Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurfa nie bede po 20 razy zmienial hamulcy w twojej :wink4: Bo sie decydujesz jak baba w ciazy :decayed: Najpierw S4 zaloz ... teraz toto :P Oj chyba sie nie wyplacisz :decayed:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przeciez siedza 320mm, co Ty marudzisz?

Nie bede Ci juz wiecej gadzetow podsylal do montazu. Czill :decayed:

Opublikowano

Nie wierze :D;) Pewnie jeszcze cos wymyslisz :gwizdanie:

Opublikowano

jak wam biją tarczę to na krakowskiej u nas koleś na samochodzie toczy i jest jak nówka..

ja tam mam 345 i sobie jeszcze walne przewody w oplocie i będzie malina :kox:

Opublikowano

dzisiaj przypadkiem trafiłem na cos takiego w S4 B5L:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0a26b05dc317985f"

czarna S4 b5 sedan znajomego marcina

zacisk 8-mio tloczkowy typowy RS tarcza 365x34mm 2-czesciowa

blisko mieszkacie obok siebie widze

Opublikowano

dzisiaj przypadkiem trafiłem na cos takiego w S4 B5L:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0a26b05dc317985f"

czarna S4 b5 sedan znajomego marcina

zacisk 8-mio tloczkowy typowy RS tarcza 365x34mm 2-czesciowa

blisko mieszkacie obok siebie widze

hmmm... nie wygląda mi to na 365... Ale skoro tak mówisz to tak jest.

Boki opon ma "nadgryzione" dokładnie tak jak ja :decayed:

Opublikowano

dzisiaj przypadkiem trafiłem na cos takiego w S4 B5L:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0a26b05dc317985f"

czarna S4 b5 sedan znajomego marcina

zacisk 8-mio tloczkowy typowy RS tarcza 365x34mm 2-czesciowa

blisko mieszkacie obok siebie widze

tak, juz ja kilka razy maijałem na drodze

a stała w sobotę rano pod I-cars-em

mogłem z chłopem zagadac :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

na pewno bedzie jeszcze okazja

a tak na marginesie, napisz mu zeby zajął sie tyłem bo z tego co widziałem

jest tam "dance macabre" :wink4:

Opublikowano

Jak by ktoś szukał, to wstawiłem w dziale sprzedam kompletny zestaw pod 320mm z 3.0 tdi :naughty:

Opublikowano

a co sadzicie o zestawach brembo 355 z inter cars kpl zaciski jarzma tarcze i klocki?

Opublikowano

a co sadzicie o zestawach brembo 355 z inter cars kpl zaciski jarzma tarcze i klocki?

jak Cie stac to czemu nie

zapodaj link

Opublikowano

o cholera przeliczylem sie nie wiem czemu ale wczesniej obila mi sie o oczy cena 3 tys zł

a tu teraz 16 :gwizdanie: :gwizdanie:

masakra, ja swoja a4 sprzedalem własnie a teraz poluje na B8 ale jednak o tych hamulcach mogę zapomniec :(

-----------------------------------------------------------------------------------------------

*******

warnwarn.gifSpam - Oferty sprzedaży w postach niezwiązanych z tym tematem.

Opublikowano

a co sadzicie o zestawach brembo 355 z inter cars kpl zaciski jarzma tarcze i klocki?

Olej IC :thumbdown:

Tu masz różne komplety, od BIG OM, po Stage 4 (max. 1850$ z dwuczęściowymi tarczami 355 mm i sześciotłoczkowymi zaciskami Porsche):

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/ECS_Stage_4/ES2538/

Opublikowano

a co sadzicie o zestawach brembo 355 z inter cars kpl zaciski jarzma tarcze i klocki?

Olej IC :thumbdown:

Tu masz różne komplety, od BIG OM, po Stage 4 (max. 1850$ z dwuczęściowymi tarczami 355 mm i sześciotłoczkowymi zaciskami Porsche):

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/ECS_Stage_4/ES2538/

Jak już wrzuciłeś link do tej strony to jest tam pare innych fajnych drobiazgów.

Tarcze 320x30 do A4:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/ECS_OE_2_Piece/ES2690/

Tarcze 345x30 + jarzma jak by ktoś chciał przejść na większy rozmiar:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/Big_Brake_OEM/ES6241/

No i klocki co o nich myslicie???

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/Pads/ES10261/

oraz

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/Pads/ES1843932/

Opublikowano
Tarcze 345x30 + jarzma jak by ktoś chciał przejść na większy rozmiar:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/Big_Brake_OEM/ES6241/

i te jarzma pasują do każdego zacisku?

Nie tylko do jednotłoczkowego ATE z tarczą 320x30mm

Opublikowano
Tarcze 345x30 + jarzma jak by ktoś chciał przejść na większy rozmiar:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/Big_Brake_OEM/ES6241/

i te jarzma pasują do każdego zacisku?

Nie tylko do jednotłoczkowego ATE z tarczą 320x30mm

Z łączeniem zacisków od 320 do jarzm od 345 bym uważał. Montując u siebie zestaw 345 sprawdzałem jak to wyjdzie i wg. mnie nie pasuje to dobrze. Zacisk od 320 na jarzmie od 345 praktycznie leży na tarczy nie zostawiając nawet minimalnej szczeliny, gdzie o w ori zestawach czy to 320 czy 345 między zaciskiem a tarczę jest dobre pół centymetra przestrzeni.

Opublikowano

czyli do 3.0TDI podejdą, wynika z tego, że aby zmienić heble z 320 na 345 wystarczą same jarzma.

Tarcze 345x30 + jarzma jak by ktoś chciał przejść na większy rozmiar:

http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Braking/Big_Brake_OEM/ES6241/

i te jarzma pasują do każdego zacisku?

Nie tylko do jednotłoczkowego ATE z tarczą 320x30mm

Z łączeniem zacisków od 320 do jarzm od 345 bym uważał. Montując u siebie zestaw 345 sprawdzałem jak to wyjdzie i wg. mnie nie pasuje to dobrze. Zacisk od 320 na jarzmie od 345 praktycznie leży na tarczy nie zostawiając nawet minimalnej szczeliny, gdzie o w ori zestawach czy to 320 czy 345 między zaciskiem a tarczę jest dobre pół centymetra przestrzeni.

ciekawe jakie może mieć to konsekwencje, jeżeli nie dotyka to znaczy chyba że może być...

jak by to się sprawdziło to wtedy przesiadka z 320 na 345 była by po kosztach...

Opublikowano

No nie wiem czy nie dotyka :mysli: najcieńszego szczelinomierza jaki był na warsztacie nie mogłem wcisnąć, a jak tarcza się nagrzeje, to tak jak metal zwiększa objętość. Z tym, że jarzma z tego kita mogą byś specjalnie wyższe i all będzie pasować, ja się odnosiłem do ori jarzm.

Opublikowano

no to faktycznie przyciasnawo troszkę...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.