Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie kto będzie z dostępem do forum lub będzie miał możliwość w inny sposób, złożyć życzenia to zapraszam ale po 24:00

P.S ciekaw jestem kto będzie w stanie coś tu pisać

Przestroga kto napisze przed czasem zostanie nałożony klątwą przez emulsję sline czakiego

2cqju49.jpg

Opublikowano

Przecież Prezes założył przed świętami wątek z życzeniami Świąteczno-NOWOROCZNYMI :cool1:

No ale nic... Życzę wam dużo zdrowia, szczęścia, kasy i bezawaryjności waszych Audiczek :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Ale miało być po 24-tej :)

Opublikowano

Wez tu do 24 wytrzymaj :decayed: już klawiatury nie widzę ....Szczęśliwego nowego roku :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 23:14[/

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 00:06_________________________________________________a jednak wytrzymałem ...szczęśliwego nowego roku 2012 :decayed:

Opublikowano

Ja rownież życzę wszystkim wszystkiego naj... W Nowym Roku

Opublikowano

udalo sie choc literki ciezko znalezc.... :kox:

Wszystkiego naj:) tanszego paliwka :decayed:

Opublikowano

zdróóóóóóóóóóóóóóóówka i kasiory na mody :>

Opublikowano

To i ja sie dolacze. Najlepszego

Opublikowano

Najlepszego, i coby wszystkie ośki sie w quattro zamieniły :evil:

Jeszcze raz najlepszego wszystkim i oby nowy rok okazał sie jeszcze lepszy od poprzedniego :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie albo inaczej Panie i reszta . Wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku. Najlepiej Wszystkim RS4 B8 :kox:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 00:35_________________________________________________I pijemy dalej albo lepsze wyjscie :banan1: bzyk bzyk :kox:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego, tańszego paliwa, wielu modów, zwiększenia mocy i więcej bezpieczeństwa życzy Łukasz, prosto z domu z przed tvp2! :decayed:

Pierwszy sylwester od lat bez % :cool1: ;(

Opublikowano

Zyje :decayed:

Opublikowano

Najlepszego w 2012 :good:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :kox:

Opublikowano

21.12.2012r

strzeżcie się :naughty:

Opublikowano

Pijta do rana

dosiego 2012 roku :tongue4:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego w tym Nowym 2012 jednak wyborowa zrobiła ze mną co chciała ale mimo to życzę zdrówka bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy oraz kasiorki na ON i PB. ;-D

Opublikowano

Do wszystkich, którzy składali mi życzenia na 2011 rok

- gówno dały.

Na 2012 przyślijcie mi kasę, alkohol lub talony na paliwo. :wink4:

Wszystkiego dobrego w nowym 2012 roku z "Jasiem" w dłoni :drunk:

Opublikowano

Dobrej zabawy i lepszego Nowego Roku :hi:

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Taniego paliwa, prostych dróg, pieniędzy i zdrowia :hi::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.