Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] madafaka OEM


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Wam za odpowiedź :) Jak patrzyłem na Allegro to są różne ceny tych HIDów od 130 paru złotych do prawie 800 paru złotych i teraz pytanie: Jest jakaś różnica jeżeli chodzi o jakość świecenia, trwałość czy nię będzie np. zakłóceń z radiem itp. :?:

Nie znam się dlatego pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tez mnie to właśnie interesuje... co z takim za 200zl??? opłaca się? czy może to są zestawy nie kompletne, - brakuje czegos albo cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to właśnie interesuje... co z takim za 200zl??? opłaca się? czy może to są zestawy nie kompletne, - brakuje czegos albo cos?

Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to właśnie interesuje... co z takim za 200zl??? opłaca się? czy może to są zestawy nie kompletne, - brakuje czegos albo cos?

Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok :good:

ja za swojego dałem 580zł, tyle że ponad rok temu, no i krótkie i długie, mam w Zenonie :naughty:, tylko zrobiłem jeden błąd, i zamontowałem je w zwykłych lampach, ale na czasie na pokładzie lądują soczewki DEPO, i zmiana żarników także będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to właśnie interesuje... co z takim za 200zl??? opłaca się? czy może to są zestawy nie kompletne, - brakuje czegos albo cos?

Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok :good:

ja za swojego dałem 580zł, tyle że ponad rok temu, no i krótkie i długie, mam w Zenonie :naughty:, tylko zrobiłem jeden błąd, i zamontowałem je w zwykłych lampach, ale na czasie na pokładzie lądują soczewki DEPO, i zmiana żarników także będzie :kox:

hehe no to juz wiemy czemu masz nick "slepy" zalozyles bixenon do zwyklych lamp :naughty:

hehe a tak serio ... to tez teraz zaluje ze nie kupilem bi xenona tylko xenon :)

niby 2 razy wiecej ale dlugie tez wtedy sa na xenonie

ale podstawa wg mnie to wkladac xenon do soczewki .... wiec szybko naprawiaj swoj blad

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe chyba nie ma zestawu HID bixenon pod H7 :gwizdanie: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to właśnie interesuje... co z takim za 200zl??? opłaca się? czy może to są zestawy nie kompletne, - brakuje czegos albo cos?

Opłaca się... już było było wiele razy na forum, nie ma różnicy jakiego HIDa kupisz. Ja mam tego za 200 i nic mi nie zakłóca i świeci jak trzeba. Oczywiście nic nie trzeba było dokupować. Wszystko jest jak trzeba. Mam go od początku sierpnia i świeci ok :good:

ja za swojego dałem 580zł, tyle że ponad rok temu, no i krótkie i długie, mam w Zenonie :naughty:, tylko zrobiłem jeden błąd, i zamontowałem je w zwykłych lampach, ale na czasie na pokładzie lądują soczewki DEPO, i zmiana żarników także będzie :kox:

hehe no to juz wiemy czemu masz nick "slepy" zalozyles bixenon do zwyklych lamp :naughty:

hehe a tak serio ... to tez teraz zaluje ze nie kupilem bi xenona tylko xenon :)

niby 2 razy wiecej ale dlugie tez wtedy sa na xenonie

ale podstawa wg mnie to wkladac xenon do soczewki .... wiec szybko naprawiaj swoj blad

:)

naprawiam, soczewki już leżą w garażu i czekaja na malowanie auta, i montaż także juz niedługo, przed wiosną zdąże :naughty:, prawdopodobnie ze wszystkim oprócz felg :kwasny:, ($ trzyma ;()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w ksenonie tkwi w tym ze sam xenon jednak jest tani ale lapmy to juz kosztuja... :kwasny: a zwykly xenon mozna podlaczyc do halogenow? czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidów nie należy podłanczać do halogenowych lamp bo poprostu oślepieją. Ale można zawsze kupić ksenon z żarnikiem D2R do reflektorów ale oczywiście on więcej kosztuje 2x niż hid pod soczewke. I wielu zakłada Hidy bo sa tańsze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidów nie należy podłanczać do halogenowych lamp bo poprostu oślepieją. Ale można zawsze kupić ksenon z żarnikiem D2R do reflektorów ale oczywiście on więcej kosztuje 2x niż hid pod soczewke. I wielu zakłada Hidy bo sa tańsze :wallbash:

zwykły halogen też oślepia i to skutecznie ale to tylko dlatego że niektórzy kierowcy włączaja go gdy nie ma mgły :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidów nie należy podłanczać do halogenowych lamp bo poprostu oślepieją. Ale można zawsze kupić ksenon z żarnikiem D2R do reflektorów ale oczywiście on więcej kosztuje 2x niż hid pod soczewke. I wielu zakłada Hidy bo sa tańsze :wallbash:

zwykły halogen też oślepia i to skutecznie ale to tylko dlatego że niektórzy kierowcy włączaja go gdy nie ma mgły :gwizdanie:

Moja wypowiedz była w stosunku do lamp halogenowych nie do samych halogenów :) ale co do halogenów też sie zgadzam z Tobą.

Ale nie zaśmiecajmy tutaj bo to temat Topora na temat jego autka a nie na temat xsenonu :decayed:

Topor światełka kox :kox: :kox: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... topor o czymś zabajeruje i temacik mu się kręci... teraz widać kto jest spamerem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam:D chcieliscie foto xenonu to wam pokazalem:D nawineliscie makaron na uszy na temat xenonu i teraz topor spamer..:D:polew::mysli:

a w niedziele bedzie nowy temat ro rozwazan:d :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidów nie należy podłanczać do halogenowych lamp bo poprostu oślepieją. Ale można zawsze kupić ksenon z żarnikiem D2R do reflektorów ale oczywiście on więcej kosztuje 2x niż hid pod soczewke. I wielu zakłada Hidy bo sa tańsze :wallbash:

zwykły halogen też oślepia i to skutecznie ale to tylko dlatego że niektórzy kierowcy włączaja go gdy nie ma mgły :gwizdanie:

Moja wypowiedz była w stosunku do lamp halogenowych nie do samych halogenów :) ale co do halogenów też sie zgadzam z Tobą.

Ale nie zaśmiecajmy tutaj bo to temat Topora na temat jego autka a nie na temat xsenonu :decayed:

Topor światełka kox :kox: :kox: :good:

widzę że temat xenonu nam się we wszystkie wątki już wlewa, Topor xenonik elegancki, masz juz ten karbon na środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z karbonem na Mittelkonsole jest ciezko :wallbash:

Panowie w Aso nie znaja czegos takiego jak carbon, i twierdza ze istnieje tylko czarny plastik albo drewienko:/ (i tez jeden odcien) :mysli::wallbash:

ale ja sie nie poddam:D co jakis czas przeczesuje Ebay.de bo w polsce o carbonie nie ma co marzyc nawet:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z karbonem na Mittelkonsole jest ciezko :wallbash:

Panowie w Aso nie znaja czegos takiego jak carbon, i twierdza ze istnieje tylko czarny plastik albo drewienko:/ (i tez jeden odcien) :mysli::wallbash:

ale ja sie nie poddam:D co jakis czas przeczesuje Ebay.de bo w polsce o carbonie nie ma co marzyc nawet:/

Masz jakaś fotke jak to wyglada :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co bedzie w niedziele???

p.s. na ebayu jest carbon :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za biksenon przykładowo ile musiałbym dać w zł :?: To w HIDach też dostane biksenony :?: Pytam bo nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...