Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam jednego takiego ustroństwa, jak widac na focie jedno jest uszkodzone

ma moze ktos jedna sztukę wolną ???

ca6b3e2c4dd2c5b1med.jpg

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szukam jednego takiego ustroństwa, jak widac na focie jedno jest uszkodzone

ma moze ktos jedna sztukę wolną ???

ca6b3e2c4dd2c5b1med.jpg

a co to jest?

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

specjalnie nie napisałem co to jest, bo tylko osoba która rozbierała tylny zacisk bedzie wiedziała

i sie do mnie odezwie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

jest to pierscien Seegeer-a do otworów, pierscien ten blokuje wkład od recznego w tylnym zacisku

Opublikowano

brakuje w tych co ci wysłałem? :blink:

Opublikowano

nie, spokojnie

kupilem tylne zaciski 288mm i przy demontazu jeden pierscien pekl

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

specjalnie nie napisałem co to jest, bo tylko osoba która rozbierała tylny zacisk bedzie wiedziała

i sie do mnie odezwie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

jest to pierscien Seegeer-a do otworów, pierscien ten blokuje wkład od recznego w tylnym zacisku

i dlatego ja nie czepiam się rozbierania takich rzeczy :decayed:

a ze starych (245mm) nie pasuje?

Opublikowano

niestety, nie pasuje

Opublikowano

nie, spokojnie

kupilem tylne zaciski 288mm i przy demontazu jeden pierscien pekl

:cool1: :cool1: :)

Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:43_________________________________________________Tomik dostałem info od dystrybutora O.Z. :wink4: Różnica 30pln na całosci,a z allegro juz mam załatwione-Jutro wyslą odpowiedni zestaw do A4 .Jeszcze raz dzięki :good::notworthy::cool1:
Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 16:43_________________________________________________Tomik dostałem info od dystrybutora O.Z. :wink4: Różnica 30pln na całosci,a z allegro juz mam załatwione-Jutro wyslą odpowiedni zestaw do A4 .Jeszcze raz dzięki :good::notworthy::cool1:

oby te z allegro nie były jakieś podróby... :gwizdanie:

Opublikowano

Czy przy wymianie tylnych hamulców trzeba dawać nowe śruby którymi są przykręcone jarzma? wymieniłem u siebie hamulce na 288, i po przejechaniu około 800 km odkręciła mi się jedna śruba. Jak wymieniałem hamulce to przykręciłem bardzo mocne te śruby

Opublikowano

Czy przy wymianie tylnych hamulców trzeba dawać nowe śruby którymi są przykręcone jarzma? wymieniłem u siebie hamulce na 288, i po przejechaniu około 800 km odkręciła mi się jedna śruba. Jak wymieniałem hamulce to przykręciłem bardzo mocne te śruby

one powinny być skręcane na klej :gwizdanie:

Opublikowano

a przednie też na klej??

Opublikowano

a przednie też na klej??

Przednie chyba nie... :mysli:

nie pamiętam.

Ale np śruby od półosi skręcałem na klej tak jak były.

Opublikowano

ten klej można kupić w zwykłym sklepie motoryzacyjnym? dużo tego kleju się daje?

Opublikowano

ten klej można kupić w zwykłym sklepie motoryzacyjnym? dużo tego kleju się daje?

Ja kupowałem w zwykłym sklepie motoryzacyjnym... jego daje się dosłownie kropelkę. to jest taka małą tubka a klej jest niebieskawy

Opublikowano

bo własnie mi sie przednie tez odkręciły a żeby było śmieszniej jade 100 km/h w gdyni nagle hamuje jeb cos walneło zjezdzam na parking felga przeryta śruby brak i jestem w czarnej d*pie dobrze ze w aso mi sprzedali jedna musiałem ich wybłagać. ale od tamtej pory dokręciłem i sie trzymają :mysli: :mysli:

Opublikowano

bo własnie mi sie przednie tez odkręciły a żeby było śmieszniej jade 100 km/h w gdyni nagle hamuje jeb cos walneło zjezdzam na parking felga przeryta śruby brak i jestem w czarnej pupie dobrze ze w aso mi sprzedali jedna musiałem ich wybłagać. ale od tamtej pory dokręciłem i sie trzymają :mysli: :mysli:

kup ten klej bo trochę niebezpiecznie

Opublikowano

ten klej jest tam potrzebny jak wrzód na du...pie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

fryce poszli na skróty, dali gów...nianą śrube na gwincie 10X1.25 i im sie to wszystko zaczeło rozkrecac

co jest dobre do zacisku 245 ale nie 288 czy nawet 300mm

gwint w jarzmie i na śrubie powinien byc czysty, suchy i bardzo mocno dokrecony (90Nm)

a jak juz ktos sie mocno uprze to te sruby mogą byc skrecane na cos takiego:

http://allegro.pl/loctite-243-do-gwintow-50-ml-i1585858280.html

smar powoduje to ze gwint mozna łatwo "przekręcic" a ten płyn to uniemożliwia oraz ułatwia pozniejszy demontaż

Opublikowano

ten klej jest tam potrzebny jak wrzód na du...pie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

fryce poszli na skróty, dali gów...nianą śrube na gwincie 10X1.25 i im sie to wszystko zaczeło rozkrecac

co jest dobre do zacisku 245 ale nie 288 czy nawet 300mm

gwint w jarzmie i na śrubie powinien byc czysty, suchy i bardzo mocno dokrecony (90Nm)

a jak juz ktos sie mocno uprze to te sruby mogą byc skrecane na cos takiego:

http://allegro.pl/loctite-243-do-gwintow-50-ml-i1585858280.html

smar powoduje to ze gwint mozna łatwo "przekręcic" a ten płyn to uniemożliwia oraz ułatwia pozniejszy demontaż

Nic z tym już nie zrobimy... śruba jaka jest taka już musi być. Ja tam będę skręcał na klej mi tak raczej już tego nie będę rozbierał a przynajmniej będę spokojnie sobie jeździł :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.