Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jednego takiego ustroństwa, jak widac na focie jedno jest uszkodzone

ma moze ktos jedna sztukę wolną ???

ca6b3e2c4dd2c5b1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukam jednego takiego ustroństwa, jak widac na focie jedno jest uszkodzone

ma moze ktos jedna sztukę wolną ???

ca6b3e2c4dd2c5b1med.jpg

a co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

specjalnie nie napisałem co to jest, bo tylko osoba która rozbierała tylny zacisk bedzie wiedziała

i sie do mnie odezwie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

jest to pierscien Seegeer-a do otworów, pierscien ten blokuje wkład od recznego w tylnym zacisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, spokojnie

kupilem tylne zaciski 288mm i przy demontazu jeden pierscien pekl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

specjalnie nie napisałem co to jest, bo tylko osoba która rozbierała tylny zacisk bedzie wiedziała

i sie do mnie odezwie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

jest to pierscien Seegeer-a do otworów, pierscien ten blokuje wkład od recznego w tylnym zacisku

i dlatego ja nie czepiam się rozbierania takich rzeczy :decayed:

a ze starych (245mm) nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:43_________________________________________________Tomik dostałem info od dystrybutora O.Z. :wink4: Różnica 30pln na całosci,a z allegro juz mam załatwione-Jutro wyslą odpowiedni zestaw do A4 .Jeszcze raz dzięki :good::notworthy::cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:43_________________________________________________Tomik dostałem info od dystrybutora O.Z. :wink4: Różnica 30pln na całosci,a z allegro juz mam załatwione-Jutro wyslą odpowiedni zestaw do A4 .Jeszcze raz dzięki :good::notworthy::cool1:

oby te z allegro nie były jakieś podróby... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wymianie tylnych hamulców trzeba dawać nowe śruby którymi są przykręcone jarzma? wymieniłem u siebie hamulce na 288, i po przejechaniu około 800 km odkręciła mi się jedna śruba. Jak wymieniałem hamulce to przykręciłem bardzo mocne te śruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wymianie tylnych hamulców trzeba dawać nowe śruby którymi są przykręcone jarzma? wymieniłem u siebie hamulce na 288, i po przejechaniu około 800 km odkręciła mi się jedna śruba. Jak wymieniałem hamulce to przykręciłem bardzo mocne te śruby

one powinny być skręcane na klej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przednie też na klej??

Przednie chyba nie... :mysli:

nie pamiętam.

Ale np śruby od półosi skręcałem na klej tak jak były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten klej można kupić w zwykłym sklepie motoryzacyjnym? dużo tego kleju się daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten klej można kupić w zwykłym sklepie motoryzacyjnym? dużo tego kleju się daje?

Ja kupowałem w zwykłym sklepie motoryzacyjnym... jego daje się dosłownie kropelkę. to jest taka małą tubka a klej jest niebieskawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo własnie mi sie przednie tez odkręciły a żeby było śmieszniej jade 100 km/h w gdyni nagle hamuje jeb cos walneło zjezdzam na parking felga przeryta śruby brak i jestem w czarnej d*pie dobrze ze w aso mi sprzedali jedna musiałem ich wybłagać. ale od tamtej pory dokręciłem i sie trzymają :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo własnie mi sie przednie tez odkręciły a żeby było śmieszniej jade 100 km/h w gdyni nagle hamuje jeb cos walneło zjezdzam na parking felga przeryta śruby brak i jestem w czarnej pupie dobrze ze w aso mi sprzedali jedna musiałem ich wybłagać. ale od tamtej pory dokręciłem i sie trzymają :mysli: :mysli:

kup ten klej bo trochę niebezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten klej jest tam potrzebny jak wrzód na du...pie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

fryce poszli na skróty, dali gów...nianą śrube na gwincie 10X1.25 i im sie to wszystko zaczeło rozkrecac

co jest dobre do zacisku 245 ale nie 288 czy nawet 300mm

gwint w jarzmie i na śrubie powinien byc czysty, suchy i bardzo mocno dokrecony (90Nm)

a jak juz ktos sie mocno uprze to te sruby mogą byc skrecane na cos takiego:

http://allegro.pl/loctite-243-do-gwintow-50-ml-i1585858280.html

smar powoduje to ze gwint mozna łatwo "przekręcic" a ten płyn to uniemożliwia oraz ułatwia pozniejszy demontaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten klej jest tam potrzebny jak wrzód na du...pie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

fryce poszli na skróty, dali gów...nianą śrube na gwincie 10X1.25 i im sie to wszystko zaczeło rozkrecac

co jest dobre do zacisku 245 ale nie 288 czy nawet 300mm

gwint w jarzmie i na śrubie powinien byc czysty, suchy i bardzo mocno dokrecony (90Nm)

a jak juz ktos sie mocno uprze to te sruby mogą byc skrecane na cos takiego:

http://allegro.pl/loctite-243-do-gwintow-50-ml-i1585858280.html

smar powoduje to ze gwint mozna łatwo "przekręcic" a ten płyn to uniemożliwia oraz ułatwia pozniejszy demontaż

Nic z tym już nie zrobimy... śruba jaka jest taka już musi być. Ja tam będę skręcał na klej mi tak raczej już tego nie będę rozbierał a przynajmniej będę spokojnie sobie jeździł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...