Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cenzura internetu SOPA i ACTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się, że i tak podpiszą. Rzad nie może pozwolić na to ,aby grupa hakerów wpływała na jego decyzję. Podpiszą mimo wszystko.

Opublikowano

Wydaje mi się, że i tak podpiszą. Rzad nie może pozwolić na to ,aby grupa hakerów wpływała na jego decyzję. Podpiszą mimo wszystko.

podpiszą, przecież nie moga sie przeciwstawic swojemu guru USA :sick3: będa tłumaczyć aby żyło sie lepiej kosztem szarych krawezników nieznaczacych nic

Opublikowano

Wydaje mi się, że i tak podpiszą. Rzad nie może pozwolić na to ,aby grupa hakerów wpływała na jego decyzję. Podpiszą mimo wszystko.

hakerzy tylko działają, sprzeciwia się cała społeczność

telewizja kłamie

radio kłamie

gazety kłamią

teraz i internet będzie jednostronny = będzie kłamał

co dalej ? czip po skórę i elektroniczna gotówka żeby nie dało się nic uskrobać czy przekręcić ? a podwyżki podatków będą skubać nas z 90 % zarobionej kasy ?

ile to jeszcze potrwa ?

jestem-wolny.jpg

Opublikowano

Wydaje mi się, że i tak podpiszą. Rzad nie może pozwolić na to ,aby grupa hakerów wpływała na jego decyzję. Podpiszą mimo wszystko.

podpisać podpiszą, ale nie zdają sobie sprawy jakie będą tego skutki... bo Anonimowi to nie jest grupa 10-ciu hakerów tylko to jest ogromna społeczność... jeśli po zamknięciu przez FBI megavideo i mediaupload Anonimowi przebili się przez zabezpieczenia strony FBI to sądzę że inne strony złamią bez większych problemów, w tym banki, urzędy itp... Rewolucja się zbliża... :decayed:

Opublikowano

Wydaje mi się, że i tak podpiszą. Rzad nie może pozwolić na to ,aby grupa hakerów wpływała na jego decyzję. Podpiszą mimo wszystko.

podpisać podpiszą, ale nie zdają sobie sprawy jakie będą tego skutki... bo Anonimowi to nie jest grupa 10-ciu hakerów tylko to jest ogromna społeczność... jeśli po zamknięciu przez FBI megavideo i mediaupload Anonimowi przebili się przez zabezpieczenia strony FBI to sądzę że inne strony złamią bez większych problemów, w tym banki, urzędy itp... Rewolucja się zbliża... :decayed:

oby kórfa bo RSa chciałbym kupić taniej :kox:

Opublikowano

. Jaka demokracja? Jaka wolność słowa? Chcą z Nas zrobić kolejną Koreę Północną...

nieeee , to tylko NWO :hi:

Nie mam pytań... dokładnie.

Nowy porzadek świata.

Wszystko zmierza własnie w ta strone, ludzie sie z tego smiali i mówili ze to szerzenie herezji i zbędnej paniki.

No to teraz ,,mata co chceta". Zaczyna się i u Nas. Z dość grubego kalibru nawet.

Powszechna inwigilacja to nie wizja przyszłości, to rzeczywistość która Nas od pewnego czasu otacza i cały czas postępuje wchodząc w coraz to większe obszary naszego życia.

Polecam przeczytać w wolnych chwilach ,,Ręce precz od tej książki" Jana van Helsinga lub skorzystać póki jeszcze można z neta i odnalezc pare informacji na ten temat. Ale zrobić odsiew i wybrac to co ma ręce i nogi, nie czytać głupot wypisywanych przez weekendowych wizjonerów.

Opublikowano

A mi się właśnie pojawiło takie coś zamiast Avatara :kox:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 14:47_________________________________________________dodam że to nie był avatar z FB

Opublikowano

Mam nadzieje, że kiedyś nadejdzie czas, że USA zostanie zmieciona z powierzchni ziemi... Samo zło przez nich się dzieje..., a POlska jak zawszę liże dupe USA...

Pewnie politycy są dobrze opłacani przez agentów USA...

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: Ale ich urządzili :polew:

Opublikowano

chyba jednak nie

http://cba.gov.pl/

Opublikowano

http://www.premier.gov.pl/[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 15:07_________________________________________________tu najlepiej zrobili, obecnie jest to kopia :decayed:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Fwww.kprm.gov.pl

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Ale ich urządzili :polew:

Mam nadzieję że wira żadnego tam nie było ?? :gwizdanie:

Opublikowano

wyczysć cookies jak sie boisz :wink4: ja tam zadnego monita nie miałem

Opublikowano

Zobaczcie logo allegro :kox:

http://www.allegro.pl/

Opublikowano

no ale wszystkie seriwsy typu fileserve czy filesonic padaja jak muchy w tym momencie

Opublikowano

no ale wszystkie seriwsy typu fileserve czy filesonic padaja jak muchy w tym momencie

Tak SOPA juz dziala i usuwaja takie witryny z USA ale kij z tym wszystko sie przenosi na ruskie hosty,serwery wiec jeszcze troche i internet sie odbuduje tylko tu chodzi o cos wiecej a nie tylko o sciaganie plikow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.