Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
trasę*podzieliłem na dwie części - pierwsza część*była z dużym wiatrem (700km) wyszło średnie 13.5, druga część bez wiatru i dużo z górki wyszło 11.3 :decayed: prędkość bez szaleństw 110-130 maks do 150.

ale dla takich widoków i tras rowerowych jak tutaj są warto :wink:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532455_3560541571474_2127779916_n.jpg

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

mgtan - czuć wielką*- dużo lepiej się teraz dupką zamiata :decayed:

Opublikowano
mgtan - czuć wielką*- dużo lepiej się teraz dupką zamiata :decayed:

hehe tak myślałem ... tzn właśnie takiego komentarza się spodziewałem... we wrzesniu zawias też zmieniasz?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, chodzi mi po głowie zmiana auta w ostatnich dniach :grin:

Opublikowano

ciekaw jestem na jakie ?

Opublikowano

o ludzie... to sie najeździł EVO... :D... powrót do Audi... S5?? czy może wręcz przeciwnie... GT-R?

Opublikowano
  • Autor

przejdzie mi pewnie jak wrócę do kraju, ale rs3 mi się*spodobało :decayed:

Opublikowano

RS3 - rozumiem tą chorobę... mały drogi zapierniczacz ;).... ale że Sportback -> powiększasz familie i patrzysz przyszłościowo? :)

tylko weź tu kup RS3 na rynku...albo chore ceny albo brak... duzym czynnikiem jest 900 egzemplarzy tylko :)

Opublikowano

RS3 to bylby za***isty wybor, przynajmniej mialbys auto z nie papierowymi napedami :decayed:

Opublikowano

mysle ze po X byl by rozczarowany RS3.Haldex psuje to auto.

Opublikowano

w jaki sposób ?

Opublikowano
RS3 to bylby za***isty wybor, przynajmniej mialbys auto z nie papierowymi napedami :decayed:

napędy w EVO dają radę tutaj inny czynnik był chyba jeszcze..? skoro wytrzymują zabawy po 600KM/700Nm bo na tyle jest obecnie jeźdzące chyba najmocniejsze X w PL.

w IX dziś się dowiedziałem żę napędy seryjne znosza 690/720 ale powyżej tego niuta powstaje pytanie o... skrzynie :)

Opublikowano

no tak ciekawe dlaczego :decayed:

Opublikowano

bajk robi EVO... Vki na drodze... wsteczny "pedal to the metal"... potem 1 i to samo... i tak powstawały 4 Vki za jednym zamachem :D:D:D:D:D

lol

Opublikowano
w jaki sposób ?

bo to zawsze bedzie tylko FWD z dolanczanym tylnym napedem.

Opublikowano
  • Autor

turdzi haldex w rs3 jest na prawdę bardzo dobry :)

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

dzisiaj byliśmy na wycieczce na przełęczy Stelvio - myślałem, że Stelvio to hardcore.. później pojechaliśmy na drugą przełęcz Passo di Gavia i tam to dopiero się działo - maaaaasakra :grin: polecam :decayed: mijanie się na składanych lusterkach bez żadnego zabezpieczenia od strony urwiska - aj lajk :grin:

evo na tych 2700 metrach miało z 40KM mocy - bałem się, że już nie wjedzie, ale jakoś się*udało :decayed: ogólnie dzień pełen wrażeń (do tego prawie zabrakło paliwa w górach :kox:

70349771.jpg

52733777.jpg

29466507.jpg

45148700.jpg

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

aha we wtorek jedziemy do fabryki pagani <fapfap>

Opublikowano

super widoki :kox::kox: miłego urlopu :wink:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

p.s

RS3 marzenie :naughty: tak że trzymam kciuki :wink:

Opublikowano
turdzi haldex w rs3 jest na prawdę bardzo dobry :)

dobry nie dobry , na kielcach nie poszalejesz tym tak jak evka

Opublikowano

fan Tedego? miłych wrażeń na urlopie.

Opublikowano
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.