Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

sory za męczenie konia, nigdy nie komentuje poruszanych tutaj wątków, ale w tym przypadku musze coś dodać od siebie.

A dla mnie wręcz przeciwnie. Komplet zacisków to są: 2 zaciski a nie 2 zaciski + 2 jarzma.

bo widocznie nigdy nie handlowałeś tego typu rzeczami. Jarzmo jest częścią zacisku, kompletny zacisk to zacisk z jarzmem... Nie znam osoby która po haśle kompletny zacisk przyniosłaby mi sam zacisk bez jarzma, i nie miałem nigdy takiej sytuacji a miałem paredziesiąc takich kompletów w rękach...

Skoro dla Ciebie słowo kompletny zacisk oznacza tylko zacisk to oświeć mnie jak miałby wyglądać niekompletny? ;) bez tłoczka? a może miałby kawałek ucięty gumówką, no bo już sam nie rozumiem ;)

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej nie miałem czasu ale jutro wrzuce foty tych "zacisków w bardzo dobrym stanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcioo18 , kupiłem od niego obudowę do kiery z anglika - twierdził, że pasuje, a teraz nic nie odpisuje ;)

nie pasuje a jezeli napisal ze pasuje to wprowadzil Cie w blad i powinien przyjec zwrot oddac pieniadze i pokryc koszta przesylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz ci stan ich nie pasuje??? wiesz co dev myslalem ze jestes powaznym czlowiekiem a widze ze jestes zwyklym cwaniaczkiem ktory robi tak zeby aby wyszlo na jego.Powoli to sie robi smieszne nie mam czasu siedziec w watku i odpisywac na twoje wiadomosci a wiec po pierwsze jak widziesz nie tylko ja rozumiem komplet zaciskow jako p+l i tak dostales. Czepiales sie o blaszki sa proste i obaj o tym wiemy mialem kilka kompletow tych zaciskow i wszystkie byly takie same, pozniej mowisz ze przewody ci nie pasuja u mnie w aucie to wszystko chodzilo bez zarzutu.Stan bdb nie okresla tylko jak zacisk wyglada tylko tez jak pracuje tu jest wszystko tak jak powinno.Nalot z nich jest po piaskowaniu i sam wiesz ze z dnia na dzien robi sie coraz wiekszy bo sa bezposrednio tylko jedna warstwa alucunku zabezpieczone.Nie mam czacu siedziec tu i sie tlumaczyc mam inne zajecia, zaproponowalem ci ze dosle ci jadno jarzmo na wlasny koszt bo tyle mam( dlatego sprzedawalem bez jarzm) ale nie raczyles nawet laskawie odpisac. Chyba wszystkie watki wyjasnilem koniec mojej wypowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru nic rozwiazywac.Ja swoje propozycje zaproponowalem ze dosle jedno jarzmo (bez jakigokolwiek odzewu) bo tyle mam kupil zaciski otrzymal zaciski.otrzymal to co kupil.

Checie to mnie umiescie na tej swojej czarnej lisie ja swoje stanowisko w sprawie powiedzilem. Wiecej sie nie bede wypowiadal na ten temat .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsylam nastepnego do kolekcji -

Aron21

Taka felga doszla do mnie

3d1f2f14eedaef23m.jpg6842ebe20f16c45fm.jpg

Miala byc spakowana -cytat - " Ja pier**le.... A jak była zapakowana ? Bo jak ja dawalem do wysyłki to miała na sobie tekture na górze i dookoła była zawinięta w gruby karton i całość owinięta folia stretch"

Doszla z tektura i owinieta stechem - nawet nie raczyl oznaczyc OSTROZNIE - cytat " Powiedz mi czy była na niej naklejona naklejka z kieliszkiem ze ostrożnie szkło bo miało być to naklejone"

Czyli nawet nie spakowal poprawnie i nawet smiem twierdzic ze sam nie pakowal bo nic sie z tego nie zgadza

Czego wczesniej nie dalem znac - mieszkam za granica i w tym czasie nie bylo mnie w domu aby odebrac osobiscie - zgloszone przed uplywem 7 dni - nic nie bylo zrobione

A teraz od jeleni i oszustow wyzywa ze niby ja mam na nim kase wyludzic :facepalm:

Szkoda tuszu marnowac na takich szczyli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciało PW z zaproszeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsylam nastepnego do kolekcji - Aron21

Taka felga doszla do mnie

3d1f2f14eedaef23m.jpg6842ebe20f16c45fm.jpg

Miala byc spakowana -cytat - " Ja pier**le.... A jak była zapakowana ? Bo jak ja dawalem do wysyłki to miała na sobie tekture na górze i dookoła była zawinięta w gruby karton i całość owinięta folia stretch"

Doszla z tektura i owinieta stechem - nawet nie raczyl oznaczyc OSTROZNIE - cytat " Powiedz mi czy była na niej naklejona naklejka z kieliszkiem ze ostrożnie szkło bo miało być to naklejone"

Czyli nawet nie spakowal poprawnie i nawet smiem twierdzic ze sam nie pakowal bo nic sie z tego nie zgadza

Czego wczesniej nie dalem znac - mieszkam za granica i w tym czasie nie bylo mnie w domu aby odebrac osobiscie - zgloszone przed uplywem 7 dni - nic nie bylo zrobione

A teraz od jeleni i oszustow wyzywa ze niby ja mam na nim kase wyludzic :facepalm:

Szkoda tuszu marnowac na takich szczyli ...

Szkoda to mi słów do ciebie chłopie . Dostałeś paczkę a jak piszesz nawet nie wiesz kto ją odebrał . Paczka ubezpieczona i oznaczona była jako przewóz ostrożny Sam to potwierdzileś. Twierdzisz że paczka nie miała śladów uszkodzeń a na zdjęciu co zrobiłeś upierdzielona ud upadku o ziemię . Cudem przez folię się ubrudzila . Mogłeś spisać protokul szkody jak byłeś w Polsce i miałeś felge w rękach ale się nie chciało . Po 8 dniach od odebrania przesyłki dostałem informacje o uszkodzeniu . Dziwnym trafem po czasie kiedy miałeś czas na spisanie oświadczenia. Na moje oko jak jechałeś za granicę felga Ci się uszkodziła a teraz byś chciał aby ktoś Ci zrobił prezent . Nie rozumiem jak można mieć felgę w domu przez 8 dni i jej nie sprawdzić czy dotarła w całości . Na dobrą sprawę mogła być to cegowka a byś dopiero to wiedział po 8 dniach .Paczka doszła do ciebie 02.03.2015 o godzinie 13:15. 10.03 jak dostałem od ciebie informacje o uszkodzeniu zawiadomilem firmę kurierską o tym fakcie żeby wysłać kuriera aby spisał oświadczenie niestety było już po terminie składania reklamacji .Nie wiem jakim cudem mnie zawiadomileś przed upływem 7 dni gdzie 10-2=8 źle coś liczę ?Przypadek ? Nie sądzę . Wypytywalem o zapakowanie paczki gdyż jak mówiłeś nie było widać po niej uszkodzeń był napis że ma być ostrożnie przewieziona a nie było listu przewozowego gdzie zawsze jest na paczce przyklejony zwłaszcza w firmie Fedex . Wystarczyło napisać protokół szkody i było by po sprawie ale jak nawet nie wiesz kto Ci w domu paczki odbiera i samemu sprawdzić paczki się nie chce i liczyć że ktoś Ci zrobi prezent. I nie kłam tutaj i możesz cytować co pisałem ale ja mogę cytować co ty pisałeś. Pisałeś że sam odebraleś paczkę a dzisiaj mi piszesz że nie wiesz kto odebrał . Przy odbieraniu pączki dostajesz list przewozowy a dzisiaj mi mówisz że go nie dostałeś . Pisałeś o napisie z inf.o ostrożności a tu piszesz że nie było . Jak już tak cytujesz to może o tym jak zmieniasz wersję na Pw też się pochwalisz Edytowane przez Aron21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii akurat mam coś do powiedzenia. Arek - widziałem się z Stichym w momencie jak jechał do Irlandii, bo brał ode mnie towar (zapewne gdyby wiedział, że mieszkamy blisko siebie to ja bym to odebrał od Ciebie i mu zawiózł ale po ptokach teraz) i widziałem osobiście tą felgę NIE ROZPAKOWANĄ. Na zewnątrz stretch i taśma - wysyłałeś w taniej pace na kopernika? Nawet Stichyemu mówiłem, że znajoma ta taśma mi się wydaje... Mogę zapewnić Was obojga, że żaden z Was nie chciał drugiego w c**ja zrobić, jeśli zostawiłeś gołą felgę - jest to błąd chłopaków pakujących to... Nie najeżdżajcie na siebie i nie róbcie tutaj sobie syfu, tylko dogadajcie jakoś to na PW, bo co karmić sępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moglem odebrac paczke jak mnie w PL nie bylo - przyjechalem 6.03 i po dwoch dniach w druga manke

szkoda dyskutowac - jak bys byl chlop z jajami to po tym jak zglosilem Tobie ze uszkodzona to bys dzialal i protokul byl by wypelniony

Ja przesylki nie odbieralem i mama takze - zadnego listu nie mam - jezeli mozesz to sprawdz kto odebral paczke - bo moze nawet jebli paczka przez plot i po sprawie - trudno jest podpisac papierek...

Uwazasz mnie za oszusta - spoko ale jakos jestem dluzej na forum i wierz mi zakupy ida w tysiacach i zawsze sprawe sie zalatwia

Fakt jest taki za paczka nie byla spakowana nalezycie i oznakowana takze - bo mialo to byc zrobione ale nie bylo - paczka mogla byc przepakowana i to nie Twoja wina ale mogles sie postarac i sprawe zalatwic po swojej stronie bo jestes na miejscu a Q... co ja moge teraz zrobic - podstawke pod stolik

Temat zamkniety - szkoda tuszu - zamiast wspolpracowac jak w rodzinie i sprawe zalatwic jak nalezy i jak najszybciej to lepiej rece umyc - towar dostarczono a reszta to historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przesyłkami to nie jest taka oczywista sprawa Panowie.

To że Odbiorca powinien sprawdzić przesyłkę PRZY KURIERZE to jedno .

Druga sprawa - jeśli taka felga jest uszkodzona - i jeśli nawet zostanie spisany protokół szkody - to nie oznacza że dostanie się odszkodowanie.

Sprawa ciągnie się nieraz tygodniami a i tak możesz dostać pismo z odmową wypłaty odszkodowania.

Na chłopski rozum : przecież Kurier który ODBIERA przesyłkę nie widzi co Klient zapakował do środka i w jakim jest stanie. Gdyby to było takie oczywiste to cała rzesza ludzi wysyłała by stare, uszkodzone graty do swoich Znajomych , pisali protokoły i żyli jak pączki w maśle .

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chłopski rozum : przecież Kurier który ODBIERA przesyłkę nie widzi co Klient zapakował do środka i w jakim jest stanie. Gdyby to było takie oczywoste to cała rzesza ludzi wysyłała by stare, uszkodzone graty do swoich Znajomych , pisali protokoły i żyli jak pączki w maśle .
...dlatego powinno się zabezpieczać i robić fotki tuż przed zapakowaniem i opakowania, w jakim się wysyła- pomaga to w ew. dochodzeniu praw do zwrotu, czy odszkodowania- ile czasu może trwać nagranie filmiku z oględzinami przesyłki przed wysłaniem? Tu nie chodzi o nic, jak o rzetelność...

dzisiejsze telefony automatycznie rejestrują datę, kiedy fota była robiona- więc jeśli nie ma się nic do ukrycia, to chyba pomoże takie coś, no chyba, ze ktoś to pie...li i liczy, że numer przejdzie, albo że szkoda zachodu, za parę groszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu. Byłem oglądać felge, a dokładnie cały komplet (5szt). 5 felga była nowa z zapasu i NIE uszkodzona. Pozostałe 4 smigaja u mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa wyglada tak ze jesli jesli paczka przed rozpakowaniem nie nosi śladów uszkodzenia (wgięty czy rozerwany karton itd.) to nie dostaniecie ani gorsza odszkodowania bo oznacza to ze towar w środku był złe zabezpieczony. Podstawa wypłaty odszkodowania są widoczne ślady na zewnątrz paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem przestrzec przed nieuczciwym kolegą łukasz92. Kupiłem od niego airbag do audi b7 przelew poszedła paczki nie ma ,nie odpisuje na komunikaty.

  • pasjonat.png
  • 50 postów
  • warn_0.png
  • Dołączył:17 sty 2010
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Białystok
  • Model:A4 B6
  • Nadwozie:Avant
  • Rocznik:2004
  • Silnik:1.9 TDI
  • Kod silnika:AVF
  • Napęd:FWD
  • Skrzynia:Manual
  • Paliwo:ON

Wysłano 01 kwiecień 2015 - 21:28

ok jutro paczka zostanie nadana
Pozdrawiam
miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Przecież to Ten chłopak który w lutym miał do mnie pretensje o gałkę zmiany biegów i dokładnie w tym samym temacie skarżył się że go oszukałem :D

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176885-czytaj-to-zanim-cos-kupisz-na-forum-lista-nierzetelnych-sprzedawcow/page-64

jak by powiedział myśliciel : " nie ma człowieka który byłby równie uczciwy w każdej sytuacji ".

Teraz Pan lukasz92 jest po drugiej stronie barykady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...