Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koledzy jaki plyn lepiej zalac jesli chodzi o ate to typ200 czy blue racing czy moze cos polecacie innej firmy? Zastanawialem sie nad tym typ200 bo dev sprEdaje go do kazdego zestawu hamulcowego ale ten blue racing jest troche drozszy i zastanawia mnie czy faktycznie lepszy.

Spokojnie starczy typ200:good:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie przy swapie 320 @288 potrzeba z tylu zmieniac oslony tarcz? wiem ze z przodu nie trzeba a jak z tylem?

Opublikowano
panowie przy swapie 320 @288 potrzeba z tylu zmieniac oslony tarcz? wiem ze z przodu nie trzeba a jak z tylem?

Tak, zmieniasz tylne osłony a przednie zostają bo są takie same do 288, 312 i 320 :wink:

Opublikowano

do 320 ?:whistling:to samo

Opublikowano
do 320 ?:whistling:to samo

No tak to wymyślili... :whistling:

Moim zdaniem mogłyby być ciut większe... :wink:

Opublikowano

moim skromnym zdaniem to 280/312 i 321/345

a to że podchodzą od 288 do 320 to wiem :grin:

Opublikowano

to potrzebuje wiekszych oslon na tyl czy nie?

Opublikowano
to potrzebuje wiekszych oslon na tyl czy nie?

Tak, pod tarcze 288 :wink:

Opublikowano

I od Q bo z oski nie pasują.

Opublikowano

Okej, a czego mozna sie spodziewac po tym blue racing? Jesli jest lepszy to roznica w cenie tak naprawde jest niewielka. Ile wogole wchodzi do ukladu w b6?

Opublikowano

Lej Typ200 1litr wystarczy.

Opublikowano

Ktos chce sie pozbyc gniota.

Opublikowano

Można podobny zestaw skompletować przynajmniej za 5 stow mniej

Opublikowano

Za darmo tego nie wezmę, mocno przereklamowany szajs. Gdyby jeszcze tarcza miała 34-35mm grubosci to można to przełknąć ale waga wszystko by zabiła.

Opublikowano

to fakt

ostatnio odkrylem za nawet u mnie te tarczki 320x30 jakos szybko łapią temperaturke :kox: trza bedzie pakować z MLa 330x32 na nastepną wymiane

Opublikowano

Słaby tył

Opublikowano
I od Q bo z oski nie pasują.

znaczy że od zwykłego b7 3.0 tdi tylne osłony nie podejdą do b6?

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

mam takie

OSŁONY TARCZ HAMULCOWYCH AUDI A4 S4 B7 8E0 3.0 TDI (4146917072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Oslony z Q pasuja do ośki, odwrotnie nie.

Opublikowano

a ośka ośka? czy b7 3.0 tdi wszystkie były Q?

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

innymi słowy czy to co mam będzie do b6 pasować?- mam ośkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.