Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 Avant

Rok produkcji: 2009

Silnik: 2.0 TDI/147 kW 4V TDI common rail

Kolor:Phantom Black, pearl effect

Wnętrze: black/star silver

Wyposażenie dodatkowe:

-bi-xenonowe+ LED

-Led tył

-Siedzenia sportowe S-Line z tapicerką skórzaną VALCONA w kolorze czarnym

-isofix

-Skórzana gałka zmiany biegów S-Line

-MMI 3G Audi Multimedia(polskie menu)

-Tuner TV i cyfrowy odbiór stacji radiowych DAB

-Telefon samochodowy Bluetooth

-Audi parking system advanced z kamerą cofania

-System nagłośnienia Bang&Olufsen Sound System- Polecam :)

-klimatyzacja 1-strefowa

-Pakiet oświetlenia wnętrza

-sportowe zawieszenie -30

-Komputer pokładowy(niestety czerwony)

-Dodatkowe wejście AUX w podłokietniku

-Pakiet optyczny Chrom Line

-Wszystkie szyby przyciemnione na czarno

-wirus na 200 koni

-elektrycznie składane, grzane lusterka S4

-grzane stołki

-kierownica multifunkcyjna z S4

-lusterko fotochrom z kompasem

-homelink

-chłodzony schowek

modyfikacje VAG itp:

-Needle sweep(wskazówki predkosci i obrotomierza obracaja sie przed zapłonem)

-ledy nie wygasaja przy włączaniu kierunkowskazu

-odblokowana mozliwosc ogladania dvd i tv podczas jazdy

-powitanie "s4" przy włączaniu MMI

-doświetlanie zakrętów (halogenami)

Pakiet S4 w skład którego wchodzi:

-Elektrycznie składane i podgrzewane Lusterka z S4 2010

-zderzak przedni z pionowymi chromami oraz dyfuzorem

-zderzak tylny z dyfuzorem

-oryginalny kompletny układ wydechowy z 4 polerowanymi koncowkami

-zewnętrzne listwy progowe

-felgi Audi Exclusive z S4 z oponami Pirelli P Zero Rosso 255/35/19

-polakierowana ramka liczników i wyswietlacza nawigacji w kolorze czranym(na zdjeciu jeszcze w oryginale)

Modyfikacje przeprowadzone przeze mnie:

-czarna Podsufitka z RS4 fl

-kierownica multifunkcyjna z S4

-Lusterko wewnętrzne fotochrom z kompasem

-Elektrycznie składane i podgrzewane Lusterka z S4 (lift)

-system Homelink- uproszczony by Artur :)

-grzane stołki

-chłodzony schowek

-przyciemnienie tylnych lamp

-żółte halogeny

w planach:

-wewnętrzen lusterko fotochrom

-podgrzewane fotele

-lusterka S4

-Kierownica multifunkcyjna

-czarny sufit

-kolorowy fis

-daszek S4 na klapie tylnej

-zaślepka tylnej wycieraczki

-nakładki na pedały

-korek oleju z R8

- Airride :)

C20767013_1.jpg

image ru

C20767013_2.jpg

photo sharing sites

C20767013_4.jpg

online photo storage

C20767013_5.jpg

host images

C20767013_6.jpg

online photo sharing

Opublikowano

jak już pisałem na innym forum auto piękne choć wiesz jakie mam do niej "ale" :wink4:

Opublikowano

znaczek troche razi , tak to piekna

Opublikowano

bardzo ładna prezencja :good:

a osobiście dla mnie silnik, napęd i znaczek S4 w dajslu to :sick3:

:wink4:

Opublikowano

Autko znajome :wink4:

Zakładaj jeszcze daszek na klape S-line + sufit czarny i będzie :good: Zegary plug&play + izyta w ASO

Znaczki S4 bym sciągnął :cool1:

Opublikowano

Graty furacza. Bardzo ładna. Dziwi mnie tylko czerwony wyświetlacz miedzy zegarami . Nie jest to tak ze jak jest navi to jest kolorowy ten wyświetlacz??/

Opublikowano

Graty furacza. Bardzo ładna. Dziwi mnie tylko czerwony wyświetlacz miedzy zegarami . Nie jest to tak ze jak jest navi to jest kolorowy ten wyświetlacz??/

Dobrze myślisz, w tej audicyjest dołozona navigacja 3G a licznik nie został "jeszcze" zmieniony :wink4:

Zresztą wiele rzeczy zostalo dołozonych :good:

Opublikowano

Autko piękne. Gratulacje. Kiere zmień na Multi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kiera bedzie zmieniona z czasem...a co do podgrzewanych foteli to chyba nie bede wstawiac bo zapewne trza bedzie wymieniac całe fotele-poprawcie mnie jesli estem w błędzie.

Opublikowano

do tapicera oddajesz żeby ci maty wstawił i wyprowadził wiązkę i tyle.

Opublikowano

Powtórzę to co napisałem na tym samym forum o którym napisał jedrekx - bardzo ładna, zastanawiałem się nad nią jak szukałem jakiś czas temu ale zniechęcił mnie czerwony wyświetlacz ale jak zmienisz to dla mnie będzie :kox:

Opublikowano

piękne autko - zewnętrznie ideał - nie ma się do czego doczepić :good::kox:

silniczek słabiutki i brak Q na minus - ale powiem to jeszcze raz - wyglądem nadrabia na maxa :)

co do wnętrza to strasznie ta kiera mnie razi - jakaś taka pusta :)

Ps. gratki pakietu S4 - pewnie troszkę siana to kosztowało - a tym co piszą znaczek S4 :sick3: wyślij na PW foto swojego gołego tyłka :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 09:47_________________________________________________Ps. Cuber a czy to nie jest ta sztuka od tego kolesia z Olkusza, który pokazał się na Krakowskim zlocie Vaga :mysli:

koleś wtedy podjechał nie mając jeszcze do końca wyrezanego tyłu a jakiś czas później furka wylądowała w ogłoszeniach

Opublikowano

Nie gadaj, nie gadaj... To musi być spore rozczarowanie, wsiadasz do S4, 4 wydechy, odpalasz, a tu kle kle kle :decayed:

Opublikowano

Qri a co powiesz na S4 w dieslu gdzie pod maską jest np. 340ps i 680nm :)

Ps. bo taki jest mój następny mod - ale to na lato

Opublikowano
  • Autor

miron- to zapewne ta sztuka bo jest zakupiona z olkusza

Opublikowano

Ps. Cuber a czy to nie jest ta sztuka od tego kolesia z Olkusza, który pokazał się na Krakowskim zlocie Vaga :mysli:

koleś wtedy podjechał nie mając jeszcze do końca wyrezanego tyłu a jakiś czas później furka wylądowała w ogłoszeniach

Tak teraz już jestem pewien na 100 % że to ta sztuka od Totonela ( chyba taki miał nick ) :decayed:

Opublikowano

właśnie niedawno jeszcze widziałem ją na allegro :naughty:

ładna i dobre wyposażenie, w porównaniu do mojego golasa :(

zazdraszczam pakietu S4 :)

Zapraszam do komentowania w moim temacie :wink4:

Opublikowano

Qri a co powiesz na S4 w dieslu gdzie pod maską jest np. 340ps i 680nm :)

Ps. bo taki jest mój następny mod - ale to na lato

ale to juz nie jest diesel, tylko porezane 3.0TDI :D

Opublikowano

Autko bardziej zachwyca mnie z zewnątrz niż wewnątrz - ładna:)

Też widziałem jakiś czas to autko jako na sprzedaż i byłem zainteresowany...

Jednak cena moim zdaniem była nie adekwatna do ogółu... chyba że były by jeszcze wprowadzone plany, o których kolega pisze na początku :kox:

Trzeba jednak przyznać, że napewno oglądają się za taką czarnulą :good:

Wrzuć coś więcej zdjęć kolego:)

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.