Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Ok dzięki kolego zadzwonię w poniedziałek bo w niedziele nie wypada chyba że kolega Dev coś napisze jakie ma i za jaką cenę
Opublikowano 21 Czerwca 201412 l Małe spy foto do Nosb'owego ulepa W rękawiczkach chirurgicznych chyba będę je składał
Opublikowano 22 Czerwca 201412 l takon nie ma ogloszen, dzwonisz, mowisz ze chcesz to i to, i tyle a jak Dev czegoś nie ma to zapraszam do mnie
Opublikowano 22 Czerwca 201412 l takon nie ma ogloszen, dzwonisz, mowisz ze chcesz to i to, i tyle a jak Dev czegoś nie ma to zapraszam do mnie A co masz ? co zaoferujesz ?
Opublikowano 22 Czerwca 201412 l dev a masz cos do t4 na przod diesel 150ps AHY,cos mocniejszego od ori
Opublikowano 23 Czerwca 201412 l Panowie mam szybkie pytanie, które pewnie już tutaj było, ale ponad 180 stron do przeczytania . Osłony z przodu z 288 będą na 100% pasować pod 320? Bo ktoś mi powiedział że nie i teraz nie mam pewności
Opublikowano 23 Czerwca 201412 l Dzięki Dev a przewody muszę zmieniać czy stare podchodzą bez problemów?
Opublikowano 23 Czerwca 201412 l Czyli to wszystko co na przód (jażma, zaciski, tarcze, klocki) + osłony, będę pamiętał. Dzięki
Opublikowano 24 Czerwca 201412 l mam pytanie czy ktos ma zdjecia jak wyglada roznica pomiedzy zaciskiem 320mm a 345 z s4 b6 ?? albo jakies numery bo z tego co sie orientuje oby 2 sa jednotłoczkowe i bardzo podobne z wygladu tak ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto