Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedzie pewnie podobnie, tloczki moze sa przewaga ale wielkosc klocka na korzysc 1 tloka

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Inaczej - co lepsze w C5-tkach: jednotłok 320/30mm czy dwutłok 321/30mm?

1 !

Opublikowano

Za dwa zestawy naprawcze tego zacisku dwutloczkowego zapłaciłem 90 pln klocki textar 240 pln .

Czy ja wiem czy to tak drogo?

Opublikowano

bedzie pewnie podobnie, tloczki moze sa przewaga ale wielkosc klocka na korzysc 1 tloka

A robił ktoś testy czy tylko wszyscy tutaj teoretyzują?

Opublikowano

test testowi nie rowny, ja mowie czysto matematycznie, 2tlok wieksze tloczki ale mniejszy klocek, jednotlok na odwrot i tyle, lcizac spore utrzymanie 2tloka i jego skomplikowana budowe wybor dla mnie jest oczywisty

poza tym, 250 za klocki textara, zwykle, gdzie dla jednotloka kosztuja od 160zl w gore - to jest roznica

poza tym 320x30 i tak nie hamuje, od biedy do miasta moze byc, nic wiecej, chyab ze jaksi 4tlok + mala waga auta ;)

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

bedzie pewnie podobnie, tloczki moze sa przewaga ale wielkosc klocka na korzysc 1 tloka

A robił ktoś testy czy tylko wszyscy tutaj teoretyzują?
U mnie były kiedyś takie zaciski ... Pół roku wytrzymałem i wymieniłem bo strach buło jeździć .

Nie wiem jak ktoś w esie hebli nie zmienia i szybciej lata :whistling:

Opublikowano

Mówisz o dwutłoku w C5?

S6?

A na co zmieniłeś?

Opublikowano

Załatwią.

wielkie dzięki za podpowiedzi:) mam jeszcze pytanko co do mocowania zacisków od s4?są identyko jak w 1.9?nie trzeba nic ruszać żeby 345 weszły?i jakie najlepiej klocki zastosować?

Opublikowano

Wsio p&p

Klocki Ferodo Textar Galfer Bosch Pagid Jurid

Tarcze podobnie plus OZ

Edytowane przez Dev

Opublikowano

bedzie pewnie podobnie, tloczki moze sa przewaga ale wielkosc klocka na korzysc 1 tloka

A robił ktoś testy czy tylko wszyscy tutaj teoretyzują?
U mnie były kiedyś takie zaciski ... Pół roku wytrzymałem i wymieniłem bo strach buło jeździć .

Nie wiem jak ktoś w esie hebli nie zmienia i szybciej lata :whistling:

Nie qumam twojego posta...

Opublikowano

Wszystko jest zrozumiałe gdy weźmierz pod uwagę bardzo agresywny tryb jazdy eSą, wtedy tylko ceramiki będą OK :wink:

W ogóle ktoś rozważał albo ma dosztukowane prowadnice powietrza na tarcze? Bo nawet eSy (na pewno z tamtych lat) nie widzę by miały ten patent... :whistling:

Opublikowano

bedzie pewnie podobnie, tloczki moze sa przewaga ale wielkosc klocka na korzysc 1 tloka

A robił ktoś testy czy tylko wszyscy tutaj teoretyzują?
U mnie były kiedyś takie zaciski ... Pół roku wytrzymałem i wymieniłem bo strach buło jeździć .

Nie wiem jak ktoś w esie hebli nie zmienia i szybciej lata :whistling:

Nie qumam twojego posta...

Już tłumaczę.

Miałem założony zestaw 321/256 i jeżdżąc trochę szybciej on po prostu nie dawał rady .

Więc w samochodzie (s4) gdzie tych koni jednak jest znacznie więcej to pewnie i zdecydowanie szybciej się rozpędzi i zdecydowanie szybciej będzie chciał/ potrzebował się wyhamować.

Pomogłem ? Mam nadzieję ;).

Bo inaczej już nie sam rady :) .

Mówisz o dwutłoku w C5?

S6?

A na co zmieniłeś?

Tak .. Jak akurat przeszczepiałem seryjny zestaw na komplet z s4 b5 ;) .... A pózniej na komplet z s4 b6.

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Wszystko jest zrozumiałe gdy weźmierz pod uwagę bardzo agresywny tryb jazdy eSą, wtedy tylko ceramiki będą OK :wink:

W ogóle ktoś rozważał albo ma dosztukowane prowadnice powietrza na tarcze? Bo nawet eSy (na pewno z tamtych lat) nie widzę by miały ten patent... :whistling:

Tak,

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/330386-kierownica-powietrza-chlodzenie-przednich-tarcz-hamulcowych/#entry4590546

ale nie nikt nie podjął dyskusji.

Wszystko jest zrozumiałe gdy weźmierz pod uwagę bardzo agresywny tryb jazdy eSą, wtedy tylko ceramiki będą OK :wink:

W ogóle ktoś rozważał albo ma dosztukowane prowadnice powietrza na tarcze? Bo nawet eSy (na pewno z tamtych lat) nie widzę by miały ten patent... :whistling:

Tak,

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/330386-kierownica-powietrza-chlodzenie-przednich-tarcz-hamulcowych/#entry4590546

ale nie nikt nie podjął dyskusji.

Opublikowano

Kierownicę były tylko w RSach

Opublikowano

Pasuja one do zwykłych modeli?

Opublikowano

Tak

Opublikowano

i w pejtonach/s8 ;d

Opublikowano

z vw jakoś było trzeba docinać chyba bo nie do końca były p&p ;)

Opublikowano

tak ale to nie bylo trudno aby je dostosowac


jakby ktos mial na sell jakeis wieksze oslony to chetnie bym kupil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.