Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88


zabba88

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem zartowalem.podejrzewam ze jakbym milal tyle wolnej kasy co kolega tez bym mojego dziadka modzil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zainwestować sporo pieniędzy no i oczywiście czasu

ch@!j z sianem...masz siano to zapłacisz i będziesz miał...

tu trzeba pogratulować pojęcia tego wszystkiego i zapału :notworthy:

jak przeglądałem wątek to gęba mi się cieszyła jak by to było moje auto :kox: mega projekt! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi za P iL oczywiscie.

Flyer jasne ze z grzanymi d*pami to z mojej s4

masz to już zdemontowane z auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegos tu nie rozumie:) Czemu osoby ktore duzo pisza i komentuja moga wystawiac przedmioty na sprzedaz? (100....) Nie jest to moje 1 forum na ktorym jestem i mam zadowolonych klientow jak i kilkanascie projektow aut. Mianowicie nikogo nie obrazajac. Forum powinno sluzyc wszystkim, a nie tylko uprzywilejowanym. Po 2 sa osoby rozgarniete i czytaja, zglebiaja wiedze nawet przez dlugi czas, mimo nie komentowania i nie wymieniania wiadomosciami z nikim innym, a i tak nie maja prawa nic wystawic w przeciwienstwie do osob ktore zbiora okreslona liczbe postow itd. nawet nic nie wnoszacych do tematu:)

Wiec drodzy moderatorzy nie mam zamiaru z nikim walczyc, poniewaz nie jestem gownierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do zapoznania się z Regulaminem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=51120.0

dział "Sprzedam" nota bene został ustalony jako dodatek, a nie cel sam w sobie-to nie giełda- jak sam zaznaczyłeś-forum ma służyć każdemu, ok, ale to nie jest giełda i nikt, kto się zarejestrował na tym Forum, nie może od razu sprzedawać...tak jest za każdym razem, jak ktoś "nowy" próbuje wystawić coś na sprzedaż i nie ma dostępu do tego działu i za każdym razem jest podobne tłumaczenie...udzielaj się na Forum, dziel się wiedzą i spostrzeżeniami-w którymś momencie "osiągniesz" wymaganą ilość postów i będziesz mieć dostęp do działu "Sprzedam" -wtedy wystawiaj co tylko Ci się podoba, ale dopóki nie masz 100 postów-nie możesz :wink4:

po drugie ten temat i ten dział, jest tylko po to, żeby pokazać auto, opisać co w nim zostało przerobione, zmodyfikowane et cetera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czegos tu nie rozumie:) Czemu osoby ktore duzo pisza i komentuja moga wystawiac przedmioty na sprzedaz? (100....) Nie jest to moje 1 forum na ktorym jestem i mam zadowolonych klientow jak i kilkanascie projektow aut. Mianowicie nikogo nie obrazajac. Forum powinno sluzyc wszystkim, a nie tylko uprzywilejowanym. Po 2 sa osoby rozgarniete i czytaja, zglebiaja wiedze nawet przez dlugi czas, mimo nie komentowania i nie wymieniania wiadomosciami z nikim innym, a i tak nie maja prawa nic wystawic w przeciwienstwie do osob ktore zbiora okreslona liczbe postow itd. nawet nic nie wnoszacych do tematu:)

Wiec drodzy moderatorzy nie mam zamiaru z nikim walczyc, poniewaz nie jestem gownierzem.

niestety prawo forum jest takie a nie inne

zaakceptowałeś jego regulamin, wiec nie ma co deliberowac dalej na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% kozak kolor szkoda ze nie zostanie w oryginale.... ale i tak piątka za mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest róznica w masie ????

z jaką dokładnością wagową są wykonane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie kuzizna w komplecie.

Kute tloki wossnera odprezajace 8.5:1

775df148dc6eee8fm.jpg

18ed0ac19b352676m.jpg

:slina: gratki projektu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanika?

najpierw trzeba skompletowac graty aby poskladac caly silnik na moce 600+ zeby nie wracac juz do tematu:) To niestety nie jest 1.9tdi gdzie za 6-7k z PD robi sie ok 230PS:)

Tak jak mowie do poskladania silnika potrzeba:

-kute korby(jest)

-kute tloki(jest)

-szpilki glowicy(w trakcie)

-uszczelka pod glowe(jest)

-sroby walu ARP

-sroby korobowodow ARP(jest)

-pompa oleju ASO r32 (jest)

-kpl. rozrzad(jest)

-zawory wyd. supertech inconel

-nowe dzwigienki(jest)

-nowe popychacze

-uszczelniacze(jest)

-kpl. zimeringow i uszczelek na silnik(jest)

-podstawka pod zew. chlodniczke oleju

dopuki motor nie bedzie poskladany tak jak chce prace beda staly:)

Kolejny etap to:

-kolo zamachowe custom(w trakcie)

-sprzeglo clutch masters fx400 6puck

-przekladka miedzy silnik, a skrzynie z S4(jest)

-kpl. srob ASO(jest)

Wtedy gdy to bedzie poskrecane do kupy odbeda sie 1-sze przymiarki i spawanie lap:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt miażdży suty :slina:

Za**biście wyglądałoby body RS w tym kolorze... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...