Opublikowano 30 Października 201411 l Autor pod taką felgę 16 wejdą zaciski 320? Jak to 17stka to wejdzie nawet 345
Opublikowano 30 Października 201411 l Dev potrzebuje pomocy, mając zaciski brembo z porshe cayenne 6 tłoczków przod tarcza 350 mm i tył 330 mm i 4 tłoczki te najpopularniesze z czego powinienem dobrać tarcze żeby pasowały bez przewiercania otworów w tarczy? Drugie pytanie jak wyglada sprawa ręcznego? Kupuje zestaw z tego co tarcze i pasuje i na tym sie konczą kombinacje? Jest to wtedy p&p ? Foto: http://www.m-drive.pl/am-brakes/realizacje/Obraz572.jpg Edytowane 30 Października 201411 l przez Czaszy
Opublikowano 30 Października 201411 l Z ręcznym się wtedy zegnasz ewentualnie kupujesz w USA dodatkowe mocowanie i zaciski tylko pod ręczny za gruba kasiore Wysłane z mojej nowej Nokii 3310
Opublikowano 30 Października 201411 l Autor a wiesz z czego tarcze podchodza? 3 strony wcześniej dev pisał że z MLa... trochę własnej inicjatywy i poczytaj temat a nie od razu multum pytań.
Opublikowano 30 Października 201411 l ja wiem sorry ale ja juz teraz mam sieczke w bani z tymi heblami a czytajac 250 stron tematu o swapach 312 na 320 nie dojde ladu, szukam tego mla
Opublikowano 30 Października 201411 l tył wstaw z jakiejs eSki nowszej a przod z tego cayena tylko do tarcz z mla musisz szlifowac czolo zwrotnicy i rzezbic oslony tarcz bo te tarcze sa za glebokie
Opublikowano 30 Października 201411 l a jakbym nawiercil po prostu tarcze z cayena to sie osadzenie nie bedzie zgadzac?
Opublikowano 30 Października 201411 l nie cuduj, tarcza nie bedzie pasowac bez wzgledu na obrobke prżód zrób 345 na zacisku od cayenna z tarcza od ML-a tył na zacisku S4 B6/7 300mm lub 324 mm
Opublikowano 30 Października 201411 l Dev jedno jarzmo 345mm mi potrzebne. Zakupiłem zaciski od esy ale na jednym jest 718 nr. są takie? bo powinno być 716 czyli 320mm.
Opublikowano 30 Października 201411 l 663 - 345/347mm 716 - 320mm A 718 ???? Pojęcia nie mam. Może i jest 716 ale skorodowane jest bardzo. Jutro będę dzwonił
Opublikowano 30 Października 201411 l Czy jest sens mając 312/245 założyć na początek tylko na tył 288? Byłoby wtedy 312 i 288 czy też może przod ma większe znaczenie?
Opublikowano 30 Października 201411 l Do 312 bardziej pasuje 288 jak 255mm Do 320 z kolei 300. Tak wynika z moich obserwacji. Edytowane 30 Października 201411 l przez Dev
Opublikowano 30 Października 201411 l O, to może na początek jednak zostanie 312 przód i tylko zmienie tył na 288. Taki sam tył kompletny to z tysiaka trzeba liczyć?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto