Opublikowano 6 Lipca 20169 l Mam Oz Sporty + Ferodo przód i tył i po 5 miesiącach nie zapiszczało ani razu. Zobaczymy co będzie dalej.
Opublikowano 6 Lipca 20169 l Ja zainwestowałem w gładkie OZ 320 mm i do tego Textary , ale jeszcze nie zamontowane , bo czasu brak. Takie zestawienie producentów stosowałem w poprzednim aucie i było zawsze ok. A w innym swoim projekcie , który sobie buduje juz kilka lat zainwestowałem w gładkie OZ i EBC yellowstuff . Edytowane 6 Lipca 20169 l przez bartez80
Opublikowano 6 Lipca 20169 l Dev magiku od hebli. Tak na szybko potrzebuję info. Na przodzie 320 od 2.7 tdi. Potrzebuję info czy mogę wyciągnąć tył od 2.0 TQ b7. Nie wiem co tam siedzi, ale jest wieksze od moich. Co tam może być i czy wejdzie na felge ze zdjęcia (moja zima). I tak się zastanawiam czy p&p z ręcznym. Mogę to mieć pół darmo,więc chcę skorzystać To jest na zimę
Opublikowano 6 Lipca 20169 l Dev magiku od hebli. Tak na szybko potrzebuję info. Na przodzie 320 od 2.7 tdi. Potrzebuję info czy mogę wyciągnąć tył od 2.0 TQ b7. Nie wiem co tam siedzi, ale jest wieksze od moich. Co tam może być i czy wejdzie na felge ze zdjęcia (moja zima). I tak się zastanawiam czy p&p z ręcznym. Mogę to mieć pół darmo,więc chcę skorzystać To jest na zimę A do tego zawias też do ugrania w dobrych pieniądzach, tylko też nie wiem jak podejdzie ?
Opublikowano 6 Lipca 20169 l jak 288 to wejdzie tylko potrzebujesz też osłony zmienić Edytowane 6 Lipca 20169 l przez Robero321
Opublikowano 6 Lipca 20169 l Właśnie o to chodzi, że znajomy ma kilka Anglików 2.0 TQ i mogę sobie wybrać najlepszy zestaw, czyli zdjąć wszystko co mi potrzebne. Chyba grzech nie skorzystać. Tylko się zastanawiam co tam jest i czy wszystko pp. Ale skoro 320 wchodzi to tył też powinien. Edytowane 6 Lipca 20169 l przez grubcio1980
Opublikowano 6 Lipca 20169 l Dzięki. A tak boczkiem. Zawias też? Dużo cięższy 2.0T od 1.8T? Edytowane 6 Lipca 20169 l przez grubcio1980
Opublikowano 7 Lipca 20169 l Autor Dzięki. A tak boczkiem. Zawias też? Dużo cięższy 2.0T od 1.8T?To samo
Opublikowano 7 Lipca 20169 l poprawcie mnie jeśli sie mylę: półosie na duzy wieloklin, zwrotki z b6 + wahacz + zacisk a6c6 z tarczy 347mm + klokcki 347mm + tarcza s4b6/7 + osłony paethon lub w8 i bangla, tak? nie da sie w żaden sposob przerobić tych tarcz 347 zeby pasowały do tej zwrotki od b6? Edytowane 7 Lipca 20169 l przez mophk
Opublikowano 7 Lipca 20169 l http://i.imgur.com/FZdBlS0g.jpgto już mam także nie potrzeba. czyli tylko tarcza jest do kupienia z s4b6/7 a reszta siada bez problemu?
Opublikowano 8 Lipca 20169 l Te połosie nie podejdę do Twojej skrzyni Edytowane 8 Lipca 20169 l przez Dev
Opublikowano 8 Lipca 20169 l niby czemu? takie jeden koles do siebie pakował. tez mialem obiekcje bo wygladaja na takie z automatu ale takie mają być
Opublikowano 13 Lipca 20169 l Nie bede zakladal watku w dziale kupie ,bo to pierdoly... potrzebuje jednej sruby do zacisku (zaznaczone strzak na foto) w zacisku sa dwie takie.. oraz dwa kapturki zakrywajce prowadnice zacisku wtyka sie je w gumowa tuleje (strzaka na fot) moze ktos z was posiada i chcialby odsprzedac ,albo oddac za flaszke? jak cos to piszcie PW. Edytowane 13 Lipca 20169 l przez bartez80
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto