Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Vin WAUZZZZ8E68A071952

Panowie znalazłem naklejke w książce serwisowej i jest tam kod 1LA to oznacza że tarcze 320 jesli się nie mylę. Proszę kogoś o potwierdzenie gdyż chce zamawiać jak najszybciej bo jazda na tych co mam - masakra

Potwierdzam, masz tarcze 320mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adam znasz juz "zapowiedzi" Zimmermanna na nadchodzący rok ? Jest coś ciekawego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One już miały być z jakiś miesiąc temu ale mają jak zwykle niewyróbkę. Zamówienie już na nie zostało złożone także pierwsza partia jak tylko zjedzie z taśmy to wyląduje u nas. Ciekawe jak z ceną będzie ale obstawiam, że w detalu wyjdzie w okolicach 900 zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze, bo w ASO ceny zaczynają się od 1600 zl/sztuka :facepalm:

Jest już nowy katalog ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je znacznie taniej z ASO, gdybyś potrzebował to się odezwij ;)

Katalog powinien już być ale na razie nie przysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym się różnią zaciski 981 i 973, że pod jedne podchodzi tarcza 345 a drugie 320? Jarzmem tylko? Pod zacisk z A4 B7 z jarzmem z S4 można założyć tarczę 345 i będzie git a tylko z A6 C6 są problemy?
Mam jarzma o oznaczeniach 5290 i 1300, od czego to?

Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 320/288 po pełnej regeneracji zacisków + nowe tarcze i klocki czy używany zestaw 345/300 z nowymi tarczami na tył na początek, później zmiana przodu ponieważ jest w niezłym stanie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1600 pl za komplet z osłonami

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

I co warto brać w tej kasie hamulce od eski?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie.

Pytanie z serii kompletnego braku pojęcia: Auto to B7 3.0TDI ASB, hamulce seria, zawias 1BV. Zawsze podobały mi się duże zaciski wizualnie, poza wiadomymi względami lepszego hamowania. Czy opłaca się do naszych aut wrzucać coś w stylu: http://allegro.pl/zaciski-cayenne-q7-17-18-audi-vw-sti-evo-brembo-i6595602752.html na przód czy http://allegro.pl/zaciski-brembo-q7-touareg-3-0-tdi-17-zr-zl-330mm-i6595602764.htmlna tył?

Co jeszcze byłoby potrzebne do zamontowania takiego zestawu do naszych aut (oprócz felgi wiadomych rozmiarów)? Jak duże tarcze można założyć do takich zacisków? Czy raczej nie ma się co bawić w takie zestawy a np. zakładać komplet od Audi S4?

Trochę mnie uświadomcie :) Dzięki :hi:

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od budżetu. Wiadomo im większy hebel tym lepszy ale wszystko musi mieć ręce i nogi, bo co z tego że kupisz kolorowe zaciski jak tarczy nie dopasujesz lub do zacisku będzie potrzebny adapter który będzie droższy niż sam zacisk...

Jeśli chodzi o przód to jest dużo możliwości, zestaw z S4 Q5, RS4, TTRS, zestaw z RS6 390 itd. Z tyłu realnie 330, wszystko co większe ma elektryczny ręczny i tym samym odpada chyba że stosuje się adapter i dodatkowy zacisk pod ręczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Coś się rozjaśnia, dzięki Tomasz. Jak i skąd mam wiedzieć, do jakiego zacisku dopasować tarczę tak aby pasowała do naszego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość, wielkość, grubość, centrowanie. Wszystko ma znaczenie. Ogólnie za dużo tłumaczenia. Najlepiej wybrać coś z Audi i spróbować to zaadaptować. Pisz na PW coś się znajdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj po tarczy ktora ma ta sama glebokosc jak twoja, ewentualnei ciut plytsze, wtedy calosc przekladasz i juz, jesli sa plytsze daje si minimalne podkladki pod zacisk i wsio powinno pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak z A6 C6 z tym że nie wyjdzie Ci 347 tylko 342. Przewody muszą być od C7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...