Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

zakręcony to może być kurek od wody... dla mnie to jest poprostu skur...stwo

dokładnie jakieś zobowiązanie musi być, a ne walenie w uja ciągle

podejrzewam że gość ma to na aucie tylko po prostu nie jest zobowiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa przypomniało mi się. ..

Kolega audia4a4 jest mi winien 130 zl za roznice w cenie tarcz ktore u mnie reklamowal od lipca 2013 r. I cisza.

Hugo interweniowal ale bez skutku a widzę że Kolo zaglada na forum...

I jak widać nawet pisze : http://a4-klub.pl/b7-crew-172/b7-crew-249115/index130.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza wprowadzic obowiazkowe wklejaníe linku do aukcji/ogloszenia i bedzie spokoj bo o nowym trybie forum ogloszen Hugo pisze juz od 2óch lat:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza wprowadzic obowiazkowe wklejaníe linku do aukcji/ogloszenia i bedzie spokoj bo o nowym trybie forum ogloszen Hugo pisze juz od 2óch lat:wink:

No popatrz, zajęty byłem i jakoś tak zleciało. Ty myślisz, że ja nie mam innych rzeczy na głowie oprócz forum? A może były jakieś problemy techniczne z wprowadzeniem zmian? A może jeszcze coś innego stanęło na przeszkodzie? Ja wiem, że wszystko chcielibyście mieć od ręki, ale pozwolę sobie zauważyć, że wszystko od strony technicznej robię na forum sam. Jak czegoś nie wiem, to siedzę po nocach, czytam i metodą prób i błędów próbuję rozwiązać problem. Dostaję codziennie kilkanaście pw, maili z formularza kontaktowego itp. i na wszystkie staram się odpowiadać i rozwiązywać problemy. Poświęcam forum codziennie kupę czasu, tak więc nie wypominaj mi, że na coś długo czekasz. Jak chcesz to przejmiesz moje codzienne obowiązku względem forum i np. po miesiącu napiszesz jak było. Nie piszę tego złośliwie tylko chciałbym, aby sytuacja była jasna i żeby ktoś nie pomyślał, że mam wyjebane na coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, spokojnie nikt tak nie mysli.

jeszcze nikt sie taki nie narodził co by kazdemu dogodził

wiec nie ma co sie przejmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo luz, :wink:

To o czym pisalem mozna wprowadzic w kazdej chwili:wink:

to wprowadz

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że taki dział tu istnieje, ale to nawet dobrze ponieważ mam następnego delikwenta który z kolei mnie oszukał,

Przed świętami 16 grudnia 2013 wysłałem za pobraniem listwy a4 b5 do pana o nicku na forum "OloWrocek" http://a4-klub.pl/members/olowrocek-77103/

Jak się okazało przesyłka została awizowana 4 krotnie a w końcu po 2.5 tygodnia! odesłana do mnie, na mój koszt oczywiście w obie strony... za każdym razem dzwoniąc do typa słyszałem tą samą odpowiedź, że wszystko ustalone z kurierem już, że to kurier jest od tego żeby mu dowieźć paczkę... ale kurier ma dostarczyć paczkę pod wskazany adres, a co go obchodzi ze ktoś jest w pracy w zupełnie innym miejscu, kurier pracuje do 16 godziny i co go obchodzi ze odbiorca kończy prace o którejś godzinie, może pan Jacek O. myśli ze kurier nadgodziny specjalnie dla niego weźmie i przyjedzie... za każdym razem to samo tłumaczenie, że nie może się dogadać z kurierem, że nie będzie jechał ileś kilometrów żeby odebrać paczkę, albo ze siedziba k-ex nie odbiera telefonu żeby przeawizować przesyłkę do jego pracy, za każdym razem musiał kończyć rozmowę bo coś i miał oddzwonić, ale nigdy tego nie robił, ja dzwoniłem ponownie... podejrzane wydało mi się to już na początku samym, kiedy stałem z paczka u kuriera ustalałem cenę a on nie odbierał telefonu, jak się okazało jego tłumaczenie "bo on nie odbiera zastrzeżonych numerów"(a wiedział doskonale że to ja dzwonię bo mu pisałem o tym wcześniej ze będę dzwonił) bo poprostu ma takie widzimisię, napisałem wtedy do niego ze nie mam możliwości odblokować numeru, i że z tym nie odbieraniem to jest niepoważne zachowanie, bo co jeśli kurier będzie dzwonił z zastrzeżonego.. to tez sobie nie odbierze bo ma taki kaprys.. niestety okazało się ze po 2,5 tygodnia paczka do mnie wróciła, była to pobraniówka, a typ miał zapłacić za wszystko przy odbiorze... cena była wystawiona na 110zl wraz z kosztami wysyłki, paczka wróciła, kasy nie ma, do tego muszę zapłacić teraz ja kolejne 30zl za to ze paczka przyjechała spowrotem do mnie.. dlaczego? bo ktoś jest na tyle lewym żeby przez ponad 2 tygodnie nie móc jej odebrać, lub nie chcieć odebrać i poprostu wydymać kogoś kto nadał przesyłkę.

Moja ostatnia rozmowa z nim była na temat przeawizowania z mojej strony tej przesyłki, niestety było za późno bo paczka wróciła już do mojego miasta.. wtedy się wk... a on miał się odezwać następnego dnia, niestety milczy nie poczuwa się do niczego, odczekałem 2 tygodnie od ostatniej wiadomości do niego, pisałem do niego tu na forum co dalej zamierza zrobić z tą sprawa, i czy mam to opisać na forum, milczy.. ma to w d*pie, wiec jest temat. Paczka wróciła do mnie 07.01.2014 czyli po 3 tygodniach ku mojemu zdziwieniu bo dawno o tym zapomniałem, myśląc że sprawa sfinalizowana.

Oto wygwiazdkowane dane delikwenta

odbiorca Agnieszka Ol*****k 51-128 Wrocław, ul Poświęcka **/**

A pan OloWrocek to nikt inny jak Jacek Ol*****k ten sam adres.

Nie dość że przesyłka wróciła do mnie, to ja jeszcze zapłaciłem za tą imprezę 60zl.

A oto numer listu przewozowego 952502666, i przebieg tego co pan Jacek O. robił T&T Szczegóły - Sprawdź gdzie znajduje się twoja przesyłka - K-EX

NIE POLECAM OSZUSTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic do dodania...

mozecie se mnie tam usowac czy uj wie co w d*pie to mam..

nikogo nie oszukalem ani nie okradlem!!!

przelacznik odeslalem siemianowi

poduche tez wyslalem idiocie lukiluk

r7jarek kupil lampy napisal ze chce je w ciemno..wyslalem pozniej kreci nosem ze zwrot ze to ze tamto..zwracam mu kase i pisze ze lampy moze se zostawic..bo i tak mi byly nie potrzebne..zreszta oddalem je za jakies grosze

zderzak tez wyslalem jednemu idiocie pisal pw i pisal ze nic nie dostal okazalo sie ze ponad 3 tyg byl nie odebrany po wielokrotnym awizo z parcelshopu...

fakt..poducha i przelacznik zostaly wyslane nie w terminie w jakim sie umawialismy..ale to raz w pracy zapierdol raz cos innego pozniej chory teraz 2tyg brak internetu zawsze cos..to na poczte nie moglem dotrzec bo jak sie zbieralem to w koncu odkladalem na pozniej i tak wyszlo..

tyle mam do dodania

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

i czy ktos waszym zdaniem wydymal kogos dla 50zl i wylacznika?

co za te 5dych bym mial sobie kupic?..plyn do spryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy dla Ciebie to idioci.. a Ty jesteś święty.. ciekawe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic do dodania...

mozecie se mnie tam usowac czy uj wie co w d*pie to mam..

nikogo nie oszukalem ani nie okradlem!!!

przelacznik odeslalem siemianowi

poduche tez wyslalem idiocie lukiluk

r7jarek kupil lampy napisal ze chce je w ciemno..wyslalem pozniej kreci nosem ze zwrot ze to ze tamto..zwracam mu kase i pisze ze lampy moze se zostawic..bo i tak mi byly nie potrzebne..zreszta oddalem je za jakies grosze

zderzak tez wyslalem jednemu idiocie pisal pw i pisal ze nic nie dostal okazalo sie ze ponad 3 tyg byl nie odebrany po wielokrotnym awizo z parcelshopu...

fakt..poducha i przelacznik zostaly wyslane nie w terminie w jakim sie umawialismy..ale to raz w pracy zapierdol raz cos innego pozniej chory teraz 2tyg brak internetu zawsze cos..to na poczte nie moglem dotrzec bo jak sie zbieralem to w koncu odkladalem na pozniej i tak wyszlo..

tyle mam do dodania

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

i czy ktos waszym zdaniem wydymal kogos dla 50zl i wylacznika?

co za te 5dych bym mial sobie kupic?..plyn do spryskiwaczy?

dobrze ze cie tu opisali.bede pamietał zeby nic od ciebie nie kupic.bo po tej twojej wypowiedzi widac jakie masz podejscie do klienta .

''to na poczte nie moglem dotrzec bo jak sie zbieralem to w koncu odkladalem na pozniej i tak wyszlo..''

:facepalm::facepalm::facepalm:jezeli by ci zalezało to bys nie odkładał na pózniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic do dodania...

mozecie se mnie tam usowac czy uj wie co w d*pie to mam..

nikogo nie oszukalem ani nie okradlem!!!

przelacznik odeslalem siemianowi

poduche tez wyslalem idiocie lukiluk

r7jarek kupil lampy napisal ze chce je w ciemno..wyslalem pozniej kreci nosem ze zwrot ze to ze tamto..zwracam mu kase i pisze ze lampy moze se zostawic..bo i tak mi byly nie potrzebne..zreszta oddalem je za jakies grosze

zderzak tez wyslalem jednemu idiocie pisal pw i pisal ze nic nie dostal okazalo sie ze ponad 3 tyg byl nie odebrany po wielokrotnym awizo z parcelshopu...

fakt..poducha i przelacznik zostaly wyslane nie w terminie w jakim sie umawialismy..ale to raz w pracy zapierdol raz cos innego pozniej chory teraz 2tyg brak internetu zawsze cos..to na poczte nie moglem dotrzec bo jak sie zbieralem to w koncu odkladalem na pozniej i tak wyszlo..

tyle mam do dodania

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

i czy ktos waszym zdaniem wydymal kogos dla 50zl i wylacznika?

co za te 5dych bym mial sobie kupic?..plyn do spryskiwaczy?

:facepalm: wysłał byś pw i przeprosił* za czas i wogóle :whistling::wink::kwasny:

*jak oczywiście miał byś jaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zwrócił mi większość sianka i napisał żebym ich nie odsyłał ponieważ i tak pójdą w kosz a szkoda na wysyłkę tracić jeszcze. Jeśli chodzi o marny stan środka jednej z tych lamp to Kolega stwierdził że im się nie przyglądał i tego nie widział więc z tym "braniem w ciemno" to nie tak do końca :wink:

Ale udało Nam się porozumieć i nie mam do Kolegi pretensji.

To tyle ode mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelacznik odeslalem siemianowi

hmmm... to tym razem chyba listonosz mnie wydymał bo ja do dnia dzisiejszego nie dostałem paczki ani listu od Ciebie... Dawaj numer listu...

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

mozecie se mnie tam usowac czy uj wie co

+1 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
hmmmm...

siemiana znam nie od dziś.....nigdy świni nie podłożył :naughty:...jakieś tam "graty" od niego mam..............złego słowa powiedzieć nie mogę...............także jak koleś leci w bambuko to ......

ja również znam Siemiana , konkretny sprzedawca , kupowałem wiele rzeczy od Siemiana i również żadnego złego słowa nie mogę powiedzieć bo ma u mnie same +++

P.S można by było założyć wątek o listę sprawdzonych sprzedawców :decayed:

u mnie +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelacznik odeslalem siemianowi

przełacznik do mnie nadal NIE DOSZEDŁ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelacznik odeslalem siemianowi

przełacznik do mnie nadal NIE DOSZEDŁ

mi ze stanów przyszła dosłownie w 5 dni a po polsce krązy tyle czasu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...