Opublikowano 19 Stycznia 20179 l Orientuje sie ktos jaki jest koszt zalozenia hamulcy od rs'a 365x300 ?
Opublikowano 19 Stycznia 20179 l 1 minutę temu, dawid93 napisał: Orientuje sie ktos jaki jest koszt zalozenia hamulcy od rs'a 365x300 ? 365/324mm Cena zależy od stanu podzespołów
Opublikowano 19 Stycznia 20179 l Dokladnie tyl 324... to ja wiem ze zalezy od podzespolow Powiedzmy oczywiscie czesci uzywane w stanie dobrym, komplet pominowszy tarcze i klocki
Opublikowano 20 Stycznia 20179 l 4 godziny temu, dawid93 napisał: Orientuje sie ktos jaki jest koszt zalozenia hamulcy od rs'a 365x300 ? Lepiej założyć z przodu 4-tłok brembo 345mm i z tyłu wyrzeźbić 324mm na zaciskach esowych. Koszt znacznie się zmiejszy ale i tak będzie to około 5k
Opublikowano 21 Stycznia 20179 l Dnia 01/20/2017 o 02:13, Wandej napisał: Lepiej założyć z przodu 4-tłok brembo 345mm i z tyłu wyrzeźbić 324mm na zaciskach esowych. Koszt znacznie się zmiejszy ale i tak będzie to około 5k Brembo w ilu plnach moza zalatwic Wandej? Dnia 01/19/2017 o 22:45, H4mm3R napisał: 4-5K za kpl trzeba liczyć + dystans pod tylne tarcze. Gdyby tyle wyszlo to niezle, ciekaw jestem czy spora roznicach niz na esowych
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l Potrzebuję porady, temat obszerny ale z dzieckiem przy nodze ciężko się czyta Kończą mi się tarcze z przodu a w zasadzie 1, więc na wiosnę chciałbym je wymienić, zastanawiam czy nie przejść na coś większego od serii np. 312 albo 320 Pytanie tylko czy w obu przypadkach do wymiany P&P wystarczy zmienić tylko zacisk z jarzmem? (tarcze i klocki wiadomo) Czy zmieniając Przód, wymiana tyłu jest też konieczna?
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l Hej, miałem taki sam dylemat ostatnio jak Ty wybrałem opcje najwłaściwszą czyli 320 przód oraz 288 tył - ten zestaw mam gotowy i ląduje na aucia w połowie lutego. co do twoich pytań: - najlepiej 320 i tył 288 - przy 312 zmieniasz tylko jarzmo - przy 320 zmieniasz jarzmo i zacisk - przy 288 tył zmieniasz jarzmo, zacisk i osłony - można założyć 320 nie wymieniając tyłu, ale jak mówisz, masz małe dziecko jak ja. W moim przypadku robie komplet bo skoro producent tak to wymyślił to coś w tym jest. Zresztą przód mocniej by nurkował przy przodzie 320 a tyle 245... Mam nadzieje, że zaraziłem Cię swapem 320/288 Pozdrawiam
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l Powiedz jeszcze ile dałeś za graty? Ja zaciski mam tak zardzewiałe, że i tak oddawałbym do regeneracji więc żadna różnica czy nowe czy regeneracja I jeszcze powiedz od czego pasuje taki zestaw 320/288
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l Na pewno pasuje zestaw od a4 b7 2.0 tfsi. Za przód dałem 220zl, za tył 500zl z oslonami. Wszystko do czyszczenia i profilaktycznie wymiany kompletu wszystkich gumek i uszczelniaczy.
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l W takim razie Panowie, Od jakich modeli, ewentualnie z jakimi numerami szukać zacisków i jarzm na przód do mojego AVF?
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l Witam wszystkich, Mam zaciski od b7 pod tarcze 320mm na przód. Jednak wcześniej kupiłem klocki do wymiany w starym zestawie 288mm. Czy będą one pasować? Klocki to Ferodo FDB1323. Jeżeli nie to na jakie muszę wymienić? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l 7 godzin temu, Toskańczyk napisał: W takim razie Panowie, Od jakich modeli, ewentualnie z jakimi numerami szukać zacisków i jarzm na przód do mojego AVF? 320/288 od B7 2.0tfsi/3.0tdi
Opublikowano 22 Stycznia 20179 l 4 godziny temu, Avic napisał: Witam wszystkich, Mam zaciski od b7 pod tarcze 320mm na przód. Jednak wcześniej kupiłem klocki do wymiany w starym zestawie 288mm. Czy będą one pasować? Klocki to Ferodo FDB1323. Jeżeli nie to na jakie muszę wymienić? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka musza byc FDB1629
Opublikowano 24 Stycznia 20179 l Panowie jest to możliwe, że hamulce są zauważalnie mniej skuteczne gdy jest wilgotno na zewnątrz w porównaniu do tego gdy jest sucho? Mam 320 + 288, jak jest sucho to nawet przy 80-90 prawie lece na szybe przy dotknięciu hamulca, a jednak jak jest wilgotno to nie jest tak fajnie. Zawsze mi sie wydawało, że tylko ceramika jest podatna na wilgotność.
Opublikowano 27 Stycznia 20179 l Powiedzcie mi prawdę bo zgłupiałem dzisiaj Mam 1.8T bfb b7 i oznaczenia w książce - 1LT oraz 1KP to wygląda na 312x25 i 255x12 O_o a niby tylko Bex miał 312 czy mnie już ... ?
Opublikowano 27 Stycznia 20179 l 1 godzinę temu, Klawisz-84 napisał: Powiedzcie mi prawdę bo zgłupiałem dzisiaj Mam 1.8T bfb b7 i oznaczenia w książce - 1LT oraz 1KP to wygląda na 312x25 i 255x12 O_o a niby tylko Bex miał 312 czy mnie już ... ? kto Ci powiedział że BEX takie ma hamulce? 288mm ma AVJ,ALT,AWA,AWX,AVF. Reszta ma większe lub mniejsze (1.6 i 1.9tdi AVB) Rozpiska powyżej dotyczy B6 ale Ty masz na pewno 312/255mm Edytowane 27 Stycznia 20179 l przez Wandej
Opublikowano 27 Stycznia 20179 l Powiedzcie mi prawdę bo zgłupiałem dzisiaj [emoji3] Mam 1.8T bfb b7 i oznaczenia w książce - 1LT oraz 1KP to wygląda na 312x25 i 255x12 O_o a niby tylko Bex miał 312 czy mnie już ... ?Sto procent masz 312 i 255. No chybaa że ktoś przed tobą zmieniałWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Powiedzcie mi prawdę bo zgłupiałem dzisiaj [emoji3] Mam 1.8T bfb b7 i oznaczenia w książce - 1LT oraz 1KP to wygląda na 312x25 i 255x12 O_o a niby tylko Bex miał 312 czy mnie już ... ?Sto procent masz 312 i 255. No chybaa że ktoś przed tobą zmieniałWysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto