Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś na sprzedaż jedną zewnętrzną gumkę do 4-tloczkowego zacisku Brembo ??? 320/345mm, gdzieś mi się zapodziala ...

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 24.02.2017 o 20:59, Dev napisał:

Potrzebuje dwa przednie zaciski z do B6/7 na tarcze 288/25mm. Gołe skorupy bez tloczkow i gum. Ważne aby wszystkie gwinty były zdrowe. Ma ktoś ?

Może nie w porę ale jakby co to mam. 

Opublikowano

Może jeszcze powietrze siedzi, będę odpowietrzał. A po swap'ie zrobiłem już 1 200km chyba powinno być już wsio dotarte [emoji53]

Opublikowano

Orientuje sie ktos czy jarzma 312 z a4 b6 wejda do a3 8l?

Opublikowano
7 godzin temu, akro023 napisał:

Orientuje sie ktos czy jarzma 312 z a4 b6 wejda do a3 8l?

nie, ale wejda z 312 na "małym" jarzmie (451), 

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

nie, ale wejda z 312 na "małym" jarzmie (451), 

tzn? 

Opublikowano

Posiadam zacisk 320 prawdopodobnie z C5 o oznaczeniach - na aluminium - jedno 973 i drugie 974, a na żeliwnej części jednego 6005 i w prostokącie 5033, drugiego nie zobaczyłem. Możecie potwierdzić, że to z C5??? Pozdr.

Opublikowano
8 godzin temu, sebamol napisał:

Posiadam zacisk 320 prawdopodobnie z C5 o oznaczeniach - na aluminium - jedno 973 i drugie 974, a na żeliwnej części jednego 6005 i w prostokącie 5033, drugiego nie zobaczyłem. Możecie potwierdzić, że to z C5??? Pozdr.

Wrzuć foto od czoła zaciski

Opublikowano
Dnia 26.02.2017 o 20:34, Falcone napisał:

a zmieniłeś sam przód czy tył też?

 

Są jakieś przeciwwskazania by zmienić tylko przód?  

Edytowane przez Onyks

Opublikowano
4 minuty temu, Onyks napisał:

Są jakieś przeciwwskazania by zmienić tylko przód?  

Jak zmienisz też tył będziesz mieć jeszcze lepsze hamulce

Opublikowano

Nie do końca na taką odpowiedź liczyłem ale skoro nie masz zastrzeżeń rozumiem, że w niczym to nie przeszkadza ;)

Opublikowano
4 godziny temu, Onyks napisał:

Nie do końca na taką odpowiedź liczyłem ale skoro nie masz zastrzeżeń rozumiem, że w niczym to nie przeszkadza ;)

Tomek chciał napisać że będzie ok ale z czasem załóż tył:)

Opublikowano

Panowie mam takie felgi 16 na zimę i nie wiem czy wejdą hamulce 312mm podpowiedzcie.

felgi-16-5x112-audi-a3-a4-b7-nowymodel-r

Opublikowano

Do tych felg planuje wrzucić 320 wiec o 312 możesz być spokojny. 

Opublikowano

Witam

Zakupiłem zaciski, jazma ATE zeby zrobic swap hamulców w mojej B6. Teraz pytanko: czy zestaw tarcz Zimmerman 100.3318.52 i klocków Ferodo FDS1629 będzie pasował pod ten zacisk?? Teraz mam fabrykę 288mm

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano
18 minut temu, -=INDI=- napisał:

Witam

Zakupiłem zaciski, jazma ATE zeby zrobic swap hamulców w mojej B6. Teraz pytanko: czy zestaw tarcz Zimmerman 100.3318.52 i klocków Ferodo FDS1629 będzie pasował pod ten zacisk?? Teraz mam fabrykę 288mm

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tarcze nie będą pasowac

Opublikowano
Tarcze nie będą pasowac

Dev to co proponujesz??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zawartość dodana 1 minute later

Dev to co proponujesz??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dev swap będzie z 288 na 320mm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Jest temat na forum poświęcony klockom i tarczom :) 

Do 320 tarcze Zimmermann: 100.1249.20 lub 100.1249.52

Opublikowano

Witaj Dev.

Postanowiłem zmienić hamulce na większe w moim aucie A4 B7 2.0tdi. Kupiłem komplet na przód 320mm bez blach. Masz może na sprzedaż osłony do tych tarcz?
I jeszcze jedno pytanie planuję zmienić również tylne hamulce na 288mm. Czy posiadasz taki zestaw na sprzedaż?
Pozdrawiam Michał.


 

Opublikowano
20 minut temu, misiek150379 napisał:

Witaj Dev.

Postanowiłem zmienić hamulce na większe w moim aucie A4 B7 2.0tdi. Kupiłem komplet na przód 320mm bez blach. Masz może na sprzedaż osłony do tych tarcz?
I jeszcze jedno pytanie planuję zmienić również tylne hamulce na 288mm. Czy posiadasz taki zestaw na sprzedaż?
Pozdrawiam Michał.


 

Przednie osłony zostają stare, tył mam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.