Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siedzimy na nowym serwerze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0,19 do 0,24 a niekiedy hmmmmmm :???:

Opublikowano

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14

Opublikowano

Bywa różnie czasem śmiga aż miło a czasem nie np przejście ze strony 9 na 10 w tym temacie "Strona wygenerowana w 50,66 sekund. Zapytań do SQL: 17" :!:

wcześmniej wchodząc do tematu było: "Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12".

Opublikowano

u mnie strona smiga az milo...

strona wygenerowana w 0,16-0,30 sekundy. zapytan do sql zazwyczaj kolo 10-13.

przy wysylaniu posta bylo: 0,01 sekundy i 33 zapytania

Opublikowano

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 18

Ale czasami się przycina na dłużej (długo się otwiera)

A czasem (rzadko) dostaję 404

................

Opublikowano

Czasami się przycina , ale mam jeszcze inny problem, może to wina mojego kompa ?

Klikam na temat z kilkoma postami i często otwiera mi się strona z ostatnim postem i muszę przewijać stronkę do góry na pierwszy świerzy post :???:

Trochę mnie to irytuje, ale może tak ma być :?:

Opublikowano
  • Autor

Klikam na temat z kilkoma postami i często otwiera mi się strona z ostatnim postem i muszę przewijać stronkę do góry na pierwszy świerzy post :???:

Trochę mnie to irytuje, ale może tak ma być :?:

Tak jest :wink:

Opublikowano

Ale chyba tak nie było, jeśli było np dwie strony nowych postów , to otwierało się na pierwszym nowym poście :idea:

I teraz na niektórych też tak jest

Opublikowano
  • Autor
Ale chyba tak nie było, jeśli było np dwie strony nowych postów , to otwierało się na pierwszym nowym poście :idea:

I teraz na niektórych też tak jest

Od lutego jest tak ustawione :)

Opublikowano

Klikam na temat z kilkoma postami i często otwiera mi się strona z ostatnim postem i muszę przewijać stronkę do góry na pierwszy świerzy post :???:

Trochę mnie to irytuje, ale może tak ma być :?:

Tak jest :wink:

a mi to psauje jak jest, nie musze przwiajac by dać odpowedź - trzeba byc na bierząco w temacie ;)

Opublikowano

Strona wygenerowana w 58,04 sekund. Zapytań do SQL: 13 :twisted:

Opublikowano

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 18

ale mozę jest to zalezne od łącza...

Opublikowano
ale mozę jest to zalezne od łącza...

chyba raczej nie

w domku nie mam rewelacji 512kB

ale w pracy 2MB

i to samo sie dzieje :???:

Opublikowano
www.tomboy.pl napisał/a:

ale mozę jest to zalezne od łącza...

chyba raczej nie

w domku nie mam rewelacji 512kB

ale w pracy 2MB

i to samo sie dzieje :???:

u mnie to samo...czy iplus czy neostarda, to raz otwiera blyskawicznie raz przycina....Prezes wiesz juz co jest nie tak??

Opublikowano

ja mam tylko 128kb, a po 23 mam 256kb :oops:

Opublikowano
  • Autor

W Poniedziałek zadzwonie do nich i powiem w czym problem :wink:

Opublikowano

przed chwilą z dobre 10min. forum nie dzialalo wogole

Opublikowano
przed chwilą z dobre 10min. forum nie dzialalo wogole

i to było straszne :sad:

Opublikowano

hmm...pachnie skandalem :roll:

żółwi się troszkę forum :sad:

Opublikowano

czasem nie bangla - dlatego ja jestem zwolennikiem kupowania serwerow w dużych firmach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.