Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję by zieloni wydzielili lub skasowali, jak było to w moim przypadku, kilka niepotrzebnych postów.

Żeby oczyścić wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu raczej nie chodzi o wymądrzanie a uświadamianie,jakie to niesie czasem konsekwencje

konsekwencje tego, że chcąc komuś pomóc, oferując odsprzedanie czegoś, co nam jest już niepotrzebne- można zostać tropionym i nękanym przez US... :facepalm: paranoja

źle mnie zrozumiałeś,chodziło mi o nasze piękne prawo w PL,nie popieram popdpieprzania do tej czy do tamtej instytucji,stop konfiturom na forum.Tu na forum należy sobie pomagać,nie zastraszać jeden drugiego "bo mi paragonu nie dał" skoro zdemontował część ze swojego auta to paragon skąd niby? Żenująca jest ta cała sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest drażniące to że Jarek nie poinformował o tym że są połamane listki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisane uszkodzenia gałki kwalifikują ją jako uszkodzoną i opis tych uszkodzeń powinieneś podać w ogłoszeniu.Nie podałeś,a teraz się ciskasz i podajesz link do nowej.Prawdę mówiąc miałem ją od Ciebie kupić,ale teraz cieszę się,że tego nie zrobiłem.Żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyjasniona i nie ma co sie dalej tutaj produkowac .

Jarek oddał kase wraz z bonusem .


Kazdy nastepny POST w tej sprawie bedzie nagradzany OSTRZEZENIEM .

Temat uwazam za zamkniety .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wpadłem na nieuczciwego sprzedawce . Jego Nick to " KolekcjoneroPL " kiedy szukałem obudowy rozrządu do mojego Audi napisał że ma , stan b. dobry i odda ją za 30 zł plus przesyłkę . wysłałem mu 44 zł . po tyg napisałem gdzie jest moja paczka , to odpowiedział mi że zapomniał wysłać . noo ok . poczekałem kolejny tydzień paczki nie ma , wysłałem mu 7 wiadomości na żadną nie odpisał .... myślę że warto takiego kogoś umieścić na takiej liście , mimo że to 44 zł ( nie majątek ) ale przestroga aby ktoś inny się nie przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami sobie jestescie winni :facepalm: gosc z 0 Postów a wy mu na konto kase przesylacie

KolekcjoneroPL Rejestracja: 12 lut 2015
Ostatnio: wczoraj, 18:06

Tak dla przypomnienia :

Jeżeli chcesz coś kupić/sprzedać to po prostu przestrzegaj kilku zasad, a jeśli osobiście nie znasz forumowicza, z którym dokonujesz jakichkolwiek transakcji to:

- staraj się wybierać wysyłkę za pobraniem i najlepiej z opcją sprawdzenia przesyłki przy kurierze lub listonoszu;
- nie wysyłaj pieniędzy przed otrzymaniem towaru.

Kieruj się zdrowym rozsądkiem. Jeżeli nie znasz sprzedawcy, to stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Nie ma czegoś takiego jak "okazja"!

Stosowanie się do tych bardzo prostych zasad pozwoli Tobie sprawnie zakończyć wszelkie wymiany handlowe i zminimalizuje możliwość wystąpienia przykrych sytuacji, w których zostaniesz oszukany. Administracja forum dokłada wszelkich starań by wyeliminować nieuczciwych sprzedawców, jednakże nie może być pociągnięta do odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów z kupnem/sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308974-zaciski-320mmfotele-sportywlacznik-swiatel1be-tyl-wyprzedaz/

http://a4-klub.pl/index.php?/user/97317-michal18tq/

kupiłem od goscia zaciski

w ogłoszeniu jest napisane "komplet"

dostałem paczke, nie ma w nich jarzm a chyba "komplet" to KOMPLET !!!!!!!!!!!

gosc stwierdził że pytałem o blachy i przewody, zgadza sie, z tym że przewody złom a blachy pokrzywione

poinformowałem go o zwrocie paczki stwierdził że nie przyjmie

mnie 170zł nie boli ale nie lubie jak sie mnie robi w ...uja, trzeba bedzie uważac bo może narobic wiecej problemów

długo jestem na forum i nigdy, nikogo nie oszukałem w najmniejszej kwestii

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zadnym wypadku cie nie oszukalem. Pisalem komplet zaciskow masz tam gdzies napisane z jarzmami??? nigdzie nic nie pisalem o jarzmach.Blachy nie sa pokrzywione i dobrze o tym wiesz wczoraj gadalismy i jakos mi o tym nic nie mowiles...przewody ?? ja na nich jezdzilem i nie bylo problemu zadnego.Przeciez to sa uzywane zaciski a nie nowe.PODKRESLAM NIGDZIE NIE PISALEM ZE TO KOMPLET Z JARZMAMI!!! JA NA TYCH PRZEWODACH JEZDZILEM I ZADNEGO PROBLEMU NIE BYLO! BLACHY NIE SA POGIETE I NIE GADAJ GLUPOT MAM U SIEBIE ZALOZONY TAKI KOMPLET I WSZYSTKO WYGLADA IDENTYCZNIE...chyba ze dwa komplety sa pogiete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa gra słów by w konia zrobić :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc jakbym przeczytał słowo komplet, to również oczekiwałbym kompletu, tak jak DEV.. czyli łącznie z jarzmami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie wręcz przeciwnie. Komplet zacisków to są: 2 zaciski a nie 2 zaciski + 2 jarzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x2

Typa nie znam i nie wiem czy kreci ale komplet to komplet zaciskow. Każdy na tym forum kto sprzedawał zaciski z jarzmami pisał "komplet zaciskow z jarzmami". Jesli ktoś na widok kompletu zaciskow nie jest pewny co to oznacza dzwoni i sie dowiaduje co jest w zestawie. W całym ogłoszeniu nie było ani jednego słowa "jarzmo".

No ale każdy może odbiera to inaczej. Jeśli tak to tak jak napisałem przed kupnem warto sie upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dogadanie z obu stron,

kupujący odsyła towar na swój koszt, a sprzedający zwraca kasę

najbardziej uczciwe rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot towaru i kasy to jedyne rozsądne wyjście z sytuacji z twarzą. Jak dla mnie powinien być jakiś punkt w regulaminie czy coś w tym stylu z wymogiem zdjecia. Co sprzedajesz ma być na zdjeciu i określać jego komplet oraz stan. Bez fot poźniej są zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa,kolejny punk regulaminu.......bo dorośli ludzie przeciez tacy ułomni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcioo18 , kupiłem od niego obudowę do kiery z anglika - twierdził, że pasuje, a teraz nic nie odpisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...