Opublikowano 10 Września 201213 l tarcze nie pasuja od a6, zaciski tylne tez nie pasuja bo masz reczny elektryczny, jak chcesz to mam jeszcze jeden zestaw zaciskow 288 tył w dobrej kasie.
Opublikowano 10 Września 201213 l Zle mnie zrozumieliscie potrzebuje do Audi A6 C6 bo bylo napisane pod ten samochod i pytalem o felgi
Opublikowano 14 Września 201213 l Witam, Przegladalem watek dosyc dokladnie bo jestem wlasnie na etapie przekladki 288/245 na 320/288 w Audi A4 B6 Quattro i w zwiazku tym mam do Was dwa pytania: 1. Czy koniecznie trzeba wymieniac oslony tarcz z tylu? Slyszalem ze mozna je odpowiednio odgiac? Czy takie odgiecie oslon nie bedzie mialo wplywu na bledne dzialanie czujnika ABS? 2. Czy przy wymianie zaciskow standardowych na 320/288 z Audi A4 B7 sruby mocowania zacisku do piasty sa takie same, chodzi mi o to ze mam nowe zaciski bez srub i chce wiedziec czy mam kombinowac jakies sruby??
Opublikowano 14 Września 201213 l 1. tak 1a. mozna ale bedzie ...ujowo wygladać 1b. nie 2. takie same na przodzie i tyle
Opublikowano 15 Września 201213 l Czy przy swapie na przodzie z 312mm na 320mm też trzeba zmieniać osłony? Niby z ETK-i wychodzi, że mają ten sam numer 8E0 615 311 A - ale wolę się upewnić...
Opublikowano 16 Września 201213 l "...fachowca..." :polew::polew: gdzieś czytałem czy coś... jakiś czas temu robiłem swapika i zapomniałem wkleic
Opublikowano 16 Września 201213 l Witam,Przegladalem watek dosyc dokladnie bo jestem wlasnie na etapie przekladki 288/245 na 320/288 w Audi A4 B6 Quattro i w zwiazku tym mam do Was dwa pytania: 1. Czy koniecznie trzeba wymieniac oslony tarcz z tylu? Slyszalem ze mozna je odpowiednio odgiac? Czy takie odgiecie oslon nie bedzie mialo wplywu na bledne dzialanie czujnika ABS? 2. Czy przy wymianie zaciskow standardowych na 320/288 z Audi A4 B7 sruby mocowania zacisku do piasty sa takie same, chodzi mi o to ze mam nowe zaciski bez srub i chce wiedziec czy mam kombinowac jakies sruby?? Śruby są takie same wiec śmiało możesz użyć starych a z osłonami też nie trzxeba nic robić ja u siebie założyłem 345 i wszytko gra:wink:
Opublikowano 16 Września 201213 l "gdzieś czytałem czy coś... Taaa... zwłaszcza to czy coś:whistling::grin: Dobra wystarczy tej wazeliny:tongue4: ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ---------- :shock3: Cóż to jest ???
Opublikowano 16 Września 201213 l Zmieniał dev tarczówki w rowerze, na to będą klocki SHIMANO:decayed:
Opublikowano 17 Września 201213 l to chyba tarcze do pheatona bo ostatnio się chwalił że coś tam wymieniał
Opublikowano 17 Września 201213 l nie, to smierdzący WRX nie mozna tego nabyc poza ASO, nie ma opcji ale mozna kupic w USA, troche taniej ale sporo czekania
Opublikowano 25 Września 201213 l Przekładał ktoś już zestaw 321/288 na coś większego? Chodzi mi głównie o ocenę opłacalności takiego zabiegu w porównaniu do efektów. Z tego co widzę to po zestawie z 3.0 należało by już iść w zwiększenie liczby tłoczków na zacisku np: z Tuarega lub Q7 ( nie chciałem wymieniać marki porche . Czy przy takim zwiększeniu rozmiaru tarczy 288-345 nie będzie trzeba się zastanowić nad wymianą pompy hamulcowej lub czegoś innego....
Opublikowano 25 Września 201213 l nie nikt nie wymieniał ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- zadzwonie... nie chce mi się pisać... widze że nózka Ci służy
Opublikowano 25 Września 201213 l Przekładał ktoś już zestaw 321/288 na coś większego? Chodzi mi głównie o ocenę opłacalności takiego zabiegu w porównaniu do efektów. Z tego co widzę to po zestawie z 3.0 należało by już iść w zwiększenie liczby tłoczków na zacisku np: z Tuarega lub Q7 ( nie chciałem wymieniać marki porche . Czy przy takim zwiększeniu rozmiaru tarczy 288-345 nie będzie trzeba się zastanowić nad wymianą pompy hamulcowej lub czegoś innego.... A do czego to ma być? Widzę że masz taki sam zestaw jak PIXI a u niego za***iście heble działają
Opublikowano 26 Września 201213 l How It's Made :decayed::decayed: How It's Made - Ceramic Brake Discs (Brembo) - YouTube
Opublikowano 4 Października 201213 l Dev możesz mi dla pewności potwierdzić numery Ferodo do zestawu S4 345/300: Przód FDS1629 Tył FDB1655 zgadza się ?
Opublikowano 4 Października 201213 l kiedyś było FDB1655, teraz nie pamietam jak chcesz cos dobrego w ten deseń to proszę: KLOCKI HAMULCOWE TYŁ AUDI RS4 06-09 8E698451P (2644422987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto