Opublikowano 19 Czerwca 201412 l Jak masz wszystko w używce to bedzie sie dlugo dociersc. No chyba ze jazdy klocek trafi na właściwą stronę tarczy.
Opublikowano 19 Czerwca 201412 l No i heble założone , niestety efekt nie jest taki jak oczekiwałem , po pierwsze mam troszkę za miękki pedał dopiero drugie naciśnięcie jest takie jak powinno być a same hamulce są odrobinę lepsze od wcześniejszych , czy to morze być przyczyna że są używane tarcze i klocki (fakt że były w stanie idealnym). A może vacopompa jest do wymiany , co byście powiedzieli na taki stan rzeczy. Fakt że dopiero przejechałem na nich z 10km. u mnie w poprzednim aucie po swapie z 288 na 320 hamulce zaczęły być jak należy dopiero po 100-150km No to mnie troszkę uspokoiłeś , ale czy to że pedał jest miękcejszy niż wcześniej to normalne? Dziś przejechałem z 30km i powoli zaczynają się układać to znaczy lepiej biorą ale zobaczę jak będzie po dalszej trasie. ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- Jak masz wszystko w używce to bedzie sie dlugo dociersc.No chyba ze jazdy klocek trafi na właściwą stronę tarczy. Pilnowałem żeby trafiły na swoje miejsca .
Opublikowano 19 Czerwca 201412 l Dev jak wykombinować coś lepszego na tył, nie da się nic podpasować , może jakieś rzemiosło (mam frezarkę i tokarkę)
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l Dev jak wykombinować coś lepszego na tył, nie da się nic podpasować , może jakieś rzemiosło (mam frezarkę i tokarkę)wytocz zaciski pod tarcze 500mm
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l Słuchajcie w swojej B6 mam seryjne hamulce czyli 288 przód i 245 tył. Z tyłu kończą mi się tarcze, wiec przy tej okazji pomyślałem, żeby od razu wrzucić do tyłu 288 mm, natomiast przód na razie zostałaby seria bo jeszcze tarcze i klocki dużo mięsa mają. Czy można coś takiego zrobić, czy np. będzie coś nie tak np. będzie zakłócona siła hamowania i będzie mi d*pą zarzucać??
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l może mi ktoś powiedzieć jakich tarcz mam szukać do zacisków i jarzma z s4 b6 345mm chodzi mi o parametry żeby podeszły do mojej b7 wersja sedan bez problemu ?? bo znajduje dużo na ebay ale od S3 ale to chyba jest co innego z tego co wiem czy nie? zależy mi na tym by były performowane i jakieś lepszej firmy powiedzmy TRW albo brembo albo ferodo ? jak ktoś może mi podać parametry żeby szukać po nich byłbym bardzo wdzięczny bo jestem zielony w temacie
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l Panowie mam pytanie. Kolega Booster pozbywa się swojego zestawu hamulcowego pochodzącego z S4B5 no i przypasuje mi to do B7? Jeżeli będzie p&p to zabieram, nie chcę się bawić w większą ingerencję w hamulce
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l przypasuje Ci to....ale ...to dość słaby zestaw :whistling:i słabo to hamuje :whistling:
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l Nie cuduj, szukaj serii288mm Tylko z tego co wyczytałem taka seria była tylko w s4 dobrze myślę?
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l Juz Ci mówiłem gdzie co było. 288mm w B7 - 3.0tdi lub 2.0tfsi 300mm w B6/7 S4
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l Słuchajcie w swojej B6 mam seryjne hamulce czyli 288 przód i 245 tył. Z tyłu kończą mi się tarcze, wiec przy tej okazji pomyślałem, żeby od razu wrzucić do tyłu 288 mm, natomiast przód na razie zostałaby seria bo jeszcze tarcze i klocki dużo mięsa mają. Czy można coś takiego zrobić, czy np. będzie coś nie tak np. będzie zakłócona siła hamowania i będzie mi d*pą zarzucać?? Moze sie za wcześnie abs wzbudzać, i moze Ci przodem rzucać ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- Juz Ci mówiłem gdzie co było. 288mm w B7 - 3.0tdi lub 2.0tfsi 300mm w B6/7 S4 Ten temat powinien byc dawno zamknięty. Wszystko zostało tysiące razy powiedziane a powtarzają sie te same pytania i to najcześciej od ludzi którzy chcą cos pokombinować i z "cukru i gowna" ukręcić jakis zestaw byle tylko przyoszczedzic złoty pięćdziesiąt...
Opublikowano 20 Czerwca 201412 l widze MArek do konca dnia humor zjeba.... jak tam DEV? pamietasz o mnie?
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Mam pytanie do znawcow tematu Czy taki zestaw zacisków z Passata W8 będzie pasował P&P do A4 B5 Q (mam zwrotnice z S4)? (chyba takie zaciski były tez montowane do RS4 tylko ze tam sa inne jarzma...?)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto