Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, H4mm3R napisał(a):

Ale jest podany numer tel. na który wystarczy zadzwonić ;) 

Dzięki za namiar, numer widoczny dopiero pod postem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Panowie,  mam obecnie kończący się zestaw hamulcowy s4 b6 345/300 ,założony w a4 b6 , chodzi mi po głowie zmiana na coś lepszego-większego, doradźcie co by tu włożyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Langista napisał(a):

Na pierwszej stronie za mało?..

Na pierwszej stronie ma opisane wszystko do S4. Jak widać koledze nie starcza. Jak chcesz jakieś alternatywy większe to pisz mam kilka zestawów które zatrzymają każde B6:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MichałA4 napisał(a):

Siema Panowie,  mam obecnie kończący się zestaw hamulcowy s4 b6 345/300 ,założony w a4 b6 , chodzi mi po głowie zmiana na coś lepszego-większego, doradźcie co by tu włożyć? 

Wszystko zależy od portfela i wielkości felgi. Jakieś 6 tłokowe akebono na tarczy 356 lub 375 można bez problemu założyć.

 

IMG_1814.jpg.517b9d441b10f1180a9d66f757870321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Langista napisał(a):

Na pierwszej stronie za mało?..

Radek jak szanuje Cie za podejście i pracę przy aucie tak czasem po niektórych Twoich  komentarzach ręce mi opadają.  Jak nie chcesz pomóc to poprostu nie pisz i omiń takie posty, są tu chłopaki którzy zęby zjedli na hamulcach i ich modyfikacjach i na pewno coś podpowiedzą bez dziecinnych dogryzek.

Na pierwszej stronie są zestawy które już znam i chciałbym coś innego .

Chodzi mi po głowie akebono w rozmiarze 375 może 390 i dlatego szukam informacji bo nie widziałem tego u nikogo na forum w b6  żeby bezpośrednio zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni adapter i wszystko zamontujesz. Pisz jak potrzebujesz

IMG_20221209_172826.thumb.jpg.0f3b0570de10f7495a66f940ee28fbe6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Wandej napisał(a):

Na pierwszej stronie ma opisane wszystko do S4. Jak widać koledze nie starcza. Jak chcesz jakieś alternatywy większe to pisz mam kilka zestawów które zatrzymają każde B6:decayed:

Jest jeszcze 365/324 z RS4 ale szczerze mówiąc to zestawy powyżej 345/300 już naprawdę sporo kosztują.

26 minut temu, MichałA4 napisał(a):

Radek jak szanuje Cie za podejście i pracę przy aucie tak czasem po niektórych Twoich  komentarzach ręce mi opadają.  Jak nie chcesz pomóc to poprostu nie pisz i omiń takie posty, są tu chłopaki którzy zęby zjedli na hamulcach i ich modyfikacjach i na pewno coś podpowiedzą bez dziecinnych dogryzek.

Na pierwszej stronie są zestawy które już znam i chciałbym coś innego .

Chodzi mi po głowie akebono w rozmiarze 375 może 390 i dlatego szukam informacji bo nie widziałem tego u nikogo na forum w b6  żeby bezpośrednio zapytać.

A no widzisz, gdybyś napisał od razu, że znasz podstawowe zestawy z pierwszych stron i od razu też uściślił co Cię interesuje, jak to napisałeś teraz, wyglądało by to zupełnie inaczej. Tak to Twoim postem zrozumiałem jedynie "chłopaki mam taki zestaw i chce coś więcej, doradzcie coś bo mnie się szukać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MichałA4 napisał(a):

Radek jak szanuje Cie za podejście i pracę przy aucie tak czasem po niektórych Twoich  komentarzach ręce mi opadają.  Jak nie chcesz pomóc to poprostu nie pisz i omiń takie posty, są tu chłopaki którzy zęby zjedli na hamulcach i ich modyfikacjach i na pewno coś podpowiedzą bez dziecinnych dogryzek.

Na pierwszej stronie są zestawy które już znam i chciałbym coś innego .

Chodzi mi po głowie akebono w rozmiarze 375 może 390 i dlatego szukam informacji bo nie widziałem tego u nikogo na forum w b6  żeby bezpośrednio zapytać.

Bo tarcza 375mm i 390mm jest za wysoka. Można zrobic 6-tłok na tarczy od RS4 B5 lub na tarczy 356mm z C7. Jak wyżej tylko @Langista napisał to już są zestawy za kwoty 4K zł w górę. Za pewne jednak zdajesz sobie z tego sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten szary niedzielny poranek... :D Mam pytanie co do zestawu oferowanego na allegro:

ALLEGRO.PL

Czy to jest właśnie swap pod tarcze 320 mm przód i bez problemu nada się to do AUDI A4 B7 BFB 2007 rok? Na pierwszej stronie jest napisane żeby szukać o numerach 973 i 974 na jarzmie 716 z dzielonym otworem co by się zgadzało z aukcją, jednak wolę zasięgnąć opinii fachowców. Kupować bez problemu?
Aaaaa mam ori 16' felgi ale, znalazłem info, że wchodzą bez problemu.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lekoman napisał(a):

Dzień dobry w ten szary niedzielny poranek... :D Mam pytanie co do zestawu oferowanego na allegro:

ALLEGRO.PL

Czy to jest właśnie swap pod tarcze 320 mm przód i bez problemu nada się to do AUDI A4 B7 BFB 2007 rok? Na pierwszej stronie jest napisane żeby szukać o numerach 973 i 974 na jarzmie 716 z dzielonym otworem co by się zgadzało z aukcją, jednak wolę zasięgnąć opinii fachowców. Kupować bez problemu?
Aaaaa mam ori 16' felgi ale, znalazłem info, że wchodzą bez problemu.
Pozdrawiam

Drogo i nawet śrub nie zdjął do malowania...:polew:

 

W niewiele większej cenie masz u @rs dziadek cały zestaw 

albo dzwoń do @Deva. W podpisie jest numer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lekoman napisał(a):

Dzień dobry w ten szary niedzielny poranek... :D Mam pytanie co do zestawu oferowanego na allegro:

ALLEGRO.PL

Czy to jest właśnie swap pod tarcze 320 mm przód i bez problemu nada się to do AUDI A4 B7 BFB 2007 rok? Na pierwszej stronie jest napisane żeby szukać o numerach 973 i 974 na jarzmie 716 z dzielonym otworem co by się zgadzało z aukcją, jednak wolę zasięgnąć opinii fachowców. Kupować bez problemu?
Aaaaa mam ori 16' felgi ale, znalazłem info, że wchodzą bez problemu.
Pozdrawiam

 

takie zaciski kupujesz za ok 150zł/kpl do tego malowanie proszkowe za 250-300 i to wszystko

warto przefrezowac te zaciski zeby były lzejsze i wchodziły bez problemu pod 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lekoman napisał(a):

Napisałem w tej sprawie do @rs dziadek , kurde czyli o ORI alufelgi 16' będą haratać? :cry:

 

wrzuc foto, zobaczymy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą sfrezowane to będą pasować. Nawet bez podbierania materiału pasowałoby, ale z inną felgą mogłoby być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lekoman napisał(a):

Mam ten model ori, tam jest chyba ET 42 czy się mylę?

ALUUUU.jpg

 

Wejdzie, mam jeden czerwony (RAL3020) kpl przefrezowany złożony do kupy z klockami Ferodo Premier. Tarcze też.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Po przeczytaniu ~100 stron tematu.

Szukam hamulca przedniego do a4b5 tarcza wielkosci 345-360mm . Zwrotnice oraz piasty z a4 b6. Czy posiada ktoś w ofercie taki przedni zestaw? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...