Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

z drugiego konta :whistling::wink:

Patryk na tyle głupi nie jest aby drugie konto zakładać. Dostał karę z którą się pogodził :wink:

Jest jeszcze głupszy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie tez speckom oszukal... Kupilem od niego material z fotela pasazera, z plecow i siedziska, niestety dostalem tylko plecy. Kolega odpowiedzial ze myslal ze chodzi tylko o oparcie i wyslal, pomyslalem ze kazdy moze sie pomylic uzgodnilismy ze dosle reszte w stanie jakim ma (brudny bo reszta fotela stala na dworze). Pozniej kilka zapewnien ze wysle napewno jak znajdzie chwile czasu i do tej pory nic. Poprosilem i zwrot polowy ktora zaplacilem podalem dane do przelewu i cisza. Kolega regularnie loguje sie na forum, podbija ogloszenia swoje, a tych co wplacili juz kase olewa... Nie polecam zakupow u niego!!!

Ponizej fragmety wiadomosci jakie wymienilismy...

Podeslij kolego jak mozesz zdjecie tego fotela:) Sprzedasz sam material z plecow i siedziska?:whistling:

45zl z kw

Zejdziesz do 40zl ? :decayed:

ok

Witam, paczka doszla, ale jest tylko material z plecow a z siedziska nie ma ;/

myslalem ze chodzi tylko o oparcie :(

siedzisko tez potrzebujje bo moje niestety tez umiera;/ Znajdziesz siedzisko jeszcze?

jest to ale jest brudne i mokre bo fotel a w sumie to co sniego zostało złuży jako leżak na dworze ( jak sucho ) :wink:

Kolego, minelo juz prawie 3 tygodnie a ja dalej nie mam tego materialu na siedzisko... Nie wiem czy pamietasz czy zapomniales o mnie czy co...:thumbdown: Proponuje abys mi przelał polowe tego co Ci wplacilem (20zl) do mnie na konto a ja sobie kupie ten material gdzies indziej:facepalm: Bo w tym tempie to go do zimy nie wymienie:thumbdown: Ponizej dane do przelewu:

Marcin Baryga

Forteczna 7/10

58-316 Walbrzych

Numer konta: 65109022710000000119226464

Jak tak dalej bedziesz olewac sprawe to bede musial chyba zglosic sprawe do kogos z forum...

JA MYSLALEM ZE CENA 40ZŁ TO TYLKO ZA GÓRNY ELEMENT ,dosle ci to nie pekaj

To byla ostatnia wiadomosc od niego... Mam nadzieje ze szybko sie skonczy jego kariera naciagacza na forum:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na forum wogóle jakis uczciwy chandlarz?:grin:
Uczciwych handlarzy jest pełno tylko ludzie sobie wkręcają że ich nie ma:polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to racja.kupuje troche na forum i oprucz pumy kazdy wywiazywał sie z tranzakcji.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w większości przypadków powodem dania się wyrolować jest własna głupota. Było to już mówione setki razy, nie znasz kogoś to się bierze towar za pobraniem z możliwością otwarcia paczki przed zapłaceniem i tyle... A tu jakieś ciulki typu speckom o którym JA pierwszy raz słyszę dymają już trzecią osobę z rzędu... Panowie, używać trochę tej głowy a nie tylko, czapke na niej nosić... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że sprzedający musi być na 100% fair, sprzedaję wysyłkowo, ludzie robią mi przelewy przed wysyłką i nikt nie ma pretensji, głupio było by mi zrobić kogoś w balona, przeważnie kupujący ufa sprzedającemu a frajerzy z tego korzystają, moim zdaniem tacy frajerzy powinni być banowani bez prawa powrotu na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie....nie ,że dostaje taki blokadę do działu sprzedam ....ban i tyle...konsekwencje nieodpowiedzialnych decyzji trzeba ponosić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Speckoma i czekam aż się wypowie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma usunął konto na fejsbuku :facepalm: Szczyl jak .uj
Niestety w większości przypadków powodem dania się wyrolować jest własna głupota. Było to już mówione setki razy, nie znasz kogoś to się bierze towar za pobraniem z możliwością otwarcia paczki przed zapłaceniem i tyle... A tu jakieś ciulki typu speckom o którym JA pierwszy raz słyszę dymają już trzecią osobę z rzędu... Panowie, używać trochę tej głowy a nie tylko, czapke na niej nosić... :doh:

Eeeeee... tam.... a mnie znales przedvtym jak wysylalem Ci hamulce do IRL ?

Tez byles obsrany czy dostaniesz hamulce czy suporex.

Nie ma zlotego środka na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Cie nie znałem, ale znałem Cie po opini innych ludzi z forum.

A ty jak mi dałeś hamulce do A6 a ja Ci nie dałem kasy jak wpadłem na kawę? Znałeś?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przez większość nas przemawia niestety ekonomia :facepalm:

sam wysyłam czasem drobne rzeczy i większość z Nas jak ma dać 2dychy za pobraniówke to woli kase na konto posłać, bo na przysłowiowe "piwo"zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i jak się wypowiem, dokładniej na temat użytkownika Rapciuch-R1

"kupiłem" u niego gwint, napisał ze jeśli wyśle pieniądze "jeszcze dziś" to od razu nada kuriera, wiec ja głupi wysłałem, pieniądze doszły na drugi dzień wcześnie rano (wiem bo dostałem potwierdzenie) po kilku godzinach napisał ze "kurier zamówiony i czeka na przyjazd" wiec ok. po 4 dniach roboczych gwintu nie było, więc napisałem do niego jakim kurierem wysyłał bo nic jeszcze nie doszło - zero odzewu, po tym wysłałem do niego jeszcze 2 wiadomości dwa dni z rzędu, i cały czas brak odzewu.. ani gwintu ani wiadomości od niego.. sprawdzałem jego aktywność, loguje się na forum średnio 2 razy dziennie, wiec myślę ze mógłby zauważyć ze dostał wiadomość i napisać cokolwiek.:facepalm:

poczekam jeszcze ewentualnie do wtorku.. ale myślę ze kurier nie jechałby ponad tydzień.. :kwasny:

na razie nie chce nikogo o nic osądzać. ale chyba ktoś tu coś kombinuje..

wiem ze dałem d*py, ale i tak trochę niefajnie kolega postępuje.:thumbdown:

i myślę ze w najgorszym wypadku, jeśli w dalszym ciągu będzie to tak wyglądało, to trzeba będzie pomyśleć o jakiejś policji bo nie chodzi tu o 20 złotych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Policje idź jutro i tyle , nic nie szkodzi , pol godziny na zawiadomienie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba napisalem ze dosle .... najlepij na kazdego psy wieszac , nikt nie wpadl na to ze moze mam problemy np ze zdrowiem ? gowno to kogo obchodzi jak widze ,nikogo nie oszukalem,kazda czesc odemnie z samochodu byla sprawna, kupiliscie taniej niz chcialem ,kazdy najlepiej jak by dostal za darmo i za wysylke najlpiej jak bym to ja oplacil. bez przesady ,ja tyle rzeczy od wielu ludzi tu kupilem i jakos nikogo tu nie wpisywalem a zdarzaly sie taki buble ,ze szok ,kazdy ma super extra towar a pozniej sie okazuje ze to bubel ,ja bubli nie wysylam. tyle rzeczy tak samo na alegro sie sprzedawalo i co 100% POZYTYWOW chyba o czyms swiadczy ?. to tyle w temacie ,nie zebym sie tlumaczyl bo nie robie tego z nudów czy z braku roboty poprostu mam problemy zdrowotne ,jakie nie wazne....

W takim razie czekam na paczke od Ciebie w dalszym ciagu, jesli masz problemy ze zdrowiem i nie jestes w stanie mi wyslac tego, to dogadajmy sie zwrocisz mi polowe na konto i tez bedziemy kwita... Minal juz lekko miesiac jak czekam az mi doslesz material z siedziska, rozumiem pewne kwestie ze mozna nie miec czasu czy miec np problemy, ale praktycznie codziennie byles w stanie zalogowac sie na forum i podbic swoje ogloszenie, nie wspomne juz ze wysylalem do Ciebie PW w tym czasie na ktore przestales odpowiadac.

Zeby nie robic jalowej dyskusji w temacie, okresl sie jak rozwiazujemy sprawe, czy oddasz mi polowe kasy na konto i kupie sobie ten material u kogos innego czy doslesz mi paczke i jesli tak to kiedy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speckom - co z wahaczami ktore do mnie wyslales, mam nadzieje ze tez zaczniej odpowiadac na moje PW i wezmiesz sobie ten zlom spowrotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speckom to chyba nie przypadek że nagle odezwało się kilka osób które rzekomo oszukałeś...jeżeli masz jakieś problemy jak to napisałeś zdrowotne to połóż się do szpitala a nie zajmujesz się handlem, jeżeli chcesz coś robić to rób to dobrze albo wogóle bo moim zdaniem każdy zasługuje na poważne traktowanie. Po wypowiedziach ludzi których oszukałeś (według Ciebie oni ściemniają, że czegoś nie dosłałeś albo wysłałeś bubel przeczący opisowi twoich ogłoszeń) jestem pewny że tak było więc załatw sprawy jak facet a nie tłumaczysz się jak piz*a chorobą...takich ludzi nie potrzebujemy na forum którzy oszukują i traktują innych jak gówniarzy...amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić Chłopakom przelewy zwrotne i po sprawie - kiedy ja byłem po operacji i miałem 3/4 ciała w gipsie przez 6 tygodni, wszystkie moje sprawy pozałatwiali mi Kumple (za co zresztą później chodzili tydzień nawaleni jak szpaki) , więc trzeba pokazać czy ma się jaja czy piz*ę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naprawde wierzą w to, że choroba jest jakimś usprawiedliwieniem. :facepalm:

A więc nie - nie jest. Zawierasz z kimś umowę i masz sie z niej wywiązać. Twoja choroba - twój problem. Drugiej strony twoje problemy nie dotyczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...