Opublikowano 24 Maja 201610 l Tak na szybko wchodząc na Allegro wydawało mi sie ze więcej kosztują. Ale to chyba przez to ze w większości widziałem zestawy razem z klockami i tarczami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 24 Maja 201610 l Ostatnio kupiłem komplet za 50zl z tym że były bez klamr, które kupiłem nowe w ICARSiE za 100 Edytowane 24 Maja 201610 l przez Dev
Opublikowano 25 Maja 201610 l i do jakiego auta do niektorych podchodzi plugnplaydo niektorych trzeba dac mniejszy dystans pod tarczea do niektorych wiekszylub kombinowac z obrobka innych podobnych srednicowo tarcz, od rs4 itp 364x34 itd...
Opublikowano 28 Maja 201610 l Panowie będę chciał sprzedać swoje zaciski 320. Tarcze mam Zimmerman ale red stuff wykończyły je i maja bicie. Więc sprzedam same zaciski na dniach będę zakładał 312mm. Ewentualnie machnę za coś innego. zainteresowanych proszę o pw.
Opublikowano 29 Maja 201610 l zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zmianą hebli na 320 mm, lecz mam zimówki 16" (205/55/16") z ET 50 i nie wiem czy podejdą mi te hamulce na podaną felgę Edytowane 30 Maja 201610 l przez guziczek
Opublikowano 30 Maja 201610 l Czy jest możliwe aby nowe tarcze po jednym komplecie klocków były do wymiany? Mam 320 mm, tarcze Ferodo i klocki Ori, patrzyłem ostatnio jak były zdjęte koła i jest dość spory rant na tarczach (na oko)... klocków zostało z 20%. Nie wiem czy kupować nowe tarcze z klocami. Oczywiście nie było podczas eksploatacji tego zestawu żadnych niespodzianek, jak 10 hamowań z 200-0. Czy do 320 klocki to FDS1629?
Opublikowano 30 Maja 201610 l Czy jest możliwe aby nowe tarcze po jednym komplecie klocków były do wymiany? Mam 320 mm, tarcze Ferodo i klocki Ori, patrzyłem ostatnio jak były zdjęte koła i jest dość spory rant na tarczach (na oko)... klocków zostało z 20%. Nie wiem czy kupować nowe tarcze z klocami. Oczywiście nie było podczas eksploatacji tego zestawu żadnych niespodzianek, jak 10 hamowań z 200-0. Czy do 320 klocki to FDS1629? Tak dokładnie. Jak chcesz to mam dsy i tarcze zimmermann lub ferodo. Wytrzyma to nie jedno takie hamowanie
Opublikowano 31 Maja 201610 l Czy jest możliwe aby nowe tarcze po jednym komplecie klocków były do wymiany? Mam 320 mm, tarcze Ferodo i klocki Ori, patrzyłem ostatnio jak były zdjęte koła i jest dość spory rant na tarczach (na oko)... klocków zostało z 20%. Nie wiem czy kupować nowe tarcze z klocami. Oczywiście nie było podczas eksploatacji tego zestawu żadnych niespodzianek, jak 10 hamowań z 200-0. Czy do 320 klocki to FDS1629? Tak dokładnie. Jak chcesz to mam dsy i tarcze zimmermann lub ferodo. Wytrzyma to nie jedno takie hamowanie Myślisz że jednak czas na tarcze? myślałem że przynajmniej dwa komplety klocków wytrzymają... może to normalne... ps, musimy zrobić znowu taki deal jak poprzednio
Opublikowano 31 Maja 201610 l Czy jest możliwe aby nowe tarcze po jednym komplecie klocków były do wymiany? Mam 320 mm, tarcze Ferodo i klocki Ori, patrzyłem ostatnio jak były zdjęte koła i jest dość spory rant na tarczach (na oko)... klocków zostało z 20%. Nie wiem czy kupować nowe tarcze z klocami. Oczywiście nie było podczas eksploatacji tego zestawu żadnych niespodzianek, jak 10 hamowań z 200-0. Czy do 320 klocki to FDS1629?Tak dokładnie. Jak chcesz to mam dsy i tarcze zimmermann lub ferodo. Wytrzyma to nie jedno takie hamowanie Myślisz że jednak czas na tarcze? myślałem że przynajmniej dwa komplety klocków wytrzymają... może to normalne...ps, musimy zrobić znowu taki deal jak poprzednio Nie jest to normalne raczej. Może być coś nie tak z zaciskiem skoro tarcza znika pierwszaTapnięte z SGS5
Opublikowano 1 Czerwca 201610 l Koledzy, nie mogę znaleźć nigdzie konkretnie jak odpowietrzyć tak na 100% żeby było bezproblemowo tył 288 po swapie. Podpowie ktoś bo wiem, że dużo z tym problemu się tworzy ..
Opublikowano 1 Czerwca 201610 l witam panowie jaka minimalna grubość tarczy jest dopuszczalna na przedniej osi ? dziś zaglądałem do hamulcy ponieważ wyskoczyła informacja na fisie,przewód od czujnika juz wisiał klocka od środka prawie nie ma,od zewnątrz jeszcze ok. Tarcza ma duże ranty i jakieś 20mm więc nie wiem czy wrzucić klocki tylko i za rok nowy komplet.. moze ktoś doradzi ekstra komplet ewe. cos wiekszego... z góry dzięki
Opublikowano 1 Czerwca 201610 l jesli masz 280x22 z przodu to minimum to 20 i bym sie tego trzymaljesli 288x25 to dla producenta minimum to 23, ale do 22 spokojnie mozna jezdzic, ponizej tarcze na szrotwiec tak czy inaczej wywal je
Opublikowano 1 Czerwca 201610 l Nie tyle wg. producenta ale to ogólne zalecenie (przepisy?) by tarcz nie eksploatować po zdarciu ich o 2mm
Opublikowano 1 Czerwca 201610 l zalezy od tarczy, sa tarcze ktore maja 36mm grubosci, nawet jak sie zedra do tych 34 to wraz maja duzo miesa, wiecej niz niektore nowe o tej samej srednicy, uwazam ze takie nie nadaja sie jeszcze na zloma minimalna grubosc rownie dobrze moze byc chwytem marketingowym zeby konsument szybko kupil drugi komplet i zostawil kase u producenta
Opublikowano 1 Czerwca 201610 l 288/245mm Koledzy, nie mogę znaleźć nigdzie konkretnie jak odpowietrzyć tak na 100% żeby było bezproblemowo tył 288 po swapie. Podpowie ktoś bo wiem, że dużo z tym problemu się tworzy .. Zadzwoń jutro to Ci powiem
Opublikowano 3 Czerwca 201610 l Panowie, 3.0 tdi quattro b7 na co zmienić?? 345mm aby zamontować to bardzo rzeźba?? może ktoś ma graty potrzebne do upgrade'a??
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto