

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie słyszalem, Piotrek mi wczoraj mówił ze czekasz na street killera:wink:

Powiedzmy, że nie pokładam w nim nie wiem jakich nadziei, ale chciałbym poczuć coś więcej niż seria i chipek. Ciekawe czy moją A3 na to stać...żeby dała mi to odczuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagon to pii..zda juz pisałem wcześniej, teraz przynajmniej wiem ze całe polskie VAG sie śmieje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels1980,forum golf3.pl,to nie jest forum golfa,czyli www.vwgolf.pl,o którym pisałem.Naucz się odróżniać te dwa fora,bo różnica jest zasadnicza:wink:.

Mam pytanie,czy Polskie prawo zabrania logowania się na więcej,jak jednym forum?

Czy zabrania też zamieszczania tematu z wynikami?

O ile mi wiadomo,to nie.Więc poszukaj lepiej,bo są jeszcze fora,na których byłem z tym opisem.

Ja już wielokrotnie pisałem,że moja fura nie jedzie.Jak ma jechać golf III na 185 koni,nijak do audi a4 na 165 koni.

Stąd nie chcąc się kompromitować nie wrzucam filmów kręconych z mega dużych górek.Tak k woli wyjaśnienia,na forum audi 80 nie zalogujesz się wpisując,że masz golfa 3,więc trzeba było wpisać audi:grin:.

kowi87,mam rozumieć,że gdybym zalogował tylko 11tkę,to wartości w blokach byłyby inne?Czyli nie byłoby tam problemów z niezdjętymi limiterami w bloku diagnostycznym?O ile wiesz,co to są limitery wartości zadanej i odczytywanej i co to są bloki diagnostyczne w sofcie.

Bo mnie się wydaje,że bladego pojęcia o tym,co piszesz nie masz:facepalm:.

Logowałem zarówno po 3,jak i jedną grupę i ku Twojemu wielkiemu zaskoczeniu muszę napisać,że jedyna różnica,to długość loga.Wartości niestety się nie zmieniają.

Jak chcesz mieć wgląd z każdy odczyt co 50rpm,to loguj tylko 011,mnie wystarczy,jak będę miał wgląd w loga co 200 rpm.

Co nie zmienia faktu,że wartości w jednym i drugim przypadku w tym samym zakresie obrotów będą takie same:naughty:.

Czym takim różni się silnik wzdłużny od poprzecznego,mowa o afn-ach??

Bo ja gdzieś czytałem,że tylko blokiem,sprzęgłem i skrzynią.Całą reszta,czyli osprzęt jest taki sam.Pompa taka sama,te same wtryski,turbiny,wałki o identycznych fazach,więc dlaczego niby te biedne poprzeczne afn-y są słabsze?

Wyjaśnisz mi łaskawie?

dudi75,może staniesz ze starym kiblem golfem III 1Z Fuckera?

Na forum golfa,www.vwgolf.pl na tym,nie na Golf 3 Klub Polska : Strona Główna ,masz temat z jego gofrem.Ustawiajcie się wszyscy tymi furami ze stajni mistrza tuningu.

Objechał bez trudu golfa 4 na 250 koni,to z waszymi furami nawet 3ki nie będzie wrzucał.Tak można starego kibla przerobić,że będzie nowe audiczki notorycznie dymał w picz..i.

Prawdopodobnie najmocniejszy 1Z na ori 11 211,3KM 465,2Nm : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

Nawet być nie widział,co Cię wyprzedziło:grin:.Stary druciarz ze starym klekotem pod maską.Ja tak wysoko nie mierzę,nie mam niestety pod maską Mega Mocnego Silnika Wzdłużnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź juz z tego forum, na forum passata też sie wystarczajaco zbłaźniłes:facepalm:

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Skoda Club - Golf III afn modzony,hybrydowa pompa wtryskowa 185@377 -| Forum Octavia Fabia Superb Roomster Yeti ..::| ŠKODA KLUB |::..

Zaloguj - KLUB SEAT IBIZA

Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - [inny]golf III tdi AFN z modzoną pompą wtryskową 185@377

co sadziecie o Tuningu AVB ? - Strona 3

Audi 80 Klub Polska :: [Golf III 1.9 tdi afn] z modzoną pompą wtryskową 185@377

i zapewne reszta forum TDI, ale niechce mi sie szukać..

Wszedzie panuje to samo próbujesz przekrzyczeć wszystkich, ode mnie krótko skończ już pier.. napisz sobie na zagranicznym forum te twoje dyrdymały, moze Cie zatrudnią jako jakiego tjunera:facepalm: wiedze i sposób jej wciskania masz oszałamiajacy, przez chwile zabłyśniesz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w tych linkach dobre beka z typa, wszedzie sprowadza sie do jednego jestem najmądrzejszy, najlepszy, wszystko wiem, mam najszybszego golfa który dyma wszystko:grin:

A ludzie czytajacy to reagują tak

cytat grzegorzp

sagon,

po co szukasz zaczepki? icon_rolleyes.gif

Wiem, że mierzysz swoją miarką ale nie wszyscy mają potrzebę udowadniać,

wartościować, być najnajlepszym, najnajnajmądrzejszym i nie wszyscy modzą fury bo mają kłopot z męskością.

Poczytaj swoje posty i może zrozumiesz dlaczego nie udzielam się już w Twoim temacie. icon_rolleyes.gif

swoje problemy rozwiązuj u specjalisty, a mnie w to nie mieszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że takich gości u nas coraz więcej przybywa, masakra :doh: a w tym roku to już jakaś plaga:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, Sagon i tutaj...

Nawet nie chce mi się o nim pisać. Jak już mu brakło dowodów do poparcia swoich urojeń psichycznych to wytknął Arwam'owi, że Arwam nie ma partnerki :| Normalnie Sagon to chory umysłowo czubek czerpiący satysfakcję z rejestrowania się na coraz to nowszych forach i powielaniu tego samego tematu.

Wiedzę ma marną bo jego silnik został złożony przez inną osobę. Do podważania czyichś osiągnięć, oberwacji i wniosków jest pierwszy.

Dajcie spokuj, dajcie żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg sajgona Golf 3 Klub Polska : Strona Główna to nie forum golfa to może trabanta :polew::polew::polew: chłopie czytam twoje wypowiedzi i powiem tak,w twoim wieku czyli 13-latka skup się na szkole może wyjdziesz na ludzi... choć szanse marne :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej tego tematu ale widzę że niezła polewka jest więc czy mógłbym prosić o nieusuwanie tego tematu ponieważ nie mam pomysłu jak dzisiaj spędzić wieczór a dla poprawy humoru chętnie poczytam przed snem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagon, jak byś miał odrobinę klasy to nie próbował byś w kółko pisać jaki niezadowolony jesteś ze swojego golfa i jaki to tuner który wystroił auta połowy ludzi z forum jest słaby i w gruncie rzeczy przereklamowany. Takie pitolenie to typowe wsadzanie kija w mrowisko i robienie zamieszania dla samego robienia zamieszania. Skoro nie zgadzasz się z opiniami większości userów to zachowaj swoje zdanie dla siebie i na tym zakończ temat. Ani nikogo nie przekonasz ani sam nie zmienisz zdania. W przeciwnym wypadku, ta nic nie wnosząca dyskusja będzie trwała w nieskończoność. To tyle, dobranoc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by się sagon przydał na Wielkanoc, ciężko znaleźć drugiego takiego barana do koszyka przedświęceniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sajgon leczysz się na fundusz czy prywatnie? jeśli prywatnie to zmień specjaliste bo ładnie cię dyma kase bierze a poprawy ZERO :banan: null nic dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg sajgona Golf 3 Klub Polska : Strona Główna to nie forum golfa to może trabanta :polew::polew::polew: chłopie czytam twoje wypowiedzi i powiem tak,w twoim wieku czyli 13-latka skup się na szkole może wyjdziesz na ludzi... choć szanse marne :banan:

Kolejny,który ma problem z czytaniem,to już na tym forum plaga.

Forum golfa,to vwgolf.pl,a forum golfa 3,to golf3.pl.Jak dla mnie różnica jest zasadnicza chłopie:facepalm:.Nawet ja13to latek potrafię to rozróżnić.

To żeś bystrzacho błysnął tym jedynym postem.

Nie wiem,ile masz lat,ale ewidentnie masz braki w wyszkoleniu,skup się może na nauce,bo cięte riposty marnie Ci wychodzą:wink:.

Jeszcze raz,tym razem już ostatni.Skoro piszę,że nie ma mnie na forum golfa,to oznacza,że nie figuruję w spisie społecznym użytkowników forum vwgolfpl.

Czy tym razem dotarło?

Różnica taka sama,jak chociażby między forum audi a4,a forum audi 80:grin:.I jedno i drugie to forum audi,czyż nie tak?

Albo forum audi a4,a audi a6 bystrzacho:naughty:.

Kowi87,czy raczysz mi odpowiedzieć na postawione pytanie?

Ponowię je,bo pewnie już zapomniałeś.

Czy logując tylko 011 nie będę miał problemów z widocznymi niezdjętymi limiterami w bloku diagnostycznym i czy wartości w logu robionym da solo będą inne,jak w grupowym?

Pytam,bo jeden z Twoich kolegów pisał,że logi były przerabiane:facepalm:.Więc skoro były,to dlaczego popełniłem taką gafę i zostawiłem wartości ograniczone limiterami?

Mam nadzieję,że zdążyłeś się dowiedzieć,co są limitery i jak się uwidoczniają w logu,tak solowym,jak i grupowym.

Postawię Ci kolejne trudne pytanie,mam nadzieję,że z pomocą kolegów jakoś znajdziesz odpowiedź.

Czu tuner,dajmy na to Witek,po wrzutce softu,żeby sprawdzić poszczególne wartości loguje auto,powtarzam loguje,kulka razy,czyli jeden raz żeby zalogować 011,drugi raz,żeby zalogować 004,3ci raz,żeby zalogować 003 itd,czy robi grupowy log tych trzech wartości?

Zapytaj się,przy okazji dowiedz się,czy ten limiter będzie,czy też nie będzie widoczny w solowym logu.Aaa,nie zapomnij zapytać,czy będą różnice w wartościach między logiem solowym,a grupowym:wink:.

Nie pisz proszę,że już ze mną nie dyskutujesz,bo to typowe dla cwaniaka,który unika trudnych pytań.

Jeżeli chodzi o leczenie mojej choroby,to leczę się na fundusz,czyli niestety musicie,czy tego chcecie,czy nie bulić za leczenie:naughty:.A trwać będzie jeszcze długo.

Tym wszystkim,którzy szukają barana,czuba itp służę pomocą.Proszę pisać na pw,żeby zbytnio tematu nie zaśmiecać.

Postaram się jakoś wszystkim dogodzić,nie będzie to łatwe,ale dołożę starań.

Póki co,czekam na ciętą,przede wszystkim mądrą ripostę kolegi kowiego,mam nadzieję,że błyśnie odrobiną wiedzy.Daj tym razem tatusiowi powód do dumy z syna:thumbup1:.

Trochę zboczyliśmy z tematu,więc poprawka na kurs.Proszę o namiary na afn-a na 11/230 który przy doładowaniu 1.46(tak naprawdę 1.447,mały byk w 010) i napięciu 4.4v wypluje na smicu 185 koni.

Wszędzie powtarzałem i powtarzam,udało mi się uzyskać 185 koni(niby niewiele,bo faktycznie niewiele),ale na 1.447b i 4.4v z smciem.

Na każdym forum skutecznie obalam mity jedynie słusznej i wartej krocie pompy 11tki z ahh.

Prawdziwą karierę kolego Kowi87 robi się poza forum na pw itp.Już spora rzesza użytkowników poczciwych vp śmiga na hybrydowych pompach,chwaląc sobie ich wartość w przeliczeniu na poniesione koszty.

Moim jedynym celem było i jest uzmysłowienie fanatycznym wyznawcom 107J,że istnieje inna,bardzo dobra alternatywa,czego dowodem jest długi jak rzeka tamta na forum passata,w którym to ponoć tak się zbłaźniłem.Zobacz ile tam wniosłem,ile wnieśli też inni.

Dzięki tamu wielu już ma ciekawe alternatywy dla 107J.

Przeczytaj go dokładnie,to szybko zmienisz zdanie i kto wie,może poprosisz nas o pomoc w budowie taniej i bardzo dobrej 11tki.

Narzekasz,ze na więcej nie pozwalają Ci graty.Za powiedzmy 400 zeta masz do dyspozycji pompę,któa otworzy Ci drogę do większej mocy.

Służę pomocą,jakby co.Pomogłem już wielu użytkownikom,jeden więcej niczego nie zmieni.Mam odpowiedni sprzęt,trochę wiedzy,doświadczenie.To wszystko poskutkowało tym,że zbudowałem hybrydową pompę,która na teście wypadła lepiej,jak pompa 107J:wink:.

Czego dowodem jest wynik przy tak słabych ustawieniach.Następny stage już w budowie,wałek z sdi,fmic,ciśnienia wtryskiwaczy,kilka innych pierdół i będzie ciekawie,jak na takiego parcha.

Chcesz podyskutować,możemy,tylko nie wysilaj się i nie rób mi jeszcze większej reklamy,bo głupio mi,że ktoś bezinteresownie zadaje sobie w mojej sprawie tyle trudu.

Jest jeszcze kilka for na których byłem z tym opisem,a które pominąłeś.

Pozdravwiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...