Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli tałcza z s4b8 330 plus zacisk z s4b6/b7 plus jażmo rs6 c5?

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba łatwiej kupić jarzma z A6 C6 pod 330mm, ale to już jak się trafi.

Opublikowano

A nie lepiej komplet z rs6 c5 bez kombinowania ? :)

Opublikowano

gdzie tarcze kosztuja po 1000zł/ sztuka :)

Opublikowano

A weź traf zaciski do tego i jarzma :decayed:

Opublikowano

Nie da sie po taniości mieć z tylu hebli jak talerz do drugiego dania [emoji14]....

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Nie da sie po taniości mieć z tylu hebli jak talerz do drugiego dania [emoji14]....

300mm da się za około 500zł + tarcze i klocki :decayed:

Opublikowano

Komplet do założenia Panie , komplet :)

Poza tym ten zestaw hamuje przyzwoicie ,.... Nie jakoś zayebiście , a jedynie przyzwoicie ;)

:grin:

Opublikowano

Przyzwoicie? Ja mam zestaw 320/288 I jest ok a przy tarczy 300 z tyłu mówisz ze tylko przyzwoicie? Czyli dopiero przy 330 musi być jak by do c-330 zapiąć piątki pługi ;) . Wiadomo że przód robi robotę ale my teraz o tyle . Żeby nie było :)

Opublikowano

Popytałem tu i ówdzie i dostełm ciekawą ofertę...mówię o tyle...

Tarcza 330

Zacisk s4 pod ręczne

Zacisk Brembo 4-tłok jak główny ( ten co hamuje razem z przodem)

Chyba trochę przesada z tym setem i sobie daruję...

Opublikowano

jak ogarniesz se adapter to i po 2 zaciski na tarcze da sie zamontowac pytanie po to i czy sie oplaca

Opublikowano

Nic nie musze ogarniac...zestaw jest kompletny...ale przerost formy nad trescia...szacun pod remiza by byl...hehe...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przyzwoicie? Ja mam zestaw 320/288 I jest ok a przy tarczy 300 z tyłu mówisz ze tylko przyzwoicie? Czyli dopiero przy 330 musi być jak by do c-330 zapiąć piątki pługi ;) . Wiadomo że przód robi robotę ale my teraz o tyle . Żeby nie było :)

Tył robi mega robotę przy hamowaniu w zakrętach no i nie nurkuje tak mocno auto :wink: Według mnie 300mm jest optymalne.

Opublikowano

Roboform daj namiar może ja sie skuszę. :decayed:

Opublikowano

No i jestem po zmianie przodu z 312 (które już kiedyś wcześniej założył do mojej audi ) na 320 z zaciskami HP2 czyli dwutloczkowy

d3b6f9c28a05.jpg

zaciski juz kiedys dawno sobie zregenrowałem zgodnie ze sztuka ,do tego tarcze OZ i klocki Textar

Wrażenia z jazdy ,poprostu super ,wczesniej pedał był stosunkowo twardy,jak by dla serwa nie starczało podcisnienia ,teraz jest miekszy i dawkowanie siły hamowania jest bardziej precyzyjne i juz przy delikatnym nacisnieciu hamulca ,auto znacznie lepiej hamuje (nie spodziewałem się aż takiego efektu) ,a jeszcze jest to wszystko nie "dotarte"

w sobote zabieram sie za tyl 288.

Edytowane przez bartez80

Opublikowano

Ten dwutłok był w A6 C5 zestawiany z motorem 2.7BiT, prawda to?

Opublikowano

Napewno był w a8 2d poliftowym z motorami 4,2

Opublikowano

Ten dwutłok był w A6 C5 zestawiany z motorem 2.7BiT, prawda to?

Tak było ale nie w każdym. US miały 288mm z przodu :grin:

Opublikowano

Witam, mam kilka pytań dotyczących wymiany zacisków z ori (a4 b6 avf 130KM) na s4 b6/b7 (niektóre mogą wydać się lamerskie:)

-czy podchodzą bez problemu,czy trzeba rezać? jeśli trzeba to co?

-do zacisków z s4 podejdą tarcze 320/30 np. z b7 3.0 tdi,czy w grę wchodzą tylko 345?

-czy po ewentualnej wymianie zestawu na zaciski s4 i tarcze 320/30 wystarczy

płyn hamulcowy dot 4 czy lepiej zalać dot 5.1 (przewody mam w stalowym oplocie).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.