Opublikowano 28 Czerwca 20169 l Autor tak w ramach ciekawostki klocek S4 B7 vs klocek RS6 C7 jakby ktoś sobie jeszcze nie uświadomił wiekości tego klocka, to jak wygląda ramka biegów w b6/b7 prawie każdy wie Wysyłaj to do mnie bo chcę poskładać tego kotleta. W ramach ciekawości napiszę, że klocki do RS6 C7 są tańsze od tych do S4B7
Opublikowano 28 Czerwca 20169 l Hammer, Twoja robota jest już prawie gotowa. Jutro zrobię ostatnią przymiarke
Opublikowano 29 Czerwca 20169 l Hej, mam kolejne pytanko. Jestem po swapie hebli z 288/245 na 345/300 z s4. Moje pytanie odnośnie kodowania ABS, czy robię to dokładnie tak jak na tym filmiku?
Opublikowano 29 Czerwca 20169 l Robisz tak jak na filmiku z tym, że nie zakodujesz hebla 345/300 na sterowniku ABS, który masz w aucie. Największy hebel jaki możesz zakodowac to 1LA/1LG.
Opublikowano 29 Czerwca 20169 l Miałby ktoś może do sprzedania na już ew. najbliższe dni kompletny zestaw zacisków z jarzmami i osłonami na przód (320mm) i tył (288mm lub 300mm) ?
Opublikowano 29 Czerwca 20169 l Robisz tak jak na filmiku z tym, że nie zakodujesz hebla 345/300 na sterowniku ABS, który masz w aucie. Największy hebel jaki możesz zakodowac to 1LA/1LG. Dzięki kolego!
Opublikowano 1 Lipca 20169 l Z tego co sie orientuje to do mnie nie zaloze innej tarczy niz ta co jest teraz czyli 288mm pełne. Czy jest sens wymieniac na 300mm wentylowane? Jaki bylby orientacyjny koszt i jak szukac takiego zestawu? Czy brac normalnie nowe 288 i tyle?
Opublikowano 1 Lipca 20169 l Trudno dorwać same zaciski S4, jeszcze trudniej znaleźć je w rozsądnej cenie... gdybyś chciał jakość w dobrej cenie to możesz pójść na pewien kompromis i nabyć zaciski od VW T5 (na aukcjach chodzą po ~100-150zł/2szt.+ zestaw naprawczy), jednak musisz wiedzieć, że tłoczek w nich ma średnicę 41mm a nie 43mm, trochę trzeba się namęczyć z mocowaniem linek ręcznego i inne są przewody hamulcowe. Reszta tj. jarzma (nowe 150zł/szt.), tarcze, klocki pasują P&P od eSy. Osłony tarcz te co masz pasowałyby idealnie, nie ma potrzeby kupowania większych. Tak więc ten upgrade będzie droższy o ok. 600zł w por. do wymiany eksploatacyjnej która Cię czeka przy hamulcu który masz zamontowany fabrycznie. Oczywiście sprzedając stare zaciski i jarzma (z zestawu 288mm) odzyskasz część tej gotówki. Edytowane 1 Lipca 20169 l przez BeyerBrown
Opublikowano 1 Lipca 20169 l Dziekuje za odpowiedz. Faktycznie zostawiam fabryczne, za duzo zachodu, biore zestaw tarcz i klockow od Dev
Opublikowano 2 Lipca 20169 l Witam. Czy te zaciski odejdą do a4 b6: http://allegro.pl/zaciski-przod-porche-cayanne-06r-4-5-8v-i5981635078.html#thumb/2 http://allegro.pl/zaciski-tylne-porche-cayanne-06r-4-5-i5981637802.html
Opublikowano 2 Lipca 20169 l tylne odpusc sobie od razu, nie masz tarczo bebnow ile wysokosci (chodzi o powierzchnie cierna) ma klocek z ZL/ZR 17 ?jaka najwieksza tarcze ogarnai zacisk ZL/ZR 18 ? tak naprawde maks
Opublikowano 3 Lipca 20169 l mam problem z jednym zaciskiem, podczas jazdy jak hamulce złapią temperaturę (2-3km) strasznie piszczy jedna strona (przód), im cieplejsze tym głośniej, tylko przy wolnej jeździe, powyżej 80-100km/h jest cisza.Nie jest to popiskiwanie tylko stały dźwięk który ewentualnie ma pauzę lub zmianę głośności przy skręcaniu. Wystarczy że leciutko dotknę pedał hamulca i jest cisza... na 5-10 sekund. Tak jest od samego początku, przejechane 100km (z musu). Jakieś sugestie ? nie chce mi się wierzyć że zacisk zj...
Opublikowano 3 Lipca 20169 l nie chce mi się wierzyć że zacisk zj... A masz jeszcze jakieś inne pomysły?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto