Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ŻYCZENIA NOWOROCZNE


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kto będzie z dostępem do forum lub będzie miał możliwość w inny sposób, złożyć życzenia to zapraszam ale po 24:00

P.S ciekaw jestem kto będzie w stanie coś tu pisać

Przestroga kto napisze przed czasem zostanie nałożony klątwą przez emulsję sline czakiego

2cqju49.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Prezes założył przed świętami wątek z życzeniami Świąteczno-NOWOROCZNYMI :cool1:

No ale nic... Życzę wam dużo zdrowia, szczęścia, kasy i bezawaryjności waszych Audiczek :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tu do 24 wytrzymaj :decayed: już klawiatury nie widzę ....Szczęśliwego nowego roku :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 23:14[/

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 00:06_________________________________________________a jednak wytrzymałem ...szczęśliwego nowego roku 2012 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego, i coby wszystkie ośki sie w quattro zamieniły :evil:

Jeszcze raz najlepszego wszystkim i oby nowy rok okazał sie jeszcze lepszy od poprzedniego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie albo inaczej Panie i reszta . Wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku. Najlepiej Wszystkim RS4 B8 :kox:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 00:35_________________________________________________I pijemy dalej albo lepsze wyjscie :banan1: bzyk bzyk :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, tańszego paliwa, wielu modów, zwiększenia mocy i więcej bezpieczeństwa życzy Łukasz, prosto z domu z przed tvp2! :decayed:

Pierwszy sylwester od lat bez % :cool1: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w tym Nowym 2012 jednak wyborowa zrobiła ze mną co chciała ale mimo to życzę zdrówka bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy oraz kasiorki na ON i PB. ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy składali mi życzenia na 2011 rok

- gówno dały.

Na 2012 przyślijcie mi kasę, alkohol lub talony na paliwo. :wink4:

Wszystkiego dobrego w nowym 2012 roku z "Jasiem" w dłoni :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...