Opublikowano 21 Maja 201511 l Jaki ma iść rozmiar na tył? Nie można np przód dać do tyłu a na przód 320mm ? Ogólnie teraz to słabo z hamowaniem na serii, miałem wcześniej ibize to była natychmiastowa reakcja na hamulec a tutaj zwalnia jak okręt na wodzie
Opublikowano 21 Maja 201511 l najlepiej 300x22 z s4 b6/b7 w nic innego gorszego w b6 bym nie inwestowal
Opublikowano 21 Maja 201511 l Tyle, że z dostępnością używanych zacisków i jarzm od eSy na tylną oś jest gorzej niż krucho... mi dopiero po 3 miechach poszukiwań udało się nabyć jarzma, a jeszcze zaciski i osłony potrzebuję... Dużo częściej i w dobrych pieniądzach (600-800zł) można nabyć komplet na niewentylowane 288mm i na pewno będą znacznie lepsze od stockowych 245mm Z przodu to samo: fabryczne 288/25mm zamienione na 320/30mm dadzą z pewnością dużą poprawę W każdym razie na używany komplet od S4 przód+tył trzeba realnie liczyć 2000zł, komplet 320/288mm można zgarnąć za kilka stówek mniej. Edytowane 21 Maja 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 21 Maja 201511 l Ja miałem w serii 320tke która była montowana w a4 b6 cabrio z silnikiem 3.0 Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
Opublikowano 21 Maja 201511 l W każdym razie na używany komplet od S4 przód+tył trzeba realnie liczyć 2000zł, komplet 320/288mm można zgarnąć za kilka stówek mniej. Ceny faktycznie się trzymają. Wiem, że padały odpowiedzi wcześniej, ale jakie tarcze i klocki przód pod S4 345mm? Jaki to jest koszt ~?
Opublikowano 21 Maja 201511 l Ja miałem w serii 320tke która była montowana w a4 b6 cabrio z silnikiem 3.0 Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Musiał ktoś wcześniej grzebać przy Twoich hamulcach, bo w cabrio, ani w innych wersjach nadwoziowych B6 fabrycznie nigdy nie było 320/30mm na przodzie i to nawet pomimo tego, że cabrio z małym grillem był oferowany jeszcze w 2006r Biblia ETKA też nic nie mówi o nich. Nie licząc hebli od S4 to max. dla B6 to było 312/25mm z przodu i 255/12mm z tyłu. Zestawy 320/30 + 288/12mm pojawiły się dopiero w generacji B7. Edytowane 21 Maja 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 21 Maja 201511 l Ja miałem w serii 320tke która była montowana w a4 b6 cabrio z silnikiem 3.0 Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Musiał ktoś wcześniej grzebać przy Twoich hamulcach, bo w cabrio, ani w innych wersjach nadwoziowych B6 fabrycznie nigdy nie było 320/30mm na przodzie... ETKA też nic nie mówi. Nie licząc hebli od S4 to max. dla B6 to było 312/25mm z przodu i 255/12mm z tyłu. Zestawy 320/30 + 288/12mm pojawiły się dopiero w B7. Dzięki za uświadomienie, jak widać człowiek nie jest nieomylny Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
Opublikowano 21 Maja 201511 l Wiem, że padały odpowiedzi wcześniej, ale jakie tarcze i klocki przód pod S4 345mm? Jaki to jest koszt ~? Wydaje mi się, że cokolwiek, byle markowe będzie dobre - Textar/ATE/TRW/Bosch/EBC... jest w czym wybierać Często polecane są tutaj gładkie tarcze Zimmermanna i klocki Ferodo Premier... i choć nie śmiem wątpić w ich jakość, to jakoś mam wrażenie, że zbyt często się w tym wątku przewijają... jeśli wiesz co mam na myśli Ja miałem w serii 320tke która była montowana w a4 b6 cabrio z silnikiem 3.0 Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Musiał ktoś wcześniej grzebać przy Twoich hamulcach, bo w cabrio, ani w innych wersjach nadwoziowych B6 fabrycznie nigdy nie było 320/30mm na przodzie... ETKA też nic nie mówi. Nie licząc hebli od S4 to max. dla B6 to było 312/25mm z przodu i 255/12mm z tyłu. Zestawy 320/30 + 288/12mm pojawiły się dopiero w B7. Dzięki za uświadomienie, jak widać człowiek nie jest nieomylny Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Sprawdź czy tyły też masz już zmodowane z 255 na 288mm Edytowane 21 Maja 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 21 Maja 201511 l Wiem, że padały odpowiedzi wcześniej, ale jakie tarcze i klocki przód pod S4 345mm? Jaki to jest koszt ~? Wydaje mi się, że cokolwiek, byle markowe będzie dobre - Textar/ATE/TRW/Bosch/EBC... jest w czym wybierać Często polecane są tutaj gładkie tarcze Zimmermanna i klocki Ferodo Premier... i choć nie śmiem wątpić w ich jakość, to jakoś mam wrażenie, że zbyt często się w tym wątku przewijają... jeśli wiesz co mam na myśli Ja miałem w serii 320tke która była montowana w a4 b6 cabrio z silnikiem 3.0 Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Musiał ktoś wcześniej grzebać przy Twoich hamulcach, bo w cabrio, ani w innych wersjach nadwoziowych B6 fabrycznie nigdy nie było 320/30mm na przodzie... ETKA też nic nie mówi. Nie licząc hebli od S4 to max. dla B6 to było 312/25mm z przodu i 255/12mm z tyłu. Zestawy 320/30 + 288/12mm pojawiły się dopiero w B7. Dzięki za uświadomienie, jak widać człowiek nie jest nieomylny Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a Sprawdź czy na tyły też masz już zmodowane z 255 na 288mm Sprawdzę jak tylko wyjdę do samochodu Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a
Opublikowano 21 Maja 201511 l Ja bez szaleństw założę 320mm przód i 288 tył Od jakich aut najlepiej szukać 320 i 288? Wiem że 320mm A6 C6, ale czy coś jeszcze? I od czego szukać 288?
Opublikowano 21 Maja 201511 l wystarczy ze przeczytasz ostatnich 10 stron tego watku i znajdziesz odpowiedz bo co 3/4 strone ktos zadaje takie pytanieod c6 nie podejdzie ci tarcza
Opublikowano 21 Maja 201511 l wystarczy ze przeczytasz ostatnich 10 stron tego watku i znajdziesz odpowiedz bo co 3/4 strone ktos zadaje takie pytanie od c6 nie podejdzie ci tarcza
Opublikowano 21 Maja 201511 l W dziale hamulcowym powinno zostać utworzone i podwieszone kompedium wiedzy o hamulcach: jakie pasują, jakie nie, do jakich felg, numery OE tarcz, klocków, osłon, zacisków, etc. bo pewnego dnia ten wątek dobije do 1000 stron i nadal będą zadawane te same pytania Acz sam też święty nie jestem... Edytowane 21 Maja 201511 l przez BeyerBrown
Opublikowano 21 Maja 201511 l Dobrze panowie mówią Ja już przód 320mm skompletowałem = zaciski A6 C6 (te z początku=słabszej mocy; bo A6 póżniej dostało 345mm) i do tego klocki, oraz tarcze Zimmermana dla A4 B6, a nie z A6 jak niektórzy mylą.. Tarcza A4 ma ET 46,5mm, a A6 chyba 59mm Pytaj Wandej 'a - mam od niego. A teraz się zastanawiam co zrobić z tyłem.. Czy wrzucać 288mm, czy szaleć już pod 300? - tylko ta cholerna dostępność zacisków z jarzmami Dlatego moje główne pytanie: czy coś z dostępnych wszędzie zacisków da się tak wpasować - w miarę P&P? Edytowane 21 Maja 201511 l przez Grz3si3k
Opublikowano 22 Maja 201511 l W miarę P&P jest chyba zacisk z transportera? Edit: Moim zdaniem lepiej szukac jednak kompletu 288mm z B7, albo 300mm z S4 Edytowane 22 Maja 201511 l przez staniek
Opublikowano 22 Maja 201511 l a może komplet z B7 2.0 TFSI?? zaciski + tarcze?? A traf takie. Tył rzadko się spotyka na allegro
Opublikowano 23 Maja 201511 l a może komplet z B7 2.0 TFSI?? zaciski + tarcze?? A traf takie. Tył rzadko się spotyka na allegro Siemian ma co jakiś czas w dziale ogłoszeń komplety. Moje 320/288 też będzie do oddania jak tylko ogarniemy co trzeba. ; ) Edytowane 23 Maja 201511 l przez afroo.
Opublikowano 23 Maja 201511 l Czyli komplet : zaciski z a6 c6 pod tarcze 345 + tarcza 345 z S4 b7 podejda do b7?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto